Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. ciotki jak wyglada sprawa adopcji kudłacza? upadła?
  2. fajnie miejmy nadzieje, ze bedzie juz tylko lepiej
  3. Bąbel wracaj uśmiechac sie do ciotek z pierwszej!
  4. probowalam dawac mu sucha eukanube - malutkie kuleczki tez skubal jak wrobel tylko, baba mu dawala parowki - podobno jadl
  5. ciesz się, że wszystko jest w porządku, Gusia podaj mi proszę na Pw swoj numer tel - zadzwonie w piatek
  6. dzieki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: kurcze dlaczego on po lozkach sika gnida mała :roll::eviltong: on starsznie mało je - czym go karmić? daje mu hillsa dla szczeniat z puszki i nie bardzo chce to jesc
  7. na allegro jest ponad 60 wejsc i jeden telefon, to bardzo slabo
  8. on jutro wychodzi ze schronu i co dalej?
  9. :p Basia tak to jest, że zdjecia robione takim maluchom, czesto z bliska, zawsze przeklamuja ich wielkosc
  10. Biały na pewno nie jest psem dla każdego
  11. zadzwoniła jedna kobieta, ktora jak usłyszała, że są wizyty rzuciła słuchawką nikt więcej
  12. chyba nie chce, musialabym sie zastanowic :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='DIF']Prawda....! Są super i okrutnie do siebie pasują!!!!! Ale uprzedzam pytanie.....[SIZE=5] NIE!!!!! :eviltong::evil_lol:[/SIZE][/quote] taaaa taaaa juz siedze cicho :eviltong:
  14. zrobilam mu allegro na poczatek - zobaczymy co z tego wyniknie
  15. Małemu kończy się allegro, trzeba będzie odnowić - alonda podam teraz Twoj numer jako kontaktowy
  16. super info! sciagam allegro w takim razie
  17. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108761[/url]
  18. [quote name='Isadora7'] [B]MoGIE jak zechcesz :evil_lol:[/B][/quote] super dzieki bo ja nie bede miala czasu
  19. [quote name='LittleMy']a tu o nim pisalas ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=14[/URL][/quote] zaraz tam wkleje
  20. no wlasnie sama nie wiem nie bede przeciez tylko tutaj podbijala watku - bo to nic nie da trzeba go gdzies oglosic i odsiew zrobic czy ktos pomoze w Wawie w sprawdzaniu domu?
  21. no tak ale znowu wiele osob odradza ta forme
×
×
  • Create New...