Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. a wiecie, mama jest bardzo do maluchów z bliska podobna, z mordki bardzo. fajna jest. w ogóle panowie "ochroniarze" starają się ją łapać dla nas, miło z ich strony. druga łaciata suka też się pokazuje. ją też chcą łapać, ale nie wiem co zrobić, bo ona cycki miała do ziemi i na pewno miała małe lub cycków dostała od tego, że ta druga miała a tej się wydawało. ile minęło od łapanki nr 1? kilka tygodni a małych nie widać, ale mogą jeszcze być za małe, nie wiem...
  2. jak byłam na wizycie to było mówione, że "wszędzie, ale nie na łóżku" hahaha ;) o mało im nie dałam psa, no ale widać było, że gdzie tam
  3. nie dostałam danych od żadnej z Was - czy mogę o nie raz jeszcze prosić? zobaczcie, jak się ma [B]Buli :)[/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Buli/62132_1610365627736_1494107251_31587266_1360830_n.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Buli/60933_1610089460832_1494107251_31586442_490834_n.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Buli/33544_1620411958888_1494107251_31607553_4862092_n.jpg[/IMG] Agnieszka: "Legowisko tylko do drzemek w ciągu dnia! W nocy grzecznie sypia z główką na poduszce obok mnie ;)" "To b. mądry chłopiec! Najgrzeczniejszy i najkochańszy ! :)" [/CENTER]
  4. najlepiej, gdyby trafił do boksu Białaska... ehh tylko czy to możliwe... no i faktycznie jechać tam tak na ura nie ma sensu, cholera ale czy my na 100% się kiedykolwiek dowiemy, że Kajtek tam na pewno jest
  5. o matko, super. co z nim będzie jeśli go złapiemy?
  6. czy wiadomo na pewno, że to on? czy ludzie to potwierdzili? kurcze, mam nadzieje, że to on...
  7. klatka ma tak z 1,5-1,7 na metr na metr plus do metra dochodzi stelaż z 50 cm :( gigant jakiś...
  8. co tam wejdzie :) a wejdzie dużo, bo klatka na kaukaza spokojnie tak, Paweł też jechac może tylko pamiętać trzeba że faktycznie 400 km robimy :( (kręcenie się po mieście, hotel itp.) ja jeszcze staram się pożyczyć bus, ale ciężko...
  9. i ostatnie :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00208.jpg[/IMG] [/CENTER] łapka... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00200.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00201.jpg[/IMG] [/CENTER] Kropka:) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00203.jpg[/IMG] [/CENTER] no i najpiękniejsze ;) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00197.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. i jeszcze [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00215.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00204.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00205.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00206.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00207.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. a teraz zdjęcia :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00209.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00210.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00212.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00213.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tiger/DSC00214.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. zgłaszam [B]cztery około 4-tygodniowe psiaki[/B] zabrane wraz z mamą z Garwolina: [B][SIZE=2][COLOR=Green]Imię: [COLOR=Black]jeszcze nie mają[/COLOR] Płeć: [COLOR=Black]dwa samczyki i dwie sunie[/COLOR] Wiek: [COLOR=Black]ok. 4 tygodnie[/COLOR] Miejsce pobytu: [COLOR=Black]pod Warszawą[/COLOR] Województwo: [COLOR=Black]mazowieckie[/COLOR] Szczepienia: [COLOR=Black]za dwa tygodnie[/COLOR] Historia:[COLOR=Black] ich mama została porzucona na terenie szpitala w Garwolinie, tam urodziła. [/COLOR] Rozmiar: [COLOR=Black]mama to 7kg sunia, więc podejrzewamy, że maluchy też będą nieduże[/COLOR] Charakter: [COLOR=Black]kochane :) ale każdy trochę inny![/COLOR] Kontakt[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Green][B][SIZE=2]: [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][B]790 102 273 ; 790 102 272 ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [SIZE=2][COLOR=Green][B][SIZE=2] Wątek: [COLOR=Black]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-ma%C5%82ymi-%28-7kg-sunia-i-jej-cztery-3tyg-maluchy-szukaj%C4%85-DT! [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/IMG_7335.jpg[/IMG] więcej zdjęć [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-ma%C5%82ymi-%28-7kg-sunia-i-jej-cztery-3tyg-maluchy-szukaj%C4%85-DT%21?p=15489703&viewfull=1#post15489703"]TUTAJ[/URL][/B] [/CENTER]
  13. jestem u Cezarka i okropnie się cieszę :):):)
  14. w maju i ja się rodziłam, mozemy wiesza impreze zrobić :P niestety, łapanie suki nie powiodło się. a) była najedzona do granic możliwości, co kogoś nie spotkaliśmy (a jest tam jeszcze sporo ludzi, bo pogoda bardzo dobra) to mówił nam, ile to suce dziś dał jeść... aż mi się słabo zrobiło. suka w końcu miała w nosie naszą kiełbasę i poszła gdzieś, pewnie spac.... b) suka nie podchodzi do nikogo, podchodzi na dwa metry a potem ma blokadę - wręcz się cofa i warczy. [B]nie ma nikt towarowego busa? [/B]
  15. podnoszę Lulu, ciekawe czy już wstała :P
  16. dzieki IVV :) nie ma ich jeszcze, wrzucę! maluchy śliczne, będą nowe foty :) mama kochana, najlepsza ;) a do ludzi boska!
