Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Mały za 3 godziny będzie już u siebie
  2. zaraz zaraz mili Panstwo musze wydac melizne i pozbierac reszte tymczasow do kupy tak zwanej:evil_lol:
  3. mnie tez nie - TZ wyjechal a mnie dzis glowa pęka :shake:
  4. [quote name='piotrek_b']wiem wiem - jak mnie najdzie wena twórcza to widzę i rozumiem, te wierzby płaczące, dęby stojące, buki buczące i osiki osikające, :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: i tworzy sie poezja z której przyszłe pokolenia czerpać będą garściami, a my w tym czasie - na tarasie - pijemy Twoje zdrowie ... buziaczek Andzia :buzi::buzi::buzi:[/quote] o tak, traktuje przeciez o rzeczach tak istotnych, ze u mlodych serc i umysłów dojdzie do przewartosciowania wartości
  5. Pani się zdecydowała na Waszą sunię - tak na 100% będę wiedziała po rozmowie z nią rozmawiała wieczorem - teraz w pracy nie mam jak dam znać
  6. [quote name='piotrek_b']a to ja załatwię, moje drogie - piotrek potrafi :loveu:[/quote] a to luz choc jak dla mnie to przeslanka fakultatywna
  7. [quote name='andzia69']a przy lesie po trasie trochę stoi:diabloti:[/quote] ciotka na taki rodzaj piękna nie jestem wrażliwa ani odrobinę
  8. [quote name='piotrek_b'] GameBoy, Ziuta mają zaproszenia kolejno: nr 1, 2 Zostanie przygotowany buszel piwa i obecność pięknych kobiet jest podstawą jakiejkolwiek spontanicznej imprezy, bez waszej obecności nawet nie podejmuję inicjatywy - moje drogie Panie. :loveu:[/quote] dobra to Ty, ja i Ziutek a skąd te piękne Panie weźmiemy? :evil_lol:
  9. dziewczyny sa zawsze wieczorem dopiero wiec pewnie sie wtedy wypowiedza
  10. wyslalam te fotki Pani sie zastanawia miedzy wasza sunia a mlodziutkim CC ktory jest do adopcji w Wawie
  11. czy ktos mi moze lopatologicznie wyjasnic co z kudłatym i liryką? sa jakies decyzje?
  12. o ten [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108365[/URL]
  13. wiesz ludzie maja rozne sposoby bycia i to staralam sie jej przekazac :evil_lol: najwazniejsze, ze wiadomo, ze to od robali teos schudl bo ona sie przejmowala, że to przez nia
  14. aha zapomniałam dodać, że Mały o 18 jedzie do swojego nowego domku a ja już się szykuję na chorego malucha z Pabianic
  15. jak piotrek zabierze mnie to ja Ciebie na pewno :p
  16. teraz nie, wczoraj Aga u mnie była ale sama bez psa
  17. Ja dziś do niej popołudniu idę, pogadam z nią, uważam, że kobieta ma prawo wiedzieć, jak jej zacznę wyliczać przy adopcji, że to i tamto MOŻE byc nie tak, bo wyniki są nienajlepsze to dopiero się wystraszy....psa weźmie a później będą albo pretensje albo do odda - nie chcę tak
  18. tytuł już zmieniony - podniosę na perwszą jestem bez kasy :placz:
  19. nie ma zadnego odzewu z ogłoszeń?
  20. nie zapomnij o mnie jak już bedziesz sie wybierał....:eviltong:
  21. od dzis wieczor czeka u mnie na niego miejsce tylko bardzo prosze o pomoc w ew leczeniu i karmieniu bo sama nie dam rady za duzo futer:oops:
  22. obawiam sie , ze jak zadzwonie do babki za 5 min bedzie obok mnie stala:evil_lol:
  23. troche pozno z informacjami ale od rana jestem zaganiana... psiak zostaje w Warszawie, bedzie mieszkal w Wilanowie dom z Cz-wy, choc bardzo dobry, bylby w stanie odebrac malucha w nastepna niedziele dopiero a warunki Warszawskie niewiele mu ustępują wobec tego uznałam, że mały powinien iść jak najszybciej do swojego domu i nie ma sensu go blokować
×
×
  • Create New...