Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Cekinka ale te kilka dni to ile? czy YL szuka juz szczeniorowi domu? czy on juz moze byc wydany? pewnie da sie zaplacic z dolu ale nie ma miejsc :shake:
  2. Fur w Lublinie w schronie jest nastepna suka
  3. [quote name='salibinka']Mam nadzieję, że tym razem już nic nieoczekiwanego się nie wydarzy i Bao zamieszka nieodwołalnie i na zawsze w dobrym domu...[/quote] trzymamy kciuki :p
  4. sledzilam watek od jakiegos czasu, ciesze sie, ze zakonczyla sie pomyslnie
  5. ok Aga juz wie, ze pies jedzie, czekam jutro na info tak jak ustalilam z Rybba
  6. [LEFT]wiesz co nie chce mi sie wchodzic w dyskusje z Toba, psu to nie pomoze zrobilas jak zrobilas, jezeli nie masz sobie nic do zarzucenia to ok [/LEFT]
  7. platne z gory - to jest dom spoza dogo
  8. dzis do wieczora - ale to platny tymczas jest
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo Ona chciała Funciakowej wzrostem dorównać :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] myslisz, ze miala dziewczynka kompleksy?? :eviltong:
  10. jezeli wypali dom dla Zuzki ze szczecina w Wawie bedzie wolny tymczas -250zl za m-c, moze tam moznaby go trzoche przetrzymac - do czasu wolnego miejsca u YL
  11. tak dogo corso :cool1: pocieszam sie faktem, ze Furciaczkowej suka tez tyle ma
  12. [quote name='dalenka']Pani przyjedzie do nas ok 17ej;) razem ze swoim psem[/quote] "pies to tez czlowiek" a co to ma oznacac niby ??? trzymam kciuki z calych sil
  13. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Standard rasy: Wysokość w kłębie: Psy: od 64-68 cm Suki: od 60-64 cm Tolerancja wynosi (mniej lub więcej ) 2 cm.[/COLOR][/I][/B][/quote] :sg168: :niewiem: :Dog_run:
  14. [quote name='GrubbaRybba']Tak, wie. Dlatego najpierw chce iść na spacer. Zobaczyć jak Zuzia zachowuje się przy Dalence, a potem chce ją zabrać na kilka godzin i zobaczyć, jak Zuzią będzie sie zachowywała u niej, bez Dalenki.[/quote] oby wszystko sie udalo
  15. ale czy Pani wie, ze pies bedzie potrzebowal "wsparcia" i czasu, zeby bylo ok?
  16. ok północy?? :-o to jak bedziemy odbierac psa?
  17. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue] Chyba potwór... :-P Mojej koleżanki cc ma 70 cm w kłębie i kiedyś sędzia powiedział, że jej za duży... A Twoja, to jeszcze suka jest... :evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] :scared::scared::scared:
  18. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]A ja moją normalnie dzisiaj zmierzę...[/COLOR][/I][/B][/quote] a zmierz... bo ja nie wiem juz czy moja jakis potffffor czy co :evil_lol::-o:evil_lol:
  19. dzieczyny ponawiam pytanie o ktorej jutro Zuzinka bedzie w Wawie? prosze o odpowiedz, bo pozniej moze byc problem z odbiorem
  20. [quote name='Doda_']Wiem, mialam na mysli - spotkanie i oboje psiaki by wszedly do mieszkania..[/quote] mieszkam w Wawie, mam w domu 3 koty, 2 szczeniaki i Hexe - 45 kilowa dominantke moge miec tylko psy lub suki ktore - nie stawiaja sie, nie warcza, poddaja sie Hexie, nie ganiaja kotow, mialam na tymczasie Luckego, ktory mial byc dwa razy mlodszy niz sie pozniej okazalo, nie chcecie wiedziec co sie pozniej dzialo pozatym Cekinka moze Ty przekoanalabys jakos swoje psy do Cekina? czy tak nie byloby prosciej?
  21. [quote name='Cekinka13*']Cholera, nie mogę go tam z nimi zostawić... GB, dlaczego nie weźmiesz dorosłego psa?[/quote] bo nie dozyje nastepnego dnia obawiam sie
  22. jak dla mnie zaden problem mozecie mi szczeniaki dostarczyc nawet z umowami na was do wypelnienia czy na schron na Pw podaje adres
×
×
  • Create New...