Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. ona szuka DS? troche mala jak na adopcje :roll:
  2. nie dzieki ciotka, musze sie pozbyc wozu - bo jak wiesz szwagier nieco obnizyl jego wartosc :evil_lol: dwa nie stac mnie teraz na takie auto, na inne tez nie jak mamy skonczc ten dom :roll:
  3. [quote name='Marlenka+Tania']:) Zapraszam do galerii Taniuśki! :) PS. To tylko reklamka :)[/quote] głupi spam nic więcej
  4. Ambrze pewnie jest ciężko do tego są święta i pewnie jest zajęta... Ambra zmień ttuł bo ten jest nieczytelny !!
  5. jasne - bede czekala
  6. ciotka Erazm poproszę o tekst do allegro i namiary jakie mam podać w ogłoszeniu
  7. Pani nie wróciła jeszcze ze świąt - byłam u niej ale jej sąsiadka podlewająca kwiatki powiedziała mi, że jej nie ma
  8. kurczę zaglądam do tej małej i zaglądam - jest mi strasznie przykro, że nie moge jej dać DT ale moja Hexa mogłaby zrobić jej krzywdę, tym bardziej jak ona zaczepna
  9. mysle, ze Mały na dom długo czekać nie będzie niestety ja sprzedaję swoje auto a TZ służbówką nie ma jak wozić zwierzaków - prosze o pomoc w tej materii
  10. potrzebuje miec wolne na srodę na cały dzień, wieczorem mogę go wziać z powrotem, więc albo jutro wieczorem - może być nawet bardzo późnym albo środa rano, w środę wieczorem może wrócić bez problemu, wtedy już dam sobie z nim radę przepraszam - jestem bez auta
  11. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Ambra zmien prosze tytul na bardziej dramatyczny - podaj tez miasto
  12. Dif zmien moze tytul... zeby Wawa byla z przodu i moze cos, ze psiemu dziecku grozi schron
  13. ciotki jestem w Wawie sprawa wyglada tak, ze gdyby go ktos w srode mogl przetrzymac przez dzien to mały mógłby u mnie na kilka dni jeszcze zostac ale w srode musze wyjechac z TZ na jakies 8 godzin z Wawy i znajac juz temperament Hexy i tego malucha nie mam odwagi zostawic ich na tyle czasu samch w mieszkaniu wiec gdyby ktos jutro w dzien mogl sie nim zajac lub w srode caly dzien - wtedy maly moglby u mnie zostac wiem, ze to troche nieodpowiedzialne rzucanie psem po domach ale ja tez mam swoje zycie i niestety ono tez wymaga odemnie zaangazowania :oops:
  14. czy coś się wyjaśniło w sprwie tego psiaka?
  15. [quote name='basia0607']U nas wszystko ok. Na ranie widać nową cienką skórę tzn. na obrzeżach rany. Elza rozrabia, nosi miski, ładowarki do telefonu, gryzie rajstopy. Czyli , jest wesoło.[/quote] jakbm czytala o moim tymczasie, procz fragmentu o naskórku :eviltong:
  16. [SIZE=1]Mała ma czas do jutra czy do dziś?[/SIZE]
  17. kantor kantor gdzie Twój Pan??
  18. wiecie, ze on zupelnie inny na fotkach i inny na zwo... naprawde... jest bullowaty na maxa a na fotach wyglada jak bialy owczarek
  19. cos dogo fiksuje moj wpis powinien byc pod ciotki Erazm!!!!!!!!:angryy:
  20. no mowilam ciotka mowilam!!!!!!!!!!!!
  21. kase za Puszka wplace jutro, najpozniej pojutrze
  22. moge jasne, tylko wklej mi w nastepny post ktore to dodam
  23. wieczorem robie mu allegro
×
×
  • Create New...