-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariee']Porozmawialam dzisiaj tez z Panem Tomkiem, Borys to oczko w glowie. Cos chyba kierowalo z gory,ze Borys tutaj sie znalazl:loveu:[/quote] czulam to od poczatku jak tylko rozmawialam z nim przez tel co prawda zwinal mi sprzed nosa psa - ale wiem, ze Borys jest super szczesliwy:loveu: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
a moze poczekac na nastepnego korsiaka w potrzebie? -
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
wyjatkowo sliczna pannica.... -
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
ona jest u Ciebie w domu? -
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
śliczna dziewczyna, jest jakis odzew z ogloszen? -
mam nadzieje, ze suche sie przyda, moze one nie beda chcialby tego jesc?
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
ona ma krzywy zgryz ale wyglada przekomicznie i slodko :loveu: -
[quote name='siekowa']My szczeniaków nawet jeszcze nie widziałyśmy. Jutro zrobie im zdjęcia.[/quote] one sa dzikie?
-
macie jakies fotki tych maluchow?
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
"witam jest wspaniale piotrus mówi ze to jego przyjaciel mały piesek i strasznie jest opiekuńczy, a mała jest strasznie zaczepna i podgryza go gdzie się da po uszach i palcach , ciagnie za ubranie i próbuje zabierac jedzenie, jest cudownie , Piotrus bardz chciałby mieć rodzeństwo i wszystkie uczucia przelał na misię, jutro wczesnie rano wyjeżdżamy nad morze do domku gdzie mozna miec pieska więc to pierwsza a własciwie 2 podróż Misi:) a byłam u weterynazra i misia dostała na odrobaczenie kolejne tabletki i termin na kolejne szczepienie, na razie siedzi sobie w domku a na wczasach dostanie specjalny koszyk do leżenia zeby niczego nie wachała pani wetrynarz tak zalecała" -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
ten usmiech mnie powala :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/3593/malavv0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=61&i=malavv0.jpg"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/3593/malavv0.04b4030406.jpg[/IMG][/URL] z Panią [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5169/malaauy0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=166&i=malaauy0.jpg"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5169/malaauy0.2548234495.jpg[/IMG][/URL] malucha podobno jest wesola i skora do zabawy, biega po mieszkaniu i kradnie domownikom rzeczy po czym zanosi je do swojej budki -
moge oddac ok 7-8 kilo karmy dla szczeniat i suk karmiacych nie jest jakas super ale to zawsze cos tylko musialby ktos odebrac odemnie z domu na kabatach jezeli reflektujecie poprosze o PW
-
chyba SanToslawa :evil_lol:
-
[quote name='GrubbaRybba']Ja mogę porobić ogłoszenia, ale chciałabym mieć jak najwięcej informacji o Zuzi. Jak się zachowuje? Co lubi? I takie tam.... sama najlepiej wiesz. Nie chcę bowiem, aby z powodu kiepskiego przepływu informacji było tak, jak z dalenką. Ja opowiadam ludziom to co się dowiedziałam, a potem okazuje się, że pies warczy na obcych. Jak możesz, zróbcie jej też kilka zdjęć. Szczególnie z człowiekiem, żeby była widoczna jej wielkość.[/quote] napisalam ci wyzej co wiem, o fotki postaram sie w weekend Zuzka u nich ani razu na nikogo nie warknela
-
poprzednie ogloszenia tez nie byly na Age tylko na osobe, ktora dowodzila adopcja zapytam ja jutro jak Zuzka sie zachowuje poki co wiem tyle , ze - piszczy jak zostaje sama - sioo i koo na podworku - je suche i mokre - srednio chodzi na smyczy - nic nie niszczy w domu - toleruje w domu kota - szczeka na psy na spacerze - jest ogolnie szczekliwa - nieufna ale nieagresywna - dosc szybko zaczyna sie lasic i przymilac - ladnie jezdzi samochodem
-
Cekinko czy teraz ta sprawa bedzie gdzies zgloszona? bo zaraz znowu bedziesz biegala za kolejnym psem :shake: