Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. moze poszukaj kogos z mapy dogo ? tutaj samo podbijanie moze nic nie dac - tym bardziej, ze ida swieta:roll:
  2. o geez z tym liczeniam to u mnie nie najlepiej :cool1:
  3. szczeniakowa suka - mix onka
  4. chyba w tym przypadku jednak w oko lub pare - oczu of kors
  5. [quote name='Isadora7']Słuuuuuuucham????:loveu:[/quote] nie mow slucham bo .... jest przed 23, ide z psem:evil_lol:
  6. ciotka pewnie tak czekam na fotki to pooglaszam popoludniu
  7. łe pozwolę sobie nie zgodzić się z przedmówcą
  8. na mnie poprosze - bo maly zostanie u mnie poki nie przyjedzie onek domu z gumy niestety nie mam a zaluje bo by sie przydal moj TZ ma zakres tolerancji z gumy !
  9. [quote name='malagos']Zawsze jest opcja "goraca linia" na gg :eviltong: Żartowałam.. :evil_lol:[/quote] ciotka przepraszam, ze ja tak do Ciebie zawsze z tymi chorusami :oops: ale jak pojade do siebie za miasto to tam nie ma weta :oops:
  10. a chcieli jej ot tak uciac ta nozyne! Basia czy cos sie wyklarowalo w sprawie tej glaconej suni?
  11. przepraszam, tak zrozumialam to co napisalas wyzej oj Ciri , Ciri co z Tobą bedzie?
  12. no tak :oops: prosilam alonde zeby malemu zrobic rozmaz z krwi na babeszje jutro rano - skoro mial tyle kleszczy nie chcialabym zostac w swieta za miastem bez weta z chorym maluchem
  13. za dużo - muszę tego newsa sprzedać jeszcze TZtowi jak wróci z pracy :roll: gdyby się znalazł ktoś mniej zapsiony to ja odstąpię :eviltong:
  14. wiem wiem wiem ja sie tylko zastanawiam gdzie ja go upchne - chyba w doniczke :eviltong:
  15. święta Białasek spędzi z ciocią GBi resztą jej debilnego stada:roll: allegro zrobie albo jak pogadam z alonda albo jak zobacze malucha bo nie wiem co o nim pisac - gdyby ktos robil ogloszenia prosze podawac moj nr tel - podam na Pw
  16. czy tymczas jest potrzebny na swieta?
  17. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. zero odzewu z ogloszen? nikt o malutka nie pyta?
  19. sie ciesze bo widzialam, ze mamy problemy z komunikacją :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. dziewczyny! jezeli pies nie bedzie agresywny do dziecka - bedzie mogl u nich zostac na DS - stac ich na jedzenie jezeli bedzie na DT wtedy oni sa gotowi pokryc polowe kasy za jedzenie czy teraz jasne?:cool1:
  21. o geeeez, ze juz nie zacytuje :loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. wlasnie w takich momentach zastanawiam sie jak mozna byc przeciwko sterylkom aborcyjnym czy usypianiu miotow
×
×
  • Create New...