-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
tak, dzis tez. kurde zrobimy co sie da:( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe'] Grzesiek pojechał z papierami na konsultacje do jakiegoś weta ja juz nawet nie wiem ktorego bo wykonaliśmy chyba setke telefonów .... on jest jak kawałek mnie , to jest moje kolejne dziecko i nie oddam go kostusze bez walki , najpierw bedzie musiala sie zmierzyc ze mna on zasłuzyl na to zeby życ , zeby reszta jego zycia byla godna za to co przeszedł i przechodzi[/QUOTE] może do tego dr housa pojechał? matko, juz nie wiem ale jesli to te koronowirusy czy beztlenowce to trzeba go nawadniac, dawac co się daje i czekac... bo jesli to to - to bedzie poprawa... matko ale te wymioty :( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
otworzyli go wczoraj i wszystkie organy super :( oprócz tych nieszczęsnych przeoranych jelit :/ ale w nich też nic nie było, tylko jakby tornado przez nie przeszło... mial RTG, USG... już nie wiem :( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek']Niee...:placz: Renata na to nie pozwoli, chyba że uzna iż niema innego wyjścia :-([/QUOTE] właśnie poza tym nie my tu na wątku jesteśmy od tego, żeby mówić kto ma kiedy odejść i komu jak w tym pomóc. -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
tylko, że on nie odchodzi tylko się męczy nikt go nie utrzymuje sztucznie przy zyciu -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
już nie wiemy co robić, weci też nie :( aaaaaa! parwo nie, nosówka nie... wirus raczej by przeszedł, w srodku nic nie ma.... :( TZ Renaty chce go jeszcze zabrać do innego weta, ja już nie wiem :( już tyle wetów go konsultowało ale coś robić trzeba! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
nawadniaja go, nie wiem :( Renata mi tylko napisała smsa :(:(:( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
złe wieści. stan ciagle ciężki :( doszły krwiste wymioty najgorsze jest to, że on się okropnie męczy :( nie wiadomo co z nim będzie - czy przeżyje czy nie, czy wróci do zdrowia czy nie, ale męczy się strasznie i zdne zwierze tak nie powinno się męczyć! to jest dobijające...! moj wet powiedział, że jeśli to beztlenowce to przy lekach jakie bierze powinna być dziś poprawa tylko kiedy? no i te wymioty :( boże!!!!!!!!!!!!!!! weci nie wiedzą co mu jest :-(:-(:-( co robić?????? -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
ojej co za cisza.... :roll: nowe wpłaty: 2010-06-02 200,00 PLN KUNDELKOWA SKARBONKA 2010-06-02 10,00 PLN OBRACZUS87 2010-06-02 35,00 PLN PLICHA dziękujemy :loveu: to razem [B]474 zł.[/B] na koncie fundacyjnym! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
juz po 11... czekamy. -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
to bardzo bardzo dziękujemy tej Pani!!! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
elmira dziękujemy :) wspaniale!!! a teraz bannerki: [URL="http://tiny.pl/ht1zh"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Omen/28052010208-1.png[/IMG][/URL] 100x150 [URL="http://tiny.pl/ht1zh"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Omen/28052010215-1.png[/IMG][/URL] 100x200 [URL="http://tiny.pl/ht1zh"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Omen/28052010219-1.png[/IMG][/URL] 100x200 [URL="http://tiny.pl/ht1zh"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Omen/28052010226-1.png[/IMG][/URL] 100x250 -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oooo dzieki :D boksy maja w tygodniu przyjechac, zobaczymy czy bedzie z tym duzo roboty :) -
hehe no najwyżej zmienisz tytuł, że odnalazł swój dom... oby! :)
-
ojej to ja trzymam, uzupełnię pierwsza, ale może przekazać Ci wątek? :)
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
2010-06-01 50,00 pln Marta Barbara O. 2010-06-01 30,00 pln Magdalena B. 2010-06-01 10,00 pln Dobrogniewa L. 2010-06-01 39,00 pln Joanna Marta K. to nam daje łącznie 229 zł. na koncie fundacyjnym [B]koosiek[/B], tak zrobie! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
kochani, wysyłajcie komu możecie... znajomym, rodzinie... [url]http://www.interwencje.viva.org.pl/?p=771[/url] -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
POMOCY, mamy kolejnego psa w wielkiej potrzebie :( Omen umiera :( od 3 dni i nie wiadomo co mu jest wszystkie testy robione, Omen był nawet otwierany, koszty rosną a my nie wiemy na czym stoimy :( zobaczcie: http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!! -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]słuchajcie, mamy kolejnego psa w wielkiej potrzebie :([/B] [/CENTER] [LEFT] [SIZE=4][B]Omen umiera [/B][/SIZE]:( od 3 dni i nie wiadomo co mu jest [/LEFT] wszystkie testy robione, Omen był nawet otwierany, koszty rosną a my nie wiemy na czym stoimy :( [SIZE=4][B]zobaczcie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-%21%21PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-"]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/URL]!!![/SIZE] -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
mru replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Lila, biedaku widzisz jak to jest. Ale nie martw się, bedzie dobrze. Omen też da radę! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
juz nie mialam sily wczoraj kompa odpalac :( widok Omena jest bardzo smutny... czekam do 11 i trzymam kciuki, zeby to byly te beztlenowce i było lepiej... ważne, że nosówkę wczoraj wykluczyliśmy - były i takie poszlaki. ale nie. na szczęście nie. Omen, dasz radę!