-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
okolice Piotrkowa Tryb. POMOCY pies na stacji ledwo zipie!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zapytam o tę stację i o psa kurde... :/ -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tam, gdzie Pitek i Kąsek :) pod paskudnym Grójcem -
młoda maleńka Mimi! mikro boskość zgarnięta z parkingu! ma domek :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam w sobotę z czarną andą, sunia czuje się dobrze. sterylizacje w końcu miała mieć jakoś na początku tygodnia. czyli już powinna być po. Buszynka wcale stara nie jest, ma kilka lat. biedna mała... dowiem się jutro, co u niej. -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Aza już nie mieszka obok :( ale nadal jest bezdomna, wyrywa teraz Pita-gorasa :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='jambi_'] 2. morepig chce zapytać Heńka czy chce zabrać ze sobą jakiegos kolege jak się juz do nich sprowadzi [/QUOTE] hahahahahahahahaha :D:D:D -
hamak jest boski i na zdjęciu jest w nim taki szczęśliwy Alfred! szukam chomika, ew dwóch - ale dobrze dobranych, żeby się nie pozabijały. ktoś ogarnięty musiałby je dobrać lub już mieć jakieś dwa, które by ze sobą żyły dobrze. no i jednej płci, bo to nie będzie hodo-ville tylko hamsterdam. dzungar nachetniej, ale w sumie nie jest to tak istotne z tym Toruniem to tylko strach z transportem w upały.
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale nie do końca, bo morepig powiedziała "oby nie" ;) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ej ale ja też nie wiem co :P podłapałam tylko to co jambi napisała :P -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a on: NIE! :P -
Ola, ja też :( ja tu normalnie wysiadam w tej robocie, każdy mnie pyta czy jestem chora czy co no nie moge, nie spodziewałabym sie, nie on! jak ja go zobaczyłam u cioci Twojej to mi serce pękło, juz go chciałam brać snił mi się w ogóle po nocach a w sumie nie u mnie mieszkał... i to tylko 4 dni mieszkał :( chcieliśmy mu zrobić hamsterville... hamak już kupiony, Paweł mu wczoraj całą wyprawkę kupił...! rurki ogladał. wiecie, jakby chciał niemowlakowi kupić rower czy coś.
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Pit jest tak fajny, że dgyby nie to, że mamy 6 psów to wzięlibyśmy go do siebie... -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Bardzo się cieszę, że i Pesteczka doczekała się domu :) A przy okazji - jak tam jej braciszek? Może jakaś fotka z nowego domu? ;) [/QUOTE] były niedawno jego foty :) tu na wątku, on ma tak smiesznie teraz na imie, zapomniałam jak kurcze...