Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. masz gdzies większe fotki Milusia? wrzucam na FB
  2. tak, Tarpan w metrze ale nic sensownego... a tu proszę koleżanka Kapsla vel Piorunka z hotelu : [url]http://www.dogomania.pl/threads/194068-Lulu-idealna-ma%C5%82a-kochana-leniwa-%29-czemu-wi%C4%99c-samotna[/url]...
  3. i jeszcze kilka zdjęć Lulu :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lulu/DSC00171.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lulu/DSC00162.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lulu/DSC00166.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lulu/DSC00170.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. Lulu przebywa w hotelu pod Warszawą. Jej pani oddała ją tam już jakiś czas temu - na chwilę. Ale pani nie ma dla Lulu czasu ani możliwości, żeby się nią zajmować i postanowiła, że poszuka Lulu nowego domu. Dobrego domu. A my jej pomożemy. Lulu jest kochana, mała i śliczna. A poza tym zupełnie niekłopotliwa... Lulu jest w miarę młoda, ma ze trzy lata. jest bardzo bardzo kontaktowa - uwielbia każdego. Jest przemiła w dotyku :) Poza tym: nieduża, grzeczna i... leniwa :) jeśli ktoś lubi i ma możliwość długo spać - Lulu to pies dla niego ;) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lulu/DSC00152.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lulu/DSC00150.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lulu/DSC00151.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lulu/DSC00154.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Lulu/DSC00160.jpg[/IMG] kontakt do hotelu (Lulu mieszka w domu), który o Lulu wie najwięcej: [B]501 034 608[/B] [/CENTER]
  5. w ogóle. on jest niesamowicie cichy w ogóle. szczeka czasem jak mu się psy pchają do miski ;) no i u weta ryczał okropnie przy pobieraniu krwi. a tak to zupełna cisza...
  6. musiałby ktoś na miejscu z nim pracować a i tak nie wiem co by było w takich warunkach. on musi miec dom z ogrodem, nawet niech mieszka w tym ogrodzie ale niech ma swojego jednego człowieka :( bo tak to...
  7. u Krzysia spokojnie, zapalenie mija. dużo je, dużo śpi, sporo też chodzi :lol:
  8. nie wychodzi, bo sie boi wyjsc z boksu. jeździmy dosc czesto, teraz czesciej nawet. chcemy mu zrobic wiekszy wybieg, zeby miał pzrsetrzen dla siebie. moze wtedy... gdybysmy tylko miejli wiecej czasu :( on jest tak ze 40 km od warszawy...
  9. ja jeszcze o Białasku, chcę pokazać jak się ma i że naprawdę jego kontakt z ludźmi ma sens. Oczywiście, najlepiej byłoby gdyby Białasek miał kontakt z ludźmi 24h/dobę, ale czy to realne? to zdjęcia z pierwszej wizyty u niego. z PIERWSZEJ, zobaczcie... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Bialasek/SDC12647.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Bialasek/SDC12648.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Bialasek/SDC12649.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Bialasek/SDC12657.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Bialasek/SDC12659.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. nikt :( była szansa, ale ciężka sprawa, bo pani ma 7 kotów a ja ZUPEŁNIE nie wiem jak reaguje Kąsek na koty i nie mam jak sprawdzić :( pani fajna, dom z ogrodem. chciała starszego dużego psa, Kąsek byłby idealny ale oczywiście musielibyśmy chwilę tam z nim zostać zobaczyć jak reaguje, jak się zachowuje. niestety to dla nas 250 km... pani podjęła dobrą decyzję - przeprosiła nas i bierze starego dużego niewidomego psiaka z Gliwickiego schronu :) to mnie cieszy. Kąsek? ostatnio jak byłam kilka dni temu to wyszedł z budy, przeszedł się, postał... schował się potem, ale wyglądał dobrze. eh, szkoda mi go. musimy mu rozbudować boks, jakoś na razie czasu nie było ale koniecznie trzeba się za to wziąć.!
  11. bo nic się nie dzieje. Pitek ma się dobrze, ale cisza w jego sprawie :(
  12. z bazarkiem pewnie, że spoko! :) Piorunek ma się dobrze, ma fajny hotel... i nie ma domu :( okropne, bo on jest taki "pospolity"...
  13. wysłałam! daj znać! i dzięki :)
  14. spoko, no problem :) tak zrobimy, czekam zatem na FV od wetek!
  15. no tak, skoro są tak ogarnięte to niech pracują z Myszką a nie tam oddają jak będzie źle :P jakby coś, mogę im podać nr do Pawła szkoleniowca, który z resztą psiny z nami łapał ;)
  16. brzmi bardzo fajnie :) podeślij skan umowy czy coś takiego :) ja mam Pana, który dzwoni do Ciebie dziś i nie może się dodzwonić i pyta czemu haha jakiś niecierpliwy. Pan chciał najdzikszą sunię, ale poleciłam mu te Twoje jako że tamta ma dom. Daj znać, czy gadałaś z nim? Brzmi fajnie, siedzi dużo w domu. Pisał też do Ciebie maila!
  17. tam było do wyboru :( tylko reszta tworzyła jakieś stado i w sumie mieszkała pod domem zbieraczki, która je karmiła i w ogóle nie chciałaby oddać - a ten odstawał bardzo i ludzie się go bali okropnie :( on waży dokładnie 50 kg :) chętni ludzie mają duże mieszkanie haha, moze go upchną ;) mieli rottka, brzmią fajnie. szukam kogoś do sprawdzenia domu :)
  18. ok, nr konta zmieniłam na konto Renaty, wrzuciłam też ifno na FB Vivy :) kasy mam tyle: 2010-10-04 EWA D. 50,00 zł 2010-10-05 ALEKSANDRA CH. 30,00 zł 2010-10-05 UZONA 20,00 zł 2010-10-05 ATOMOWKA 25,00 zł 2010-10-05 W. ALDONA 25,00 zł 2010-10-05 BEATA Z. 30,00 zł 2010-10-05 URSZULA N. 20,00 zł 2010-10-05 U. ELŻBIETA I W. DANIEL 60,00 zł 2010-10-05 SYLWIA CZ. 30,00 zł 2010-10-05 NATALIA T. 30,00 zł 2010-10-05 D.-K. MAŁGORZATA 200,00 zł 2010-10-05 W.-M. ANNA 30,00 zł razem: [B]550,00 zł[/B] co mam robić - mówcie :) pewnie oddać Oli 200 zł a resztę Renacie przelać?
  19. Ola, mam zmienić nr konta na stronce? rozumiem, że to tymiankowe konto? mogę zmienić, ale mam jakies wpłaty jeszcze na nasze, licze :)
  20. dzieki :) zrobiłam mu wczoraj z tego tekstu ogłoszenia na cafeanimal, ale wydrukowali nie jego a Tarpana ;)
  21. Tarpan dziś w metrze, no ale... wiecie... był jeden fajny telefon z Bytomia - ale nie z metra! :)
  22. ja bym zmieniła, ze w typie amstaffa :) no i numery inne: [B]790 102 273 ; 790 102 272[/B] ; [email][email protected][/email]
  23. nie powinien. :)
  24. żel [B]na[/B] żarcie (on jest ponoć smaczny), żeby jak najszybciej dostał się do fafli, i do układu nerwowego.
×
×
  • Create New...