-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
u Krzysia dobrze, generalnie wygląda jak szmatka ze przodozgryzem lub żywy trup, ale zapewniam, że to tylko takie pozory :cool3: Krzyś w sumie całe dnie sobie popierdziela po domu, nie robi pod siebie wbrew pozorom ani nic z tych rzeczy! dziś ogarnął, do czego służy posłanko Gacka i że się w nie wchodzi (P mówi, że to przypadek, że się akurat tam położył, ale ja obstaję przy swojej wersji hihi) i z Diegusiem :) konwersacja na FB: Charly: a czy on pokazuje, ze mu lepiej? wiesz jakąs taka wdzięcznośc hehehheh mru: NIE :D -
a no i my jutro jedziemy po dwie małe sunie za Warszawę... nie wiem jakie dokładnie, jutro Wam pokażę. ale strasznie ludziom wadzą, wiecie - proszą o żarcie i w ogóle skandal...
-
nie wiem jak aktualna sytuacja, ale ostatnio te dwa wątki były tragiczne :( mama i szczeniaki zamarzają w norze: [url]http://www.dogomania.pl/threads/172285-Matka-i-szczeniaki-w-le%C5%9Bnej-norze-zaraz-zamarzn%C4%85!Brak-pomys%C5%82%C3%B3w!-Pom%C3%B3%C5%BC-[/url]! oraz biedak jakiś w świętokrzyskim :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/194591-%C5%9Bwi%C4%99ty-krzy%C5%BC!!-B%C5%82%C4%85ka-sie-pies-z-guzem-na-szyi-chor%C4%85-%C5%82ap%C4%85-chodzi-pokrzywiony[/url]!!!
-
dzięki :) już ściągnęłam, wiec możesz usunąć, żeby nie było że czyjeś dane publicznie :)
-
Kocinka Maja zamieszkała w domu w Warszawie.
mru replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
hej ja w przyszłym tygodniu mogę oba domki sprawdzić :) powiedzcie tylko który to maluch jest? z domkami umowie się albo dziś wieczorem jak pogadam z TZtem albo jutro! -
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ojej podobny, ale chyba aż taki koń nie urośnie :) -
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to uwazaj, zeby nie wyrósł Tarpan z niego haha - pokaż go :) -
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
była wizyta :):):) pozwolę sobie trochę zacytować [B]ambird: [/B] "Mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze. Bardzo pozytywni ludzie :) Jest para, ok 4 letnia dziewczynka i babcia, która psom odda życie ;) Świadomi są posiadania dużego psa, byli właścicielami rottweilera przez 10 lat. Babcia trochę starych poglądów, jednak z zaciekawieniem słuchała co mam do przekazania. Trochę chyba się załamała kiedy powiedziałam, że sucha karma wystarczy i nie będzie musiała gotować [IMG]http://labradory.info/images/smiles/a.gif[/IMG] [IMG]http://labradory.info/images/smiles/y.gif[/IMG] Opowiedziałam o: żywieniu - wyjaśniłam różnicę między karmami marketowymi a tymi lepszymi, profilaktyce weterynaryjnej - są świadomi rocznych stałych kosztów, wiedzą ile kosztuje leczenie psa, szkolenie pozytywne - bardzo ich zainteresował ten temat, wzięli numer telefonu do mojego szkoleniowca." oczywiście wyślę jeszcze [B]ambird[/B] lub kogoś innego na wizytę po :cool3: no i chyba pozostaje umawiać szczegóły i szukać transportu... -
maaaaatko... super, co jeszcze:(
-
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
oooh, ale to i tak super wieści :) -
tak, fajne psiaki, to te co myślałam. natomiast dałam do obejrzenia TZtowei i mówi, że żaden z tych psów nie jest tym, co go TZ kiedyś ganiał i łapał. czyli żaden nie jest psem tej kobiety, co o niej myślałam. tamten był większy. to psy czy suki? pierwszy i ostatni faktycznie rodzina. drugi super - czarny i chyba stary, śliczny.
