Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no i ja trzymam. oby sie udało, to by znaczyło ze w kilka dni sunie uratowałyście z piekła :)
  2. dobra, suki jakby rozdane po DT, jeszcze ten misiek DT szuka :( ten szary. zabierzmy go z tego paskudnego hotelu :/
  3. o jak spi :) haha a to dobrze, ze w końcu ta blizna się zagoiła, bo Bono miał z nią trochę problemów (głownie przez siebie samego;))
  4. na razie byle zabrać, zrobi się zbiórkę... szukam miejsca na razie. suka chyba jeszcze karmi.... to jest na południe od Mińska Maz. :(
  5. albo tutaj... [url]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-ma%C5%82ymi-%28-POMOCY!-potrzebne-miejsce-w-hotelu!?p=15422166#post15422166[/url] suka i co najmniej 4 małe :( ludzie juz wzywają hycla...
  6. [B]31 października [/B][CENTER][SIZE=4]NASZE MALUCHY[/SIZE] [B]Lola[/B] [COLOR=red][B][SIZE=4]MA DOM![/SIZE] [/B][/COLOR] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna11.jpg[/IMG] [B]Diva[/B] [SIZE=4][COLOR=red][B]MA DOM![/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna22.jpg[/IMG] [B]Pluto[/B] [SIZE=4][COLOR=Red][B]MA DOM![/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak14.jpg[/IMG] no i[B] Ali[/B] - czeka :(:(:( [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak22.jpg[/IMG] oraz [B]mama [/B]:) [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14286.jpg[/IMG] [/CENTER] [B] 29 września [/B]w dniu dzisiejszym [B]mama i maluchy zostały zabrane do naszego awaryjnego DT [/B]- innego pomysłu nie było a na zewnątrz zimno, coraz zimniej... małe spały i chyba urodziły się w tym samym miejscu - pod jakaś przyczepą na terenie szpitala. Mimo ciężkich warunków miały dobrą opiekę - kochaną mamę, bardzo przejętą swoją rolą oraz ludzi, którzy mamę dokarmiali. [B]Mama jest drobniutka, malutka i wychudzona. To śliczna ruda bardzo przyjazna sunia :smile: strasznie broni dzieci i o nie dba, jest jednocześnie ufna.[/B] [B]Maluchy jak na swoje 3 tygodnie spore, bardzo dobrze odkarmione[/B], co wycieńczyło mamę... [B]są dwa chłopaki i dwie dziewczynki :smile:[/B] strasznie cała czwórka urocza. maluchy zostały odrobaczone, mama także. [B]mama waży 7 kg :smile: maluchy po kilogramie... :smile:[/B] [B]dlaczego nasz DT jest awaryjny?[/B] chodzi o warunki, to są warunki "kojcowe". znaczy maluchy mieszkają teraz w kennelu, na kocyku w pomieszczeniu gospodarczym. są bezpieczne, to na pewno. mama dostawać będzie dużo wartościowego jedzenia. mają opiekę, to też na pewno. no, ale takim kluchom, które jeszcze jakiś czas muszą być przy mamie - fajnie byłoby zapewnić warunki domowe :-( [CENTER] [SIZE=3]gdyby ktoś był zainteresowany, to [B]zachęcamy do dania małej i jej dzieciom DT[/B]. zapewnimy opiekę wet. (wszystko na nasz koszt), transport i pomoc z karmą. za jakieś 3 tygodnie-miesiąc, małe będzie można od mamusi odłączyć. [/SIZE] wsparcie finansowe mile widziane... [CENTER][SIZE=4][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304 [/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa [/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4]z dopiskiem [B]„sunia i male”[/B][/SIZE][/CENTER] [/CENTER] [B] 23 września.[/B] kolejne... jedne prawie wyłapane a tu proszę... podrzucona w pewne miejsce sunia urodziła małe... ludzie się burzą, zaczynają knuć, małe trzeba zabierać, sunię też... zanim ludzie wezwą hycla a są tego bliscy :/ to nieciekawa okolica... potrzebne miejsce w hotelu! ktoś ma pomysł? tak wygląda sunia: [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SuniaRoza.jpg[/IMG] [/CENTER] a tak maluchy... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SzczeniakiRoza.jpg[/IMG][/CENTER]
