Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. niestety nie jestem wcale tego taka pewna
  2. wracaj na gore mała - obiecuje, ze po swietach posprawdzam domki
  3. dzieki ;) w sumie to nawet nie wiem czy on moze na dwor ale chyba tak skoro alonda pisala, ze prosi na dwor jak chce sie zalatwic
  4. [quote name='justyska2']No to mi za bardzo nie pomogles ;) To bedzie suczka polskiego owczarka nizinnego. Przyjedzie do mnie w wieku 2 miesiecy. Ile wtedy mam jej dac tej karmy i od ktorego miesiaca z 4 posilkow przejsc na 3, a od ktorego moge zaczac dawac tylko 2 i na tym juz pozostac? Z wiekiem mam jej dawac coraz wiecej jedzenia? Jezeli tak to w ktorym miesiacu ile?[/quote] pomogl-AS juz cos ;) pozatym kto ma sie wypowiedziec co do ilosci i czestotliwosci nie znajac rasy/wielkosci psa? piszesz ciagle o tym PONie nie latwiej bedzie zapytac hodowce? badz zapytac juz teraz skoro jak wnioskuje czekasz na psa?
  5. no tak, tyle, ze nie na swoich - wracaj na gore mały!
  6. Baska Elza wyglada cudnie !!! oby tak dalej !!!
  7. znalazlam watek przez przypadek - kiedys na sterylke proponowalam pomoc w wysokosci 50 zlotych - mialam dostac PW jak bedzie potrzebna kasa - nie dostalam kilka dni temu wyslalam PW czy kasa potrzebna - nadal nie mam odpowiedzi
  8. jasne ciotka, tylko krotkiego cos poprosze - wiem z doswiadczenia, ze ludzie nie czytaja takich dlugich ogloszen piesek bardzo ladnie chodzi na smyczy - troche nie odpowiada mu pogoda ale komu ona sie podoba :roll: strasznie walcza z Hexa, choc przyznaje, że to nie on powoduje sprzeczki - poza momentami kiedy ja gwalci :roll::oops:
  9. czy ktos mi moze napisac KROTKI tekst do ogloszen tzn jaki dac tytul itd oraz namiary - zrobie allego i reszte
  10. tyle, ze na moj gust on bedzie wiekszy - tak jak mi alonda przez tel mowila, on bedzie wielkosci boksa musze ich teraz zostawic bo do techulca ide mam nadzieje, ze wszyscy beda zywi po powrocie :evil_lol:
  11. ciotka cos "zle" zabrzmialo - nie zrozumialsmy sie Maly jest duzo mniejszy niz myslalam, na moj gust to jest jakis mix bulka ma taki prosty pychol z przodu - miedzy oczami a nosem ma takiego garba jezeli wiecie o co mi chodzi pierwsza awantura juz zaliczona i to na ostro -o gryzaka ze skory dlatego zabralam, zeby nie prowokowac spiec tabletkę podałam, jeść dostał - załatwił się w domu na mój gust on jest młodszy - na same mleczaki, nawet się nie ruszają - wg mnie ma ok 3 mce
  12. mały strasznie !!!!!!!!!! ale jest. pozniej wiecej jak sie poznamy.
  13. wpłaciłam Okcie 20 złotych za te pomylone kiedyś kolczyki - jezeli ktos moze niech da jej znac, dziekuje
  14. wlasnie dlatego pytalam jaki on duzy bo on dla mnie tez jak mix szwajcara wyglada:eviltong:
  15. to zalezy od wielkosci psa wszystko i z iloscia posilkow w danym okresie i z iloscia jedzenia
  16. wiatr hula ciotka nic wiecej :evil_lol: u nas to dziwnie jest bo wiekszosc swoje psy rozpieszcza a u mnie tymczasom wolno wiecej - moze na to tez ja nerw bierze :evil_lol:
  17. denerwuje sie biedna, taki ruch w mieszkaniu z tymi futrami jak na centralnym:evil_lol:
  18. tylko ale obawiam sie, ze jak Hexa dorosnie tymczas u mnie skonczy sie samoistnie - ona lubi tylko naszego kota :roll: reszta jest ok ale jak nie za dlugo, jak sie nie stawia i jej w droge nie wchodzi :roll:
  19. ciotka spoko - Hexik ma 5 mcy, gryzie only dziąsłami ponieważ ząbki powypadały :evil_lol: a tak na poważnie to włąśnie dlatego ja biorę tylko młodziutkie szczeniory - bo starszymi sucz poniewiera :oops:
  20. kurcze Okta wracaj! czy ktoś ma jakieś info co u Jacuszka?
  21. [quote name='majqa']No, a do kogo to piszę???:evil_lol:[/quote] no chyba do mnie :Rose::Rose::Rose::Rose:
  22. proszę o informację jakieś on jest wielkości - ile waży? mam nadzieje, ze nie jest dominantem inaczej Hexa go przewlecze przez mieszkanie :oops:
  23. znaczy do mnie ???:-o do mnie ma jutro przyjsc wyplata - chcialabym to zobaczyc jestem tam splukana w tym m-cu, ze mam w kieszeni 70 zlotych i ZERO zakupow zrobionych na swieta
×
×
  • Create New...