Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='kasia14']Wszystkie szczeniaczki z pierwszej strony są juz dawno w nowych domach;) Za to są nowe maluszki, szukające domu...:roll:[/quote] ja po weekendzie poprosze fotki na maila
  2. [quote name='mariee']Porozmawialam dzisiaj tez z Panem Tomkiem, Borys to oczko w glowie. Cos chyba kierowalo z gory,ze Borys tutaj sie znalazl:loveu:[/quote] czulam to od poczatku jak tylko rozmawialam z nim przez tel co prawda zwinal mi sprzed nosa psa - ale wiem, ze Borys jest super szczesliwy:loveu:
  3. a moze poczekac na nastepnego korsiaka w potrzebie?
  4. śliczna dziewczyna, jest jakis odzew z ogloszen?
  5. mam nadzieje, ze suche sie przyda, moze one nie beda chcialby tego jesc?
  6. ona ma krzywy zgryz ale wyglada przekomicznie i slodko :loveu:
  7. [quote name='siekowa']My szczeniaków nawet jeszcze nie widziałyśmy. Jutro zrobie im zdjęcia.[/quote] one sa dzikie?
  8. macie jakies fotki tych maluchow?
  9. "witam jest wspaniale piotrus mówi ze to jego przyjaciel mały piesek i strasznie jest opiekuńczy, a mała jest strasznie zaczepna i podgryza go gdzie się da po uszach i palcach , ciagnie za ubranie i próbuje zabierac jedzenie, jest cudownie , Piotrus bardz chciałby mieć rodzeństwo i wszystkie uczucia przelał na misię, jutro wczesnie rano wyjeżdżamy nad morze do domku gdzie mozna miec pieska więc to pierwsza a własciwie 2 podróż Misi:) a byłam u weterynazra i misia dostała na odrobaczenie kolejne tabletki i termin na kolejne szczepienie, na razie siedzi sobie w domku a na wczasach dostanie specjalny koszyk do leżenia zeby niczego nie wachała pani wetrynarz tak zalecała"
  10. ten usmiech mnie powala :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/3593/malavv0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=61&i=malavv0.jpg"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/3593/malavv0.04b4030406.jpg[/IMG][/URL] z Panią [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5169/malaauy0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=166&i=malaauy0.jpg"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5169/malaauy0.2548234495.jpg[/IMG][/URL] malucha podobno jest wesola i skora do zabawy, biega po mieszkaniu i kradnie domownikom rzeczy po czym zanosi je do swojej budki
  11. moge oddac ok 7-8 kilo karmy dla szczeniat i suk karmiacych nie jest jakas super ale to zawsze cos tylko musialby ktos odebrac odemnie z domu na kabatach jezeli reflektujecie poprosze o PW
  12. chyba SanToslawa :evil_lol:
  13. [quote name='modliszka84']Nie, ta babka nie wie ze pisząc do dzodzo w sprawie CC i do mnie w sprawie Baksa - ze chodzi o jedno schronisko.[/quote] wlasnie o to mi chodzilo
  14. a ma ktos do nich nr tel? czy ta babka zdaje sobie sprawe ze pisala do ciebie w sprawie dwoch psow, czy niebardzo?
  15. [quote name='Fenris']Zgłupiałem tera :-?[/quote] nie Ty jeden jak widac :shake:
  16. moze jakos nie uznala tego za stosowne, wole myslec, ze tak jest :roll:
  17. [quote name='GrubbaRybba']Ja mogę porobić ogłoszenia, ale chciałabym mieć jak najwięcej informacji o Zuzi. Jak się zachowuje? Co lubi? I takie tam.... sama najlepiej wiesz. Nie chcę bowiem, aby z powodu kiepskiego przepływu informacji było tak, jak z dalenką. Ja opowiadam ludziom to co się dowiedziałam, a potem okazuje się, że pies warczy na obcych. Jak możesz, zróbcie jej też kilka zdjęć. Szczególnie z człowiekiem, żeby była widoczna jej wielkość.[/quote] napisalam ci wyzej co wiem, o fotki postaram sie w weekend Zuzka u nich ani razu na nikogo nie warknela
  18. [quote name='dzodzo']mhmmmm....i ani słowa o Tirze:-o zgłupiałam[/quote] moze tez im zwiala? byl ktos u nich na wizycie poadopcyjnej?
  19. poprzednie ogloszenia tez nie byly na Age tylko na osobe, ktora dowodzila adopcja zapytam ja jutro jak Zuzka sie zachowuje poki co wiem tyle , ze - piszczy jak zostaje sama - sioo i koo na podworku - je suche i mokre - srednio chodzi na smyczy - nic nie niszczy w domu - toleruje w domu kota - szczeka na psy na spacerze - jest ogolnie szczekliwa - nieufna ale nieagresywna - dosc szybko zaczyna sie lasic i przymilac - ladnie jezdzi samochodem
  20. [quote name='Rybc!a']Dzięki, Charly . Ile jest z Warszawy do Poznania ?[/quote] 300 km.............
  21. Rybci nie ma teraz chyba, moze sprawdz po jej postach?
  22. Cekinko czy teraz ta sprawa bedzie gdzies zgloszona? bo zaraz znowu bedziesz biegala za kolejnym psem :shake:
×
×
  • Create New...