  17. NadziejA nie gadałaś z panią? pani dziś dzwoniła. daj znać, bo jeśli nie dasz rady podejść to mam jeszcze dziewczynę od labków, która jest chętna iść!
  18. nie podkradł :) ale super, że mu się udało!
  19. aaah weszłam niemal płaczę :) Pani, która wzięła Bambaryłka dzwoniła do nas w sprawie cytuję "adopcji starego dużego psa, którego nikt nie chce" - kombinowaliśmy z [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179532-K%C4%85sek-si%C4%99-cofa-%28-potrzebuje-swojego-cz%C5%82owieka-lub-DT%21-POMOCY-%28/page67"]Kąskiem [/URL][/B]naszym biednym ONkiem, którego nikt nie chce a który okropnie potrzebuje domu. Jednak nie mamy jak sprawdzić go na koty i nie dało rady... wtedy dowiedzieliśmy się, że Pani upatrzyła sobie niewidomego staruszka z Gliwic :) ponoć wypatrzyła go na stronce [url]www.psiegrane-marzenia.pl[/url] okropnie się cieszymy! :multi::multi::multi:
  20. weszłam na gliwicki wątek... tak! :D to Bambaryłek jest tym szczęściarzem! :D
  21. [quote name='koosiek'] Bambaryłka? :) koosiek niestety nie wiem :( a chciałabym duży, niewidomy i stary a do tego z Gliwic... tyle wiem :(
  22. boję się mu po prostu wpuścić sukę, bo jak kiedyś uciekł z boksu raz jedyny to zaatakował chyba Pita :( więc nie wiem, ale może to jest pomysł jakiś... wczoraj widziałam Kąska :) wygląda dobrze, tylko przydałoby się go wyczesać, ale niestety... może przy okazji przenoszenia go lub innej sedacji się to zrobi... Kąsek nie był przerażony, postał trochę, przszedł się mimo że byliśmy bardzo blisko i to w licznie trzech osób ;) - potem oczywiście czmychnął do budy.
  23. Pit cudowny, wczoraj mnie jeszcze bardziej oczarował niż kiedykolwiek. Najpierw wypadł z boksu jak szalony, ledwo go za ucho złapałam a on nic, nawet kiedy przejechałam za nim na kolanach parę metrów :) co za facet! Potem leciał jak szczeniak i cieszył się do Pawła i naszego kolegi. :eviltong: Następnie to on prowadził - ja wiem wiem dokąd idziemy! ;):cool3: Potem... bawił się z Loganem-rezydentem! :D (kolega nagrał) Logan go zaczął zaczepiac i zadrżeliśmy co to będzie - i co było? zabawa :):crazyeye: na koniec wpadł do bajora a potem przyleciał do mnie cały uradowany, zaczął się tarzać przy mnie w trawie i wystawiać brzuch do drapania :):lol: w końcu z tej radości zaczął mnie nawet podgryzać resztkami swoich groźnych zębów ;) dodam, że siedziałam z nim na trawie, czyli face to face niemalże - Pit ani myślał to wykorzystywać. [CENTER] [B]wspaniały Pitek - ja bym brała :)[/B][/CENTER]
×
×
  • Create New...