-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
stary, ale ładny :) policzę na dniach kasę Biga, tamtego ziołowego na uspokojenie nie wysłali :( nie wiem czemu, byłam pewna że wysłali... za to numerek wysłali, ale nie na ten adres co trzeba damn, można się pogubić. -
kilka dni temu byliśmy u Białaska, zrobił spore postępy. "Spore" znaczy, że mniej się boi i pozwala siedzieć obok siebie bez większych problemów. nie miała też problemów ze złapaniem go za smycz. owszem, był zestresowany, ale dał radę. na koniec był dość wyluzowany. bardzo mnie to wszystko cieszy i wiem na 100%, że w warunkach domowych ten pies otworzyłby się w kilka dni. potrzeba by było trochę cierpliwości i oczywiście najlepiej, żeby był w środku przy ludziach i miał spacery na smyczy. ogródek nie wchodzi w grę - wtedy miałby wybór i siedziałby z dala od ludzi. ten pies musi być w mieszkaniu, zostać wręcz "olanym" żeby zobaczył, że ludzie to żadne wielkie halo - być może Białasek bałby się aż by się znudził tym i polubił kontakt z ludźmi i spacery i zobaczył, że ludzie = coś naprawdę fajnego. wszystko o czym mówię to zasługa pani Halinki, która bywa u Białaska jak się dowiedziałam w schronisku nawet dwa razy w tygodniu, siedzi z nim godzinę lub dwie. To dużo daje. On ją jedyną ponoć akceptuje. Podobno daje się jej głaskać. Także pozytywnie!
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
morepigi, czego milczycie? :P -
no, byłoby super gdybyś mogła wziąć... :) co do tego pana to już męczy Fundację haha napisał tak: cytuję: Ja w tej sprawie piszę,dokładnie w sprawie braku kontaktu co do moich zapytań i wiadomości wysyłanych przeze mnie pod te dane: Kontakt: Iwona 660 036 183 ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. To artykuł z Waszej strony internetowej. Od kilku dni wyrażam zainteresowanie tą sunią,ale jak do tej pory mimo moich zgłoszeń nikt kto prowadzi sprawę tego psiaka do mnie się jeszcze z żadną informacją nie zjawił. Chcę temu psiakowi pomóc i nie będę ukrywać,że obawiam się jeśli tak dłużej to potrwa to osoba inna się psiakiem zainteresuje a za z tytułu,że mieszkam daleko stracę szansę na adopcję,szczeniaki trafiają się nadzwyczaj rzadko a ja jestem zwolennikiem wychowywania psa od maleńkości. Wy natomiast jesteście poważną organizacją i działacie dla dobra zwierząt.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź od Was. napiszę Ci na pw jego dane, może napisz mu maila bo się Pan denerwuje i chyba mu zależy :)
-
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
mru replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
takie coś ktoś zrobił (znaczy Monika z Vivy wystawiła) dla Mieszka :) [URL]http://allegro.pl/viva-drzewko-zapach-forest-fresh-berries-siscar-i1264310962.html[/URL] -
ja też o nim myślę :( kobieta jest w stanie pomóc finansowo, trzeba go zabierać a nie ma gdzie :(
-
z tego co czytam TZta mestudio to wydaje mi się, że on sobie radzi i wszystko co napisał ma sens :) co do uzdy - ODRADZAM! to jest niebezpieczne (chyba chodzi o kantarek tak?) - takie coś nie uczy nieciągnięcia, takie coś może uszkodzić wręcz kręgosłup. to wymyślił ktoś, kto na siłę chce być pozytywny bez pozytywnych wyników dla psa ;) do pracy nad nieciągnięciem tylko obroża i smycz niewyciągana (nie flexi) - normalna smycz najzwyklejsza. i cierpliwość. jeśli to zbyt mały argument to kolczatka, i jak pisze TZ mestudio - nie żeby psa maltretować, tylko zebr pracować, chwilowo. jak się wie jak tego używać, to naprawdę psu może pomóc. szczekanie też myślę, że dobrze staracie się wyeliminować. jeśli ona się w czymś na pysku uspokaja, to dobrze. no i jeśli to nie jest tak, że ona zawsze gania koty - to myślę, że spoko. jeszcze ją trzeba nauczyć, ze się nigdy kota nie goni, ale jak to nie jest amok jakiś jak widzi kota, to naprawdę da się zrobić. jakby coś to dzwońcie po rady :) każdy przypadek jest ciekawy i się można wiele nauczyć :)
-
a z tym panem co tak dzwonił i pisał rozmawiałaś? :)
-
Lulu - mała sunia IDEALNA DLA ŚPIOCHA! czemu więc samotna..? JUŻ NIE! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ooo no dobre :) leniwa może brzmieć źle, chociaż dla mnie bomba haha -
my sie piszemy, jak mowiłam:)
-
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
przytył w końcu czy co? :) -
Lulu - mała sunia IDEALNA DLA ŚPIOCHA! czemu więc samotna..? JUŻ NIE! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mam dziś urodziny? P ma jutro! moze to do niego? :) ktoś coś jeszcze wie o słodkiej Lulu? :) -
Lulu - mała sunia IDEALNA DLA ŚPIOCHA! czemu więc samotna..? JUŻ NIE! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ta, za duza :( ze 12 wazy pewnie... -
Lulu - mała sunia IDEALNA DLA ŚPIOCHA! czemu więc samotna..? JUŻ NIE! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ahahahaha :) no, prawda. moje psy jak tylko widzą, że się ruszam to liżą mnie po twarzy ;) albo jak już chcą bardzo iść to zaczynają poszczekiwać haha albo gryźć mnie w boki :) hihihi a Lulu? Lulu spi do 10 i jeszcze ją trzeba zapraszać, zeby wyszła hahaha -
Lulu - mała sunia IDEALNA DLA ŚPIOCHA! czemu więc samotna..? JUŻ NIE! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to prawda :) ona śpi do 10 :P -
czy można plakat na maila? [email][email protected][/email]