Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. mam nadzieje, ze bedzie mu tam fajnie :) pan ma duzy teren, inne psiaki, jakies konie itp.
  2. ten pan z ogłoszenia był, tylko miał sie odzywac jeszcze, bo nie był zdeydowany potem nagle dzowni, ze był zapracowany ale juz jedzie po Jogulka rancho lepsze, pewnie!
  3. tak, dzis tez. kurde zrobimy co sie da:(
  4. Jogulek poszedł wczoraj do domu, do jakiegoś pana na rancho
  5. [quote name='NiJaSe'] Grzesiek pojechał z papierami na konsultacje do jakiegoś weta ja juz nawet nie wiem ktorego bo wykonaliśmy chyba setke telefonów .... on jest jak kawałek mnie , to jest moje kolejne dziecko i nie oddam go kostusze bez walki , najpierw bedzie musiala sie zmierzyc ze mna on zasłuzyl na to zeby życ , zeby reszta jego zycia byla godna za to co przeszedł i przechodzi[/QUOTE] może do tego dr housa pojechał? matko, juz nie wiem ale jesli to te koronowirusy czy beztlenowce to trzeba go nawadniac, dawac co się daje i czekac... bo jesli to to - to bedzie poprawa... matko ale te wymioty :(
  6. otworzyli go wczoraj i wszystkie organy super :( oprócz tych nieszczęsnych przeoranych jelit :/ ale w nich też nic nie było, tylko jakby tornado przez nie przeszło... mial RTG, USG... już nie wiem :(
  7. [quote name='Agmarek']Niee...:placz: Renata na to nie pozwoli, chyba że uzna iż niema innego wyjścia :-([/QUOTE] właśnie poza tym nie my tu na wątku jesteśmy od tego, żeby mówić kto ma kiedy odejść i komu jak w tym pomóc.
  8. tylko, że on nie odchodzi tylko się męczy nikt go nie utrzymuje sztucznie przy zyciu
  9. już nie wiemy co robić, weci też nie :( aaaaaa! parwo nie, nosówka nie... wirus raczej by przeszedł, w srodku nic nie ma.... :( TZ Renaty chce go jeszcze zabrać do innego weta, ja już nie wiem :( już tyle wetów go konsultowało ale coś robić trzeba!
  10. nawadniaja go, nie wiem :( Renata mi tylko napisała smsa :(:(:(
  11. złe wieści. stan ciagle ciężki :( doszły krwiste wymioty najgorsze jest to, że on się okropnie męczy :( nie wiadomo co z nim będzie - czy przeżyje czy nie, czy wróci do zdrowia czy nie, ale męczy się strasznie i zdne zwierze tak nie powinno się męczyć! to jest dobijające...! moj wet powiedział, że jeśli to beztlenowce to przy lekach jakie bierze powinna być dziś poprawa tylko kiedy? no i te wymioty :( boże!!!!!!!!!!!!!!! weci nie wiedzą co mu jest :-(:-(:-( co robić??????
  12. ojej co za cisza.... :roll: nowe wpłaty: 2010-06-02 200,00 PLN KUNDELKOWA SKARBONKA 2010-06-02 10,00 PLN OBRACZUS87 2010-06-02 35,00 PLN PLICHA dziękujemy :loveu: to razem [B]474 zł.[/B] na koncie fundacyjnym!
  13. to bardzo bardzo dziękujemy tej Pani!!!
  14. elmira dziękujemy :) wspaniale!!! a teraz bannerki: [URL="http://tiny.pl/ht1zh"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Omen/28052010208-1.png[/IMG][/URL] 100x150 [URL="http://tiny.pl/ht1zh"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Omen/28052010215-1.png[/IMG][/URL] 100x200 [URL="http://tiny.pl/ht1zh"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Omen/28052010219-1.png[/IMG][/URL] 100x200 [URL="http://tiny.pl/ht1zh"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Omen/28052010226-1.png[/IMG][/URL] 100x250
  15. oooo dzieki :D boksy maja w tygodniu przyjechac, zobaczymy czy bedzie z tym duzo roboty :)
  16. hehe no najwyżej zmienisz tytuł, że odnalazł swój dom... oby! :)
  17. ojej to ja trzymam, uzupełnię pierwsza, ale może przekazać Ci wątek? :)
  18. 2010-06-01 50,00 pln Marta Barbara O. 2010-06-01 30,00 pln Magdalena B. 2010-06-01 10,00 pln Dobrogniewa L. 2010-06-01 39,00 pln Joanna Marta K. to nam daje łącznie 229 zł. na koncie fundacyjnym [B]koosiek[/B], tak zrobie!
  19. miałam wczoraj u niego być, ale nie wyszło. spróbuję dziś pojechać :)
  20. kochani, wysyłajcie komu możecie... znajomym, rodzinie... [url]http://www.interwencje.viva.org.pl/?p=771[/url]
  21. POMOCY, mamy kolejnego psa w wielkiej potrzebie :( Omen umiera :( od 3 dni i nie wiadomo co mu jest wszystkie testy robione, Omen był nawet otwierany, koszty rosną a my nie wiemy na czym stoimy :( zobaczcie: http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!
  22. [CENTER][B]słuchajcie, mamy kolejnego psa w wielkiej potrzebie :([/B] [/CENTER] [LEFT] [SIZE=4][B]Omen umiera [/B][/SIZE]:( od 3 dni i nie wiadomo co mu jest [/LEFT] wszystkie testy robione, Omen był nawet otwierany, koszty rosną a my nie wiemy na czym stoimy :( [SIZE=4][B]zobaczcie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-%21%21PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-"]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/URL]!!![/SIZE]
  23. Lila, biedaku widzisz jak to jest. Ale nie martw się, bedzie dobrze. Omen też da radę!
  24. juz nie mialam sily wczoraj kompa odpalac :( widok Omena jest bardzo smutny... czekam do 11 i trzymam kciuki, zeby to byly te beztlenowce i było lepiej... ważne, że nosówkę wczoraj wykluczyliśmy - były i takie poszlaki. ale nie. na szczęście nie. Omen, dasz radę!
×
×
  • Create New...