[quote name='Doda_']Wiem, mialam na mysli - spotkanie i oboje psiaki by wszedly do mieszkania..[/quote]
mieszkam w Wawie, mam w domu 3 koty, 2 szczeniaki i Hexe - 45 kilowa dominantke
moge miec tylko psy lub suki ktore - nie stawiaja sie, nie warcza, poddaja sie Hexie, nie ganiaja kotow, mialam na tymczasie Luckego, ktory mial byc dwa razy mlodszy niz sie pozniej okazalo, nie chcecie wiedziec co sie pozniej dzialo
pozatym Cekinka moze Ty przekoanalabys jakos swoje psy do Cekina? czy tak nie byloby prosciej?