[quote name='furciaczek']Strasznie ciezka decyzja... niech Ty i oni sobie to dokladnie przez swieta przemysla...a narazie moze zaczniemy rozgladac sie za jakims innym DT...
Maciaszkowa kiedy bedziesz w schronie??[/quote]
cały problem polega na tym, ze oni juz mieli psa na DT w podobnym wieku, ktory u nich odszedl - tutaj tez niewiadomo nawet ile ten pies ma lat