-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
Kropka [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070477.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070474.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070494.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070490.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070485.jpg[/IMG] [/CENTER] -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
Tigerek :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070446.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070443.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070442.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070438.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070472.jpg[/IMG] [/CENTER] -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
foty wrzuce, z picasa sie chyba linkiem nie da... :( -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
ja dla Tigera szukam miejsca, ale może być tak, że od razu nie będzie czegoś, więc wtedy spokojnie moząna go do jednego kojca z Waszym jakimś. ja czytam maila :) trudno się ze mna ostatnio porozumieć, wiem. musicie próbować :) -
co dom to dom... tak naprawdę wszystkie nasze starania względem wycofanych psiaków są przy domu naprawdę niczym... powodzenia!
-
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tylko pamietajcier, ze one jeszcze przy mamie musza byc z miesiac :) ale miesiac szybko mija ;) -
psiaki są pod opieka fundacji i musi być nasza fundacyjna umowa podpisana a u mnie umowa czyli dane i kontakt do osób, które psy adoptowały.
-
e, super :) to daj mi na pw (już czysto) ich dane (imie, nazwisko, adres), muszę podpisać umowę :) wyśle im do wypełnienia!
-
Agata, jasne że sukę będziemy łapać. ludzie z tej wsi mówią, że już widzą tylko matkę, żadnego malucha więcej... widzą dwoe suki :( tą łaciatą też, trzeba obie zabrać na pewno...
-
Kundel_Bury, a dom sprawdzany był? jeśli nie to proszę o dane tej osoby, ktoś musi tam podejść. i tak proszę o pełne dane, do umowy!
-
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
możecie podać link do wątku szczeniaków? :) eeee, mikropsy tylko do 6 kg :( ona waży 7,3 a jest wychudzona... :( -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
gdybym miała wyraźniejsze, to bym je tu wrzuciła ;) mogę Ci tylko te wysłać... -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie, nie ma ich tam jeszcze. tak, jeden jest kaukazem haha ten ze skarpetami ;) mama jakby jamnikowata, tylko nóżki dłuższe, bardzo jest proporcjonalna mimo tych słabych fotek, na których traci :) -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
foty na razie takie sobie na szybko robione, bo zimno maluchom było. w dzień kiedyś pojadę zrobię lepsze :) -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
trzeci maluszek. [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13101.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13100.jpg[/IMG] [/CENTER] i czwarty maluszek! [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13108.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13115.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pierwszy maluszek. [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13086.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13089.jpg[/IMG] [/CENTER] drugi maluszek. [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13091.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13093.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mama jest taka - ruda i drobnej budowy. bardzo miła, reaguje straszną radością na kobiety :) ma śmieszne spore uszy, które jej czasem stają. jak mówiłam waży tylko 7 kg :) sięga poniżej kolana, jest bardzo otwarta do ludzi. wiemy, że lubi dzieci! bardzo dobra mama. młodziutka, ma z rok... może to jej pierwsze dzieci. [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13079.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13122.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13123.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mysle, ze te beda małe, urodziła je naprawdę mała mama :) -
kochane maluszkowe DT, pamiętajcie, że w razie szczepień czy innych wet wizyt - my jako fundacja za to płacimy. znaczy zbieramy, ale jeśli nic się nie nazbiera to tez my jakoś uciułamy. także gdyby coś - bierzecie wszystko na fakturę na fundację Viva :) tu macie dane i NIP: [URL]http://1procent.viva.org.pl/kontakt.html[/URL] fakturę do nas, znaczy na adres biura a nam znać! w razie pytań piszcie proszę na maila, mam okropnie mało czau teraz na dogo :( [email][email protected][/email]
-
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, mamy :) słabe, ale nagle zrobiło się bardzo późno. właśnie obrabiam i wstawię! -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
w dniu dzisiejszym mama i maluchy zostały zabrane do naszego awaryjnego DT - innego pomysłu nie było a na zewnątrz zimno, coraz zimniej... małe spały i chyba urodziły się w tym samym miejscu - pod jakaś przyczepą na terenie szpitala. Mimo ciężkich warunków miały dobrą opiekę - kochaną mamę, bardzo przejętą swoją rolą oraz ludzi, którzy mamę dokarmiali. Mama jest drobniutka, malutka i wychudzona. To śliczna ruda bardzo przyjazna sunia :) strasznie broni dzieci i o nie dba, jest jednocześnie ufna. Maluchy jak na swoje 3 tygodnie spore, bardzo dobrze odkarmione, co wycieńczyło mamę... są dwa chłopaki i dwie dziewczynki :) strasznie cała czwórka urocza. maluchy zostały odrobaczone, mama także. mama waży 7 kg :) maluchy po kilogramie... :) [B]dlaczego nasz DT jest awaryjny?[/B] chodzi o warunki, to są warunki "kojcowe". znaczy maluchy mieszkają teraz w kennelu, na kocyku w pomieszczeniu gospodarczym. są bezpieczne, to na pewno. mama dostawać będzie dużo wartościowego jedzenia. mają opiekę, to też na pewno. no, ale takim kluchom, które jeszcze jakiś czas muszą być przy mamie - fajnie byłoby zapewnić warunki domowe :( gdyby ktoś był zainteresowany, to [B]zachęcamy do dania małej i jej dzieciom DT[/B]. zapewnimy opiekę wet. (wszystko na nasz koszt), transport i pomoc z karmą. za jakieś 3 tygodnie - miesiąc, małe będzie można od mamusi odłączyć. -
budka prawie jak lisia nora ;)
-
młoda maleńka Mimi! mikro boskość zgarnięta z parkingu! ma domek :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, Mimisia w końcu w domku :) -
cud, że się tak fajne domy tymczasowe trafiły :):):)
-
Terierkowato-jamnisiowata malutka sunia MA DOM - DZIECI TEŻ!
mru replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
wow, ale jej się poszczęściło :) teraz maluchy!