Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. bedziesz go wczesniej diagnozowala doglebniej?
  2. [quote name='anouk92']Rany ciotka:loveu: - tak myślałam żeby do Ciebie zadzwonić ale się nie odważyłam:oops:. Daj znać jak Ci się coś zwolni - oby do piątku.[/quote] naprawde nie moge nic obiecac mam od dzis jeszcze 4 tyg bokserka - znalezionego oczywiscie :shake: zobacze co da sie zrobic
  3. Ania jak zwolni mi sie miejsce wezme go - ale musze cos wydac bo mam tyle maluchow, ze glowa mala :shake:
  4. [quote name='Selenga']Ostatecznie mogę to zaakceptować - nie on pierwszy :) Ale może niekoniecznie na poduszce - łaskocze ogonem w nos i spac nie mogę :D[/quote] wlasnie moj TZ nie moze pojac dlaczego lubie jak ma na glowie krociutkie wlosy :eviltong:
  5. ciotka to jest piesek lozkowo - kanapowy :eviltong: nie ma opcji ,zeby spal gdzies na psim lozku :cool1:
  6. kasa od dalenki poszla na transport napisalam, ze brakuje 30 zl dla DT bo jest platny
  7. [quote name='danka1234']Tak u mnie spał ten cwany Guzik i jak bedzie Cię nabierał i udawał że nie wie o co chodzi to mu pokaz ta fotkę.:evil_lol: [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4472/bild0727qf2.jpg[/IMG][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: super fotka!!
  8. Cekinko, sprawdz to bo moze sie myle, ale osoba niepelnoletnia nie moze chyba podrozowac z psem koleja
  9. [quote name='D&J']hmm tak dyskretnie podpytam na co brakuje 30 zł? Bo z tego co pamiętam to Dalenka zaoferowała 300 plus te wpłaty to chyba nie brakuje co?[/quote] przeczytaj wiecej niz jeden post do tylu bedziesz wiedziala o czym pisze
  10. jak dlugo moze tam byc? nie masz zapisu w umowie, ze w razie nieudanej adopcji zabierasz psa do siebie? ja mam, do tej pory mialam jeden zwrot (oby nigdy sie to nie powtorzylo) i zabralam psa do siebie, siedzenie w domu w ktorym go nie chca to koszmar....u Basi nie ma miejsc?
  11. dokladnie, tak mi sie wydawalo, ze to Ty ciotka
  12. na moje konto wplynelo Joanna S - 60 zl Justyna M - 50 zl Aga, Rybba - 50 d reki dostalam 60 zl, brakuje 30 ale wiem, ze ktos na poczcie wplacil wiec przelewam calosc
  13. moge zrobic allegro i alegratke dzis wieczorem
  14. oddalam juz uchwyty wiec chyba Aga da rade go dzis nadac jeszcze - musisz tylko teraz zamowic kuriera na wieczor Zuzanka jest teraz nad zalewem Zegrzynskim siedzi na dzialce i piluje gebule na ludzi za plotem :cool1:
  15. [quote name='_beatka_']gdzie obecnie przybywa pies?[/quote] w Halinowie ok 20 km od Wawy
  16. a gdzie maluchy sa pooglaszane? mze dorobic jakies ogloszenia?
  17. Patrycja jest juz chyba na wakacjach.... Erka dostalas kontenerek i umowy?
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/2664/misiapiotruszt2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=398&i=misiapiotruszt2.jpg][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/2664/misiapiotruszt2.beff8b460f.jpg[/IMG][/URL]
  19. nareszcie znalazl sie watek przystojniaka, ktorego wczoraj widzialam będę stale odwiedzac malucha :loveu:
  20. tez mi sie tak wydaje, mal , ze tyle cc w schronach to jeszcze 6 takich maluchow !
  21. a widzisz psa z mojego avata? porownaj z Berta
×
×
  • Create New...