Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. super! miejmy nadzieje, ze raz-dwa pozbedzie sie tego paskudztwa
  2. ciotka co to znaczy pyrgaj??:crazyeye::eviltong:
  3. [quote name='furciaczek']Strasznie ciezka decyzja... niech Ty i oni sobie to dokladnie przez swieta przemysla...a narazie moze zaczniemy rozgladac sie za jakims innym DT... Maciaszkowa kiedy bedziesz w schronie??[/quote] cały problem polega na tym, ze oni juz mieli psa na DT w podobnym wieku, ktory u nich odszedl - tutaj tez niewiadomo nawet ile ten pies ma lat
  4. zaglada zaglada ale co z tego skoro nie ma jak pomoc?
  5. kochana ja juz sama nie wiem masz swiadomosc, ze ten DT to moze byc DS z racji tego, ze pies nieadopyjny gdyby byl lagodny mieszkalby w domu
  6. [quote name='Niki-lidka']GB o co chodzi z Twoja pomoca w dokarmianiu go jak bedzie u Twoich znajomych?[/quote] o to, ze bede sie musiala dorzucac do jedzenia
  7. za to jak zobaczylam co wczoraj wyplula myslalam, ze zejde :cool1:
  8. całe szczeście moja suka wypluwa jak krzykne puść
  9. gusia moja Hexa wcina chleb dla ptakow lezacy pod oknami i zawsze tam smiga sama jak ja tylko puszcze - taki mcdrive sobie urzadza:roll:
  10. no tak w sumie masz racje - choc mnie sie tak nie zdarzylo jeszcze
  11. w im wiekszej ilosci miejsc bedzie oglaszana tym bardziej zwieksza to jej szanse
  12. nie mam na Maleńką pomysłu a tym bardziej miejsca zawsze tak jest przed świętami
  13. jak sie czyta co z psami ludzie wyprawiaja to o nerwy nietrudno - domyslam sie
  14. aha bo ja Erazm do Ciebie wysylalam kurczę Jacek jest ogłaszany ale przez sito adopcyjne Okty nie tak łatwo się przebić
  15. aha to nei wiem dokladnie - metalowa wielka zyrafa jest na Pradze
  16. nie znajac sytuacji nie powinnismy wyciagac takich wnioskow bo to niepotrzebne
  17. brazowa czy odzywala sie do Ciebie Erazm w sprawie pomocy w sprawdzeniu domu w 3miescie?
  18. nie to Praga ta firgura jest w parku praskim przy zoo
  19. no wiec wlasnie o tym trabie od poczatku :eviltong:
  20. a kurcze - ale byl w DT kora zadzwon pod podany numer dowiesz sie to chyba nr do tymczasowego wlasciciela
  21. kucze po tych 1szych fotkach myslalam ze ona jest o polowe mniejsza
  22. taka godzina - ruch na dogo ogromny
×
×
  • Create New...