Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. za chwile wychodze z pracy :( jestem pod telefonem :(
  2. [quote name='NiJaSe']nie mam pojęcia , będąc u nas na spacerze nie mial okazji nic zjeść , trzymał sie cały czas kolo nas , jadł tylko trawe ale z tej samej kępy co Jadzi i Niya a w domu nie jadł nic poza suchą karmą[/QUOTE] tak jak napisała mi zuza w pw - ilość mogła byc taka, ze my nic nie wiemy o tym. i nie dowiemy sie :( cholera, zeby wsystko było dobrze, no musi!
  3. [quote name='obraczus87']Poszło ze Skarbonki 200zł i ode mnie skromna dyszka. Omen trzymaj sie chlopie!!![/QUOTE] oh dziekujemy! i ja czekam :( coś strasznego
  4. oh no :( i to już nie pierwszy dzień w takim stanie więc jeszcze gorzej :( ale młody jest, silny....
  5. [quote name='NiJaSe']Grzesiek dzwonil ,ze własnie u niego byl ....wygląda bardzo kiepsko , zbijają mu temperature , temp.spada , za jakies dwie godziny będą go otwierać[/QUOTE] dobrze, ze Grzesiek u niego był :(
  6. tak, teraz najważniejsze żeby przeżył. gmina da 500 to zawsze coś... mniej do żebrania. eeeeeh
  7. on musi przeżyc :( cholera no musi....!
  8. no ja bym cięła, co innego można? nic, tylko czekać a kurde nie ma sensu czekać przecież on umiera
  9. matko no ale to otworza go czy nie? i jesli tak to kiedy ach alezż to do dupy jest wszystko :( ten pies naprawde nie zasłużył :( bozeeee
  10. ***** mać!!!!! a tę trutkę wykluczyli? *&^&%^$%$##@$@# :(:(:(:(:(:(:(
  11. Dybuk ma dziś kastrację :) za dni parę będzie gotowy do adopcji!!!
  12. no ja zapytałam o Nukę, ale nie wiem, wydaje sie jakby nie było problemu
  13. nawet nie tymczas, tylko po rostu u zaprzyjaznionych ludzi boksy na działce :) boksy sami kupujemy z kasy zarobionej na bazarku szkoleniowym :)
  14. mad, nic nie zalegasz :P tak, beda meiszkać obok siebie, ale pewnie trzeba bedzie ich pozasłaniać :P
  15. [SIZE=4]wpłaty na Omena:[/SIZE] 2010-05-31 20,00 PLN OMEN DOMINIKA K. 2010-05-31 30,00 PLN OMEN ŁUKASZ P. 2010-05-31 50,00 PLN OMEN JUSTYNA G. razem [B]100 zł.[/B] [SIZE=4][B]dotychczas wydaliśmy i wydajemy:[/B][/SIZE] [B]27.05 - leczenie babeszji [/B]- rozmaz, kroplówki, imizol itd. + kontynuacja leczenia babeszji w kolejne dni - [B]200 zł. 30.05 [/B]w nocy pierwsze objawy czyli [B]wymioty od rana biegunka, zostala pobrana krew - [/B]badanie rozszerzone razem z biochemią + antybiotyk + kroplówki -[B] 120 zł. 30.05 - klinika na powstanców [/B]pierwsze szacunkowo podane koszty:[B] 55 zł - za dobę[/B] pobytu (czyli już x 2 =[B]110zł[/B])[B] 150 zł -[/B] cos co nazwano leczenie dzienne [B] 160 zł - to nawet nie pamietam jak sie nazywalo [/B](tam było wliczone USG, czyli około 100 zł odpada)mial tez robione[B] rtg - 4 przeswietlenia z czego jedno 60 zł. [/B]czyli co najmniej[B] 240 zł. USG 31 maja - 105 zł :crazyeye: wychodzi mi coś około 1000 zł... [/B]walczymy, żeby gmina, z której go zabraliśmy zapłaciła nam 500 za leczenie...
