[quote name='piotrek_b']wiem wiem - jak mnie najdzie wena twórcza to widzę i rozumiem, te wierzby płaczące, dęby stojące, buki buczące i osiki osikające, :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:
i tworzy sie poezja z której przyszłe pokolenia czerpać będą garściami,
a my w tym czasie - na tarasie - pijemy Twoje zdrowie ...
buziaczek Andzia :buzi::buzi::buzi:[/quote]
o tak, traktuje przeciez o rzeczach tak istotnych, ze u mlodych serc i umysłów dojdzie do przewartosciowania wartości