-
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
noooo, masę :) a nie zawsze się zdarza, że ludzie utrzymują z nami jakiś częstszy kontakt (niestety:() -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
mru replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
oprócz tego, ze Viva zrobiła? kasa z tego wpłynie na konto Renaty jak tylko aukcja sie skończy. -
właśnie nie wiem, jak jestem w subskrypcji wątków to nie wiem na który wątek kliknąć.
-
[B]Waldek [/B]czyli wiadomo, że psy są niczyje? i że trzeba ratować? to trzeba :) chyba je kiedyś na górze widziałam jak je ktoś karmił, ale robił to poza swoim podwórkiem, więc pewnie po prostu je dokarmiał. poza tym tam przy wjeździe na górę jest takie miejsce, w którym mieszkają bezdomni zdaje się... może to ich? chociaż nie wiem... w niedziele o 11 szukam psa w Ursusie :(
-
ja wiem gdzie są te psy i znam je faktycznie. słuchajcie, może nie piszcie dokładnie gdzie są... to ryzykowne. co do psiaków - one tam faktycznie zawsze są. zawsze te same czarne. jednego kiedyś TZ ganiał, jak ten uciekł jakiejś kobiecie co mieszka nieopodal. tak na 90% to był jeden z tych psów. ale nie wiem... myślałam, ze są z tego domu obok, gdzie zawsze jest otwarta brama, kiedyś tam w bramie leżały...
-
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
mru replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
okazuje sie, że pominęłam całą stronę wpłat :crazyeye: rozliczenie Mieszka: [B]wpłaty:[/B] 2010-10-04 EWA D. 50,00 zł 2010-10-05 ALEKSANDRA CH. 30,00 zł 2010-10-05 BARBARA A. 20,00 zł 2010-10-05 ATOMOWKA 25,00 zł 2010-10-05 W. ALDONA 25,00 zł 2010-10-05 BEATA Z. 30,00 zł 2010-10-05 ULKA URSZULA N. 20,00 zł 2010-10-05 U. ELŻBIETA I W. DANIEL 60,00 zł 2010-10-05 SYLWIA CZ. 30,00 zł 2010-10-05 NATALIA T. 30,00 zł 2010-10-05 D.-K. MAŁGORZATA 200,00 zł 2010-10-05 W.-M. ANNA 30,00 zł 2010-10-06 MAGDA SZ. 15,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA B. 20,00 zł 2010-10-06 K. EWELINA 35,00 zł 2010-10-06 S. MAGDALENA 20,00 zł 2010-10-06 ANNA KRYSTYNA M. 30,00 zł 2010-10-06 DOROTA S. 100,00 zł 2010-10-06 MARTA C. 30,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA SZ. 50,00 zł 2010-10-06 C. MAŁGORZATA 3,21 zł 2010-10-06 N. AGATA 10,00 zł 2010-10-06 MAURA REBEKA Ł. 100,00 zł 2010-10-06 G. NATALIA 13,00 zł 2010-10-06 ANNA MAGDALENA S. 20,00 zł 2010-10-06 SYLWIA MAGDALENA P. 10,00 zł 2010-10-06 MAGDALENA B. 50,00 zł 2010-10-06 S. MARIA 50,00 zł 2010-10-06 MAŁGORZATA W. 200,00 zł 2010-10-06 K. PAULINA 30,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA S.-M. 50,00 zł 2010-10-07 DOMINIKA D. 25,00 zł 2010-10-07 DONATA G. 50,00 zł 2010-10-07 AGATHA S.-B. 200,00 zł 2010-10-07 W. LIDIA 70,00 zł 2010-10-07 HANNA Z. 50,00 zł 2010-10-07 L. GRAŻYNA 100,00 zł 2010-10-12 DOROTA SZ. 15,00 zł 2010-10-12 IZABELA H. 300,00 zł 2010-10-14 TOMASZ K. 100,00 zł [SIZE=4]razem: 2 296,21 zł[/SIZE] [B]wydatki:[/B] 2010-10-13 wetki 200,00 zł [B]czyli:[/B] 2 296,21 zł - 200,00 zł [SIZE=4][B]= 2 096,21 zł[/B][/SIZE] tyle było na dzień dzisiejszy na moim koncie a chwilę temu poszło to na konto domu tymianka! -
boże, zobaczcie :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172285-Matka-i-szczeniaki-w-le%C5%9Bnej-norze-zaraz-zamarzn%C4%85%21-Brak-pomys%C5%82%C3%B3w%21-Pom%C3%B3%C5%BC-"]http://www.dogomania.pl/threads/172285-Matka-i-szczeniaki-w-le%C5%9Bnej-norze-zaraz-zamarzn%C4%85!-Brak-pomys%C5%82%C3%B3w!-Pom%C3%B3%C5%BC-[/URL]!
