-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
ucho staje!!!!:eviltong:( to klapniete) Mały jest super - gdby nie to, że mam swojego psa on by u mnie został, pies - ideał, dostałam kilka maili w jego sprawie z allegro ale poziom listów taki, że nie warto cytować...... Byliśmy razem święcić świeconkę (na trzy psy) - 80% ludzi mnie pytała czy to mix bullka.... ciotka czy Ty masz go zabrac? bo jak nie może coś zakombinuję i dogadam się z ciotka Erazm(przesuniemy o kilka dni przyjazd onki, żeby mógł zostać dłużej...:oops: gdyby ktoś mógł wtedy wspomóc karmą byłabym wdzięczna - daję mu wapno i arthroflex mojego psa ale karma Hexy jest dla niego nieodpowiednia :roll:
-
czekam na propozycje :cool3:
-
teraz wszyscy dziekuja i calusy sprzedaja:loveu: Białasek jest taki kochany...czy On ma jakieś imię?
-
przepraszam, ze tak pozno - dwa nie stac mnie teraz na wyroznione jak cos zmienic dajcie znac [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=334155832[/url]
-
ciotka a reszta to co? mam jeszcze 9 mczna tose( po swietach jedzie do swojego domu) i 3 koty!!!
-
jest allegro i gumtree, pozniej zrobie alegratke dzieki za tekst :Rose::Rose::Rose: mały dziękuję cioci majdze za karmę :Rose::Rose::Rose:
-
ciotka majga wymysl tytul i zaraz zrobie allegro bo pozniej to juz nic nie zrobie:eviltong:
-
Mały ma początki krzywicy - wykrzywia przednie łapki - ciocia majga mu zasponsorowała royala dla szczeniat ras duzych - kupilam 3 kilo na poczatek( na wagę), mały dość dużo je a że jest niedożywiony daję mu nawet troche więcej niż powinnam :oops: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/276/s4022311fj5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1876/s4022304pi3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2928/s4022305bj8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9334/s4022308gt8.jpg[/IMG][/URL]
-
jest super ale nie jest slodki no ciotka nie udawaj, ze nie wiesz o co chodzi :eviltong:
-
40cm - sunia - wróciła za kraty - łagodna! całuśna! POMOCY !!!
GameBoy replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ambra'] Gameboy co Ty robisz o 5 rano? na bezsennosc cierpisz?:eviltong:[/quote] z tesco wróciłam :eviltong: -
byłam u niej sama na razie z Teosiowymi fotkami Pani jest na tak- i bez ogladania - ale ona czasem wyjezdza, pozatym mimo, ze ma 58 lat dopiero mowi, ze musi uzgodnic to z corka czy zajmie sie psem gdyby cos sie jej stalo itd porozmawia z nia w swieta i przyjdzie do mnie w poniedzialek przykro mi, ze nadal musimy czekac ale trudno babce odmowic rozsadku
-
psiak jest super pusilam go na dzialce - myslalam, ze bedzie biegal jak to szczeniak, a on pilnuje sie nogi, grzeczny jest chciał się bawić z Hexą - ale ona jest taka subtelna .....:oops:, ze zabawa w lezenie na ziemi pod 30 kilowa Hexa nie bardzo mu się podoba jest strasznie łapczywy jeżeli chodzi o jedzenie i nie dopuszcza do miski ale tylko zwierząt uwielbia dzieci!!!! jak widzi jakieś dzieciaki to mu cały tył chodzi jak w salsie i rozdaje buziaki mowię z czystym sumieniem, ze to chyba najfajnieszy i najgrzeczniejczy tymczas z dogo jaki mi się trafił jak go ogłaszać jako mixa jakies rasy czy poprostu mixa?
-
Jamnisiowata Gambi z Krzyczek. MOCZNICA po operacji! HELP!!! ma dom
GameBoy replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
czekam na nr konta w takim razie - poprosze na Pw -
40cm - sunia - wróciła za kraty - łagodna! całuśna! POMOCY !!!
GameBoy replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
wracaj mała na pierwszą -
spoko nie ma problemu od razu i tak psa nie przestawisz na suche - poobserwujesz - poczytaj o barfie tutaj na dogo, poszukaj kogos z PONem, moze na forach tematycznych, tam najszybciej uzyskasz odpowiedz satysfakcjonujaca Ciebie
-
jest fajny ale nie słodki - jak dla mnie :oops: to będzie pies z charakterem....trzeba bedzie szukać madrego domku jak pisała wcześniej Iza dałam tabletkę, robale były już pierwsze i to całkiem sporo więc pewnie trzeba będzie powtórzyć do kota znośny choć mało delikatny, z suką różnie bo oboje chcą rządzić ciotka on ma wszystkie zęby mleczne na 100% pies gubi przeciez najpierw przód a pozniej kły i boki - on ma same mleczaki!!! bardzo jest pojętny, wystarczy raz powiedzieć "nie" czy "fe"i chłopak wie o co chodzi lubi głaskanie, mizianie, fajnie się bawi ogólnie - w fajnym mądrym domu to będzie super pies!!!!
-
alonda czy ten maly jest polany czyms na kleszcze? bo ja go na dzialke zabieram - tam obok las - jak nie zrobie to sama
-
nie wiedzialam przepraszam - taki ignorant psich potrzeb ze mnie :oops:
-
[quote name='ElzaMilicz']Jast szansa na DS dla Fabii, ale ktos musiałby sprawdzić jaka ona jest w stosunku do dzieci. (ok. 10-letnie dzieci ) [B]DT potrzebny !!![/B][/quote] a Emir wyda ja na DT?
-
chyba na podwórku mu się wymsknęło :evil_lol:.... 20 min łaził zanim zrobił sioo:evil_lol:
-
bardzo ladnie chodzi na smyczy, az bylam zaskoczona - z tym, ze chodzil w szelkach po Hexie - obrozke mu zdjelam bo sie balam, ze nie daj Boze wysunie glowe i gdzies pobiegnie zrobil ladnie sioo na spacerze ale w domu 2 razy tez ;)