na mnie poprosze - bo maly zostanie u mnie poki nie przyjedzie onek
domu z gumy niestety nie mam a zaluje bo by sie przydal
moj TZ ma zakres tolerancji z gumy !
[quote name='malagos']Zawsze jest opcja "goraca linia" na gg :eviltong:
Żartowałam.. :evil_lol:[/quote]
ciotka przepraszam, ze ja tak do Ciebie zawsze z tymi chorusami :oops: ale jak pojade do siebie za miasto to tam nie ma weta :oops:
no tak :oops:
prosilam alonde zeby malemu zrobic rozmaz z krwi na babeszje jutro rano - skoro mial tyle kleszczy
nie chcialabym zostac w swieta za miastem bez weta z chorym maluchem
święta Białasek spędzi z ciocią GBi resztą jej debilnego stada:roll:
allegro zrobie albo jak pogadam z alonda albo jak zobacze malucha bo nie wiem co o nim pisac - gdyby ktos robil ogloszenia prosze podawac moj nr tel - podam na Pw
dziewczyny!
jezeli pies nie bedzie agresywny do dziecka - bedzie mogl u nich zostac na DS - stac ich na jedzenie
jezeli bedzie na DT wtedy oni sa gotowi pokryc polowe kasy za jedzenie
czy teraz jasne?:cool1: