Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. golf! moge spróbować coś napisać, tylko o których psach jak sadzisz???
  2. nie wiem co z SYlwia, miała byc wczoraj, ale nmilczy... dowiem sie! dzis jade z Luzakiem do nowego domu z TV, biore umowe, bo nie wiem co to za dom...
  3. zapytam o tę stację i o psa kurde... :/
  4. tam, gdzie Pitek i Kąsek :) pod paskudnym Grójcem
  5. rozmawiałam w sobotę z czarną andą, sunia czuje się dobrze. sterylizacje w końcu miała mieć jakoś na początku tygodnia. czyli już powinna być po. Buszynka wcale stara nie jest, ma kilka lat. biedna mała... dowiem się jutro, co u niej.
  6. dr nic nie powiedział w sumie przed sekcją, tylko usiadł załamany pytał co Alfred jadł, jakie miał odchody... wszystko wydaje się być ok :( czekamy do jutra... oj Alfred :(
  7. dobrze, dam znać! zawieźliśmy małego do Ogonka, został dr Kuba ma dzwonić jutro... :(
  8. Aza już nie mieszka obok :( ale nadal jest bezdomna, wyrywa teraz Pita-gorasa :)
  9. [quote name='jambi_'] 2. morepig chce zapytać Heńka czy chce zabrać ze sobą jakiegos kolege jak się juz do nich sprowadzi [/QUOTE] hahahahahahahahaha :D:D:D
  10. hamak jest boski i na zdjęciu jest w nim taki szczęśliwy Alfred! szukam chomika, ew dwóch - ale dobrze dobranych, żeby się nie pozabijały. ktoś ogarnięty musiałby je dobrać lub już mieć jakieś dwa, które by ze sobą żyły dobrze. no i jednej płci, bo to nie będzie hodo-ville tylko hamsterdam. dzungar nachetniej, ale w sumie nie jest to tak istotne z tym Toruniem to tylko strach z transportem w upały.
  11. znalazłam (znaczy koleżanka od szczurów mi podpowiedziała) niestety aż w Toruniu, ale dziewczyna ma 20 chomików z interwencji. pogadam z nią :)
  12. ale nie do końca, bo morepig powiedziała "oby nie" ;)
  13. ej ale ja też nie wiem co :P podłapałam tylko to co jambi napisała :P
  14. pucka, weźmiemy na pewno:) chomik niestety nam najbardziej gabarytowo odpowiada, prawie nas w domu nie ma no i psy są.
  15. Alfred był dżungar :( juz nawet boki mu się robiły jaśniejsze...
  16. Ola, ja też :( ja tu normalnie wysiadam w tej robocie, każdy mnie pyta czy jestem chora czy co no nie moge, nie spodziewałabym sie, nie on! jak ja go zobaczyłam u cioci Twojej to mi serce pękło, juz go chciałam brać snił mi się w ogóle po nocach a w sumie nie u mnie mieszkał... i to tylko 4 dni mieszkał :( chcieliśmy mu zrobić hamsterville... hamak już kupiony, Paweł mu wczoraj całą wyprawkę kupił...! rurki ogladał. wiecie, jakby chciał niemowlakowi kupić rower czy coś.
  17. Pit jest tak fajny, że dgyby nie to, że mamy 6 psów to wzięlibyśmy go do siebie...
  18. radze sie też na chomiczym forum: http://www.forum.e-chomik.eu/viewtopic.php?f=11&t=7476 cholera jasna :( on mnie taj ujął, no taki był cudowny cwaniak dzwoniliśmy do Ogonka, polecili przyjechać z Alfredem :( popołudniem
  19. moja koleżanka od szczurów mówi, że to było dziecko i pewnie potrzebowało jeszcze mleka mamy i jej i rodzeństwa swojego ciepła... ale on był taki samodzielny :(
  20. Paweł po 10 zadzwoni do Ogonka, w razie co po 15 jest dr Kliszcz...
  21. [quote name='koosiek']Bardzo się cieszę, że i Pesteczka doczekała się domu :) A przy okazji - jak tam jej braciszek? Może jakaś fotka z nowego domu? ;) [/QUOTE] były niedawno jego foty :) tu na wątku, on ma tak smiesznie teraz na imie, zapomniałam jak kurcze...
×
×
  • Create New...