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mru replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
matkoooo :( my na dzien dzisiejszy mozemy ew. pomoc odławiać :( ostatnio przybyła nam masa maluchów :( najpierw 4 (matka wciaż w lesie...), potem jeszcze 4 (mama czeka na dom) i teraz jeszcze 7 maluchow i mama wielkosci kaukaza :( aaaaaa -
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no no, nie szkodzi :) [B]ambird[/B] od labków się jeszcze nie odezwała. -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mru replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
zapisuje sie, niestety nie mamy mozliwosci pienieznych ani miejsca :( napiszcie jak sytuacja z łapaniem? -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
mru replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[B]wpłaty [/B]na Mieszka jeszcze na nasze konto: 2010-10-04 EWA D. 50,00 zł 2010-10-05 ALEKSANDRA CH. 30,00 zł 2010-10-05 BARBARA A. 20,00 zł 2010-10-05 ATOMOWKA 25,00 zł 2010-10-05 W. ALDONA 25,00 zł 2010-10-05 BEATA Z. 30,00 zł 2010-10-05 URSZULA N. 20,00 zł 2010-10-05 U. ELŻBIETA I W. DANIEL 60,00 zł 2010-10-05 SYLWIA CZ. 30,00 zł 2010-10-05 NATALIA T. 30,00 zł 2010-10-05 D.-K. MAŁGORZATA 200,00 zł 2010-10-05 W.-M. ANNA 30,00 zł 2010-10-06 MAGDA SZ. 15,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA B. 20,00 zł 2010-10-06 K. EWELINA 35,00 zł 2010-10-06 S. MAGDALENA 20,00 zł 2010-10-06 ANNA M. 30,00 zł 2010-10-06 DOROTA S. 100,00 zł 2010-10-06 MARTA C. 30,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA SZ. 50,00 zł 2010-10-06 C. MAŁGORZATA 3,21 zł 2010-10-06 N. AGATA 10,00 zł 2010-10-06 MAURA Ł. 100,00 zł 2010-10-06 G. NATALIA 13,00 zł 2010-10-06 ANNA S. 20,00 zł 2010-10-06 SYLWIA P. 10,00 zł 2010-10-06 MAGDALENA B. 50,00 zł 2010-10-06 S. MARIA 50,00 zł 2010-10-06 MAŁGORZATA W. 200,00 zł 2010-10-06 K. PAULINA 30,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA S.-M. 50,00 zł 2010-10-07 DOMINIKA D. 25,00 zł [SIZE=3]razem: [B]1 411,21 zł[/B][/SIZE] [B]wydatki z naszego subkonta: [/B] 2010-10-13 Cztery Łapy wizyta z dn. 8.10.2010 [SIZE=3][B]200,00 [/B]PLN[/SIZE] [B]zostało:[/B] [SIZE=4][B]1 211,21 zł[/B][/SIZE] -
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
od razu poprosiłam, w czwartek wizyta :)