Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. :mad::mad::mad::mad::mad::mad: ciotka ..... [CENTER][SIZE=6]ale jakiej?[/SIZE] [/CENTER]
  2. straż miejska... tam chociaz moglas zadzwonic mimo 11 lat zeby przyjechali i go zabrali czy on nadal tam lezy?
  3. to niech mi ktos jeszcze powie jakiej moj pies jest maści :eviltong:
  4. raczej utyła :eviltong: muszę jej więcej zdjęć porobić tak szybko rośnie i się zmienia dziewczyna czy ona bardzo się różni od Waszych korsiaków w tym wieku? (5,5 m-ca)
  5. ano ma ma:loveu: gdzie się podziała moja śliczna i niezgrabna klusia?
  6. Iza gdzie Biały jest ogłaszany?
  7. [quote name='pekinczyk']jeśli chodzi o mnie to nie jestem żadnym pseudohodowcą. I jeśli ktoś chce pieska a wy stwarzacie mu problemu, to później nic dziwnego że w schroniskach jest tyle psów i że macie problem ze znalezieniem psu domu. A jak bym chciał psa do rozrodu to na pewno nie wzięłabym psa bez rodowodu. Mój wcześniejszy pekińczyk był z rodowodem i owszem był reproduktorem. Tym razem chciałam zrobić dobry uczynek i wsiąść jakiegoś pieska bez domu, ale sie pomyliłam rzeczywiście moja opinia potwierdza się z opiniami innych ludzi, że schroniska wcale nie ułatwiają adopcji a raczej ja UTRUDNIAJĄ!!!![/quote] jezeli nie chcesz psa do rozrodu to super! mozemy Cie umowic z jakims wolontariuszem pies jutro idzie na zabieg, jezeli spelniasz warunki - mozesz brac psa a ja Ci jeszcze podziekuje!
  8. śliczny jest z dnia na dzień coraz ładniejszy
  9. czy pies napewno zostanie przywieziony do mnie do domu czy jest opcja, ze jednak nie? przepraszam, ze tak sie dopytuje ale dla mnie to bardzo wazne, ja pracuje- zupelnie w innej czesci Wawy, w domu bedzie moja kuzynka wiec gdyby sie udalo byloby super
  10. dosc dobrze poki nie probuje jej gwalcic :roll: Hexa na takie maluchy, ktore sie nie stawiaja nie zwraca uwagi wiec jest znosny spokoj
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2888/hexbv6.jpg[/IMG][/URL]
  12. zdjecia sa fatalnej jakosci robione komorka, zrzucone dzieki ciotce Ziutce - na lepsze nie mam czasu na razie, moze dzis wieczorem cos uda mi sie cyknac
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/1863/peekin1dr6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7109/pekintp8.jpg[/IMG][/URL]
  14. :painting::painting::painting::painting::painting: odzywal sie ktos z ogloszen?
  15. ale gigant :crazyeye: a taki byl malutki jak do mnie przyjechal , niecale 6 kilo wazyl a teraz chlop na schwal :loveu:
  16. dziekuję Ci bardzo za pomoc:Rose:
  17. nie słyszałam jeszcze o diabłach przynoszących szczeście ale zawsze przeciez musi byc ten pierwszy raz :evil_lol:
  18. masz racje, telefonow odebralam dzis cale mnostwo - ludzie tez sie wycfanili, dzwonia z zastrzezonych - powinien byc dopisek w aukcji, ze nie odbieram takich polaczen bo pozniej nie ma tego jak weryfikowac bazarek widzialam wczesniej, nie wiem skad takie diablo wytrzasnelas ja jutro postaram sie wystawic jeszcze fantastyke
  19. widzisz Okta ale linku w aukcji nie bylo, wiec ta kobieta wypatrzyla go tutaj, jednak nie ma znaczenia gdzie sie oglasza te hieny znajda psa wszedzie
  20. dokładnie... ale wiem jak to jest nie miec czasu wiec juz siedze cicho:eviltong:
  21. my tez! my tez! Iza napisz chociaz czy chlopak dalej tak szybko przybiera na wadze czy juz mu sie unormowalo?
  22. ok gdyby udalo sie go gdzies tu przechwycic bylabym zobowiazana Modliszka czy małego trzeba leczyć, diagnozować? czy tylko szukać domu? wiesz może jak wygląda kwestia jego szczepien?
  23. Beata obawiam się, że tak Selenga przepraszam za zamieszanie, widac rozmnazacze czytaja dogo systematycznie i trzymaja reke na pulsie
×
×
  • Create New...