[quote name='pekinczyk']jeśli chodzi o mnie to nie jestem żadnym pseudohodowcą.
I jeśli ktoś chce pieska a wy stwarzacie mu problemu, to później nic dziwnego że w schroniskach jest tyle psów i że macie problem ze znalezieniem psu domu.
A jak bym chciał psa do rozrodu to na pewno nie wzięłabym psa bez rodowodu.
Mój wcześniejszy pekińczyk był z rodowodem i owszem był reproduktorem. Tym razem chciałam zrobić dobry uczynek i wsiąść jakiegoś pieska bez domu, ale sie pomyliłam rzeczywiście moja opinia potwierdza się z opiniami innych ludzi, że schroniska wcale nie ułatwiają adopcji a raczej ja UTRUDNIAJĄ!!!![/quote]
jezeli nie chcesz psa do rozrodu to super! mozemy Cie umowic z jakims wolontariuszem pies jutro idzie na zabieg, jezeli spelniasz warunki - mozesz brac psa a ja Ci jeszcze podziekuje!