  7. [CENTER][B][SIZE=4]słuchajcie! Ammounie wykupiła nam chyba 9 zestawów ogłoszeń! trzeba to wykorzystać! dzielimy się? szybko! [/SIZE][/B][/CENTER]
  8. [quote name='beka'] Jeden z psiaków jest na kwarentanie bo ugryzł dziecko. Ten piesek to mały czany podpalany kundelek, który ma chipa. Niestety chip nie jest nigdzie zarejestrowany podaje nr może macie jakis pomysł gdzie szukać? 939000001016756. Piesek ma rózwniez obróżke elektryczną. Może piesek był wzięty ze schronu a schron nie wpisał chipa do bazy?[/QUOTE] skad on jest? rany, widziałam w Złotokłosie kiedyś takiego psa! mały czarny w obróżce elektrycznej takiej taniej... biegał z drugim - rudym. wiem, że ludzie je dokarmiali, ale to było z pół roku temu...
  9. jeden maluch ma dom, drugi dziś też jedzie do domu... a Dybuk siedzi :( jest słodki, kochany, płacze jak szczeniak... jest tak delikatny i uroczy :(
  10. właśnie chyba nie kojarzyła, to zdjęcia z rok temu zostało dodane, nie wiem przez kogo, na inny profil na n-k. :(
  11. ten dom co pisałam to odpada chyba :( szukamy dalej!
  12. cisza, z tego co wiem to psiak lata po torach. czyli może jeszcze dziś lub jutro.
  13. ja wrzucam po chyba 2-3 zdjecia każdego psa :) jak są nowe, to stare jesli są gorsze - kasuje :)
  14. widziałam go ostatnio... :) super, powrzucam nowe foty na Fejsa z domu! (w pracy sajgon, odchodze i jest 100 rzeczy do przekazania...) Ty golf też możesz na fejsa wrzucać :)
  15. aha i niech ta kobiueta z hotelu: a) da namiary na pania, której wydała szczeniaka z ośrodka b) konsultuje z nami domy!
  16. o to czekamy na fotki!
  17. to dajcie mi te swoje psy na maila, koosiek, podeslij mi. haszczaka tu mam. wysle kobiecie. moze jej sie cos spodoba. ona jest z Poznania i dom jest polecony (pewnie do sprawdzenia), ale ładna dzielnica a ludzie chyba nie mieli psa nigdy lub dawno, ale chcą.
  18. golf, a ta mała biała 5 kg jest jeszcze? mogłabym komuś ją zaproponować, do dzieci, byłaby fajna. chyba, że ta Twoja co masz na DT też do dzieci fajna? :)
  19. super, czekamy :):):)
  20. o ONce słabe wieści, nadal się błąka. już nie wiem ile było prób łapania, może jutro coś się wyjaśni... mam nowe foty, podeślę Ci beka.
  21. DIF, psiak przyjedzie jutro-pojutrze! albo ja albo Paweł zadzwonimy wcześniej! niestety dużo wcześniej wiedzieć nie będę :( jak tylko będzie to przyjedziemy
  22. zobaczcie na koniec strony: [url]http://labradory.info/viewtopic.php?t=15110&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url] zdaje się, ze Tarpan już kiedyś został najpierw porzucony a potem nawet adoptowany... :/
  23. dwa złapane to brunatne sunie - takie jak tamta "pirania" :) dzikuski trochę. najmniej dziki jest samczyk :) misiek kuleczka Ola, zmień tytuł, że [B]maluszki troszkę dzikawe szukają PILNIE DT na socjalizację.[/B] pilnie, bo kurcze wrzucone w hotelowy kojec mogą mieć problemy ze znalezieniem domu :(
×
×
  • Create New...