  16. z Rudym byłam tylko chwilkę na spacerze, żeby zrobić mu zdjęcia (które są mega słabe i tak) jest raczej spokojny, raczej taki ponad 3 lata :) samiec, fajny zrównoważony niestety nie wiem skąd się wziął :( a Jogulek to jest zaje..sty! :) maluszek waży nie wiem 5 kg max. Jest CUDNY, wesoły, kochany, grzeczny. To taki trochę staffik ;) akceptuje psy wszystkie, jest jeszcze dzieciak z niego (około roku ma). Taka laleczka.
  17. 13 czerwca odbieramy od Marka Pita i Kąska od 13 marca miesięczny koszt utrzymania psiaków wyniesie nas tylko po 100 zł.! Boksy już prawie stoją i do 13 marca stać będą budy są, obie dostaliśmy jedną załatwiła nam kochana golf Pit i Kąsek wracają, będą blisko Pit ma na koncie 655 zł. - za to pokryjemy koszt transportu obu psiaków, bo Kąsek niestety ma tylko 50 zł. czyli od czerwca jesteście wolni od wpłat bardzo Wam dziękuję! byliście kochani i wytrwali i wierzyliście w Kąska :) Wam zawdzięcza życie! Teraz rozpoczyna swoje nowe własne i szuka domu!!!!! :multi:
  18. 13 czerwca odbieramy od Marka Pita i Kąska :) [B]od 13 marca miesięczny koszt utrzymania psiaków wyniesie nas tylko 100 zł.! [/B]Boksy już prawie stoją i do 13 marca stać będą :) [B]budy są, obie dostaliśmy [/B]:D jedną załatwiła nam kochana [B]golf[/B] :loveu: Pit i Kąsek wracają, będą blisko :) Pit ma na koncie[B] 655 zł. [/B]- za to pokryjemy [B]koszt transportu obu psiaków [/B]- zgodzicie się? Kąsek niestety ma tylko 50 zł. czyli [B][SIZE=4]od czerwca jesteście wolni od wpłat[/SIZE][/B] :D bardzo Wam dziękuję! :loveu::loveu::loveu: tylko dzięki Wam Pitkowi się udało! jestinnym psem i nie mogę się doczekać aż go zobaczę... :) [B]koosiek [/B]- Tobie nalezy się dyplom :p:roll:
  19. nowe wpłaty: Lazy 10 zł. 20.o5 AniaGucio 10 zł. 27.o5 sleepingbyday 5 zł. 27.o5 Israel 10 zl. 31.o5 razem 1880 zł. WYDATKI: hotel w Konstancinie 400 zł. (od 11 lutego do 13 marca) transport do Bogatyni 230 zł. hotel w Bogatyni (płatny z góry) 400 zł. (3 miesiące: od 13 marca do 13 czerwca) w sumie: 1880 zł. - 400 zł. - 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. - 400 zł. = 50 zł.
  20. [FONT=Arial][SIZE=2]nowe wpłaty: 25.o5 jostel5[B] 20 zł. [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [B]BAZAREK ogłoszeniowy[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] megii1 18.o5[B] 20 zł. [/B] [B]razem[/B]: [B]2045 zł.[/B] [/SIZE][/FONT] [SIZE=4][COLOR=Red][B]wydatki:[/B][/COLOR][/SIZE] transport do Bogatyni [B]230 zł.[/B] hotel w Bogatyni (płatny z góry) [B]400 zł.[/B] (13 marca - 13 czerwca) [SIZE=4][B]2085 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]655 zł.[/COLOR][/SIZE]
  21. i jeszcze kilka :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_6443.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_6445.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_6446.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_6440.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. i jeszcze trzy a potem poprawiam i aktualizuję rozliczenie :p
  23. dziś podliczę stan konta, wrzucę też wieści i foty! :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_6447.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_6448.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_6449.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_6450.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_6451.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...