[quote name='basia0607']U nas wszystko ok. Na ranie widać nową cienką skórę tzn. na obrzeżach rany. Elza rozrabia, nosi miski, ładowarki do telefonu, gryzie rajstopy.
Czyli , jest wesoło.[/quote]
jakbm czytala o moim tymczasie, procz fragmentu o naskórku :eviltong: