Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Kropka [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070477.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070474.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070494.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070490.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070485.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. Tigerek :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070446.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070443.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070442.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070438.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/P1070472.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. foty wrzuce, z picasa sie chyba linkiem nie da... :(
  4. ja dla Tigera szukam miejsca, ale może być tak, że od razu nie będzie czegoś, więc wtedy spokojnie moząna go do jednego kojca z Waszym jakimś. ja czytam maila :) trudno się ze mna ostatnio porozumieć, wiem. musicie próbować :)
  5. co dom to dom... tak naprawdę wszystkie nasze starania względem wycofanych psiaków są przy domu naprawdę niczym... powodzenia!
  6. tylko pamietajcier, ze one jeszcze przy mamie musza byc z miesiac :) ale miesiac szybko mija ;)
  7. psiaki są pod opieka fundacji i musi być nasza fundacyjna umowa podpisana a u mnie umowa czyli dane i kontakt do osób, które psy adoptowały.
  8. e, super :) to daj mi na pw (już czysto) ich dane (imie, nazwisko, adres), muszę podpisać umowę :) wyśle im do wypełnienia!
  9. Agata, jasne że sukę będziemy łapać. ludzie z tej wsi mówią, że już widzą tylko matkę, żadnego malucha więcej... widzą dwoe suki :( tą łaciatą też, trzeba obie zabrać na pewno...
  10. Kundel_Bury, a dom sprawdzany był? jeśli nie to proszę o dane tej osoby, ktoś musi tam podejść. i tak proszę o pełne dane, do umowy!
  11. możecie podać link do wątku szczeniaków? :) eeee, mikropsy tylko do 6 kg :( ona waży 7,3 a jest wychudzona... :(
  12. gdybym miała wyraźniejsze, to bym je tu wrzuciła ;) mogę Ci tylko te wysłać...
  13. nie, nie ma ich tam jeszcze. tak, jeden jest kaukazem haha ten ze skarpetami ;) mama jakby jamnikowata, tylko nóżki dłuższe, bardzo jest proporcjonalna mimo tych słabych fotek, na których traci :)
  14. foty na razie takie sobie na szybko robione, bo zimno maluchom było. w dzień kiedyś pojadę zrobię lepsze :)
  15. trzeci maluszek. [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13101.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13100.jpg[/IMG] [/CENTER] i czwarty maluszek! [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13108.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13115.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. pierwszy maluszek. [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13086.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13089.jpg[/IMG] [/CENTER] drugi maluszek. [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13091.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13093.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. mama jest taka - ruda i drobnej budowy. bardzo miła, reaguje straszną radością na kobiety :) ma śmieszne spore uszy, które jej czasem stają. jak mówiłam waży tylko 7 kg :) sięga poniżej kolana, jest bardzo otwarta do ludzi. wiemy, że lubi dzieci! bardzo dobra mama. młodziutka, ma z rok... może to jej pierwsze dzieci. [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13079.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13122.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC13123.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. mysle, ze te beda małe, urodziła je naprawdę mała mama :)
  19. kochane maluszkowe DT, pamiętajcie, że w razie szczepień czy innych wet wizyt - my jako fundacja za to płacimy. znaczy zbieramy, ale jeśli nic się nie nazbiera to tez my jakoś uciułamy. także gdyby coś - bierzecie wszystko na fakturę na fundację Viva :) tu macie dane i NIP: [URL]http://1procent.viva.org.pl/kontakt.html[/URL] fakturę do nas, znaczy na adres biura a nam znać! w razie pytań piszcie proszę na maila, mam okropnie mało czau teraz na dogo :( [email][email protected][/email]
  20. tak, mamy :) słabe, ale nagle zrobiło się bardzo późno. właśnie obrabiam i wstawię!
  21. w dniu dzisiejszym mama i maluchy zostały zabrane do naszego awaryjnego DT - innego pomysłu nie było a na zewnątrz zimno, coraz zimniej... małe spały i chyba urodziły się w tym samym miejscu - pod jakaś przyczepą na terenie szpitala. Mimo ciężkich warunków miały dobrą opiekę - kochaną mamę, bardzo przejętą swoją rolą oraz ludzi, którzy mamę dokarmiali. Mama jest drobniutka, malutka i wychudzona. To śliczna ruda bardzo przyjazna sunia :) strasznie broni dzieci i o nie dba, jest jednocześnie ufna. Maluchy jak na swoje 3 tygodnie spore, bardzo dobrze odkarmione, co wycieńczyło mamę... są dwa chłopaki i dwie dziewczynki :) strasznie cała czwórka urocza. maluchy zostały odrobaczone, mama także. mama waży 7 kg :) maluchy po kilogramie... :) [B]dlaczego nasz DT jest awaryjny?[/B] chodzi o warunki, to są warunki "kojcowe". znaczy maluchy mieszkają teraz w kennelu, na kocyku w pomieszczeniu gospodarczym. są bezpieczne, to na pewno. mama dostawać będzie dużo wartościowego jedzenia. mają opiekę, to też na pewno. no, ale takim kluchom, które jeszcze jakiś czas muszą być przy mamie - fajnie byłoby zapewnić warunki domowe :( gdyby ktoś był zainteresowany, to [B]zachęcamy do dania małej i jej dzieciom DT[/B]. zapewnimy opiekę wet. (wszystko na nasz koszt), transport i pomoc z karmą. za jakieś 3 tygodnie - miesiąc, małe będzie można od mamusi odłączyć.
  22. budka prawie jak lisia nora ;)
  23. tak, Mimisia w końcu w domku :)
  24. cud, że się tak fajne domy tymczasowe trafiły :):):)
  25. wow, ale jej się poszczęściło :) teraz maluchy!
×
×
  • Create New...