Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. ciotka przeklej te fotki tutaj a tamten watek niech mod skasuje po co to zmieniac
  2. ja mam to szczescie, ze moja suka - jest karna - pilnuje sie - nie lubi malych psow - ignoruje je dzis na mkotowskich widziala 3 bawiace sie razem rassele i nawet do nich nie podeszla:multi: nie wiedzialam, ze do krolikarni mozna z psem :crazyeye: jest zakaz wlazenia do fontann, oczek wodnych na terenie miasta i dla ludzi i dla psow
  3. pewnie tak, dziewczyny mowia, ze jest dobrze wiec pewnie bedzie tylko lepiej
  4. mam nadzieje, ze znajdzie szybko fajny, kochajacy i cierpliwy dom po cieczce ani widu ani slychu
  5. [quote name='WŁADCZYNI']ja nie lubię jak coś do nas podbiega, jeśli nie jest znajome więc PM to tragedia;)[/quote] to rozumiem jak najbardziej ja zawsze najpierw zamieniam 3 slowa z wlascicielem a pozniej ew poznaja sie pieski malymi pieskami Hexa sie nie interesuje:shake:
  6. [quote name='Figa Bez Maku']No to dobrze wiedziec ,że są jakieś godziny kiedy ludzi bezpsowych nie ma:multi: A z kąpielami uważaj...mandaty lecą :cool3:[/quote] wiem, wiem ale ja nie puszczam psa tam gdzie sa fontanny tylko tam gdzie jest to duze oczko wodne z tymi kamiennymi kladkami - tu blizej lolka w ogole w wodzie siedzialy 4 psy i kilka osob brodzilo sobie w japonkach
  7. moze slepa jestem ja tej tragedii nie widzialam za to na moja suke dzis przypadalo 5 labkow - zatrzesienie tych psow jest oczywiscie co do posluszenstwa to przemilcze
  8. moja kaczek nie gania cale szczescie, a dzis to juz przeszla sama siebie byla mokra od ogona po czubek nosa :evil_lol:
  9. podobno warczala na Age i Bozene wczoraj, jak byla z nami nie warczala ani ani odkad ja oddalam do Agi na tymczas tez nie normalny piesek tyle, ze nie umiejacy okazywac radosci, niezbyt emocjonalna jest. moze nie byla szczesliwa? nie wiem
  10. Młoda je, chyba nie tęskni, Aga - jej tymczasowa opiekunka miala dzis u mnie być ale się nie zgrałyśmy jakoś, suczka pojechala dzis z nia do jej Rodzicow gdzie sa jeszcze 2 dziewczyny - 7 i 13 letnia, zadnego warczenia, gryzienia...nic... je suche, piszczy jak zostaje sama, kotow nie gania
  11. bylam dzis z sucza na PM calkiem sympatycznie, ludzi srednio suka sie wykapala poszalala z jakas labka i wrocilysmy do domu - umeczone i szczesliwe
  12. widze, ze nikt do Zuzinki nie zaglada rozmawialam z jej tymczasowa opiekunka i wszystko jest ok Zuzia jest nieufna do obcych ale na nikogo nie warczy ani nie gryzie
  13. jak dla mnie tekst jest super, tylko literowki musisz ciotka poprawic
  14. mowilam mu ja bede u niego po 24 to wtedy z nim pogadam, moze wydrukuje cos i zostawie mu
  15. Zuzia jest w dt a ja juz po malym zamieszaniu w domu na nas sunia nie warczala, jak TZ do niej kucal machala ogonkiem slabo bo slabo ale machala, daje sie normalne glaskac dam jutro znac jak noc minela
  16. [quote name='Fenris']Nie dziwne, mała jest przesłodka :p[/quote] najazniejsze, ze nie dominuje jamniczki z ktora mieszka :evil_lol: jest dla niej b. mila podobno a tamta tez nie szuka konfliktu i ustepuje malej diablicy :evil_lol:
  17. [quote name='YoungLADY']może jechać :) ale problem nadal jest, bo szczepionka zaczyna działać po ok, 10dniach.........[/quote] p 3 -4 juz dziala na wirusowki na wscieklize po 10
  18. Pan Jacek dzwoni i mowi, ze wszyscy mu Igi zazdroszcza :cool1:
  19. Pan Igi jest w niej tak zakochany, ze az milo na sercu sie robi :p
  20. dziewczyny prosze przestancie, Nicol to nie pomoze w niczym... chyba zostalo juz tu napisane wszystko co mozna bylo napisac, teraz zostaje nam tylko czekac na decyzje Moniki
  21. Igusia jak widac rosnie jak na drozdzach i zaanektowala juz samochod zero choroby lokomocyjnej, jezdzi na szkolenie ze swoim Panem
  22. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6223/10iy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=57&i=10iy8.jpg][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6223/10iy8.2132e8a4e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6802/20dq3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=145&i=20dq3.jpg][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6802/20dq3.2a8653f9bc.jpg[/IMG][/URL]
  23. na jak dlugo ten tymczas? czy pies goni koty? jakie bedzie mial szczepienie?
  24. co z tą Panią z Wawy? skoro Rybcia ma dostep do kompa dlaczego nie wejdzie tutaj?
  25. [quote name='furciaczek']Nie no to juz przesada:angryy::placz: Ma watek na dogo czy gdzies??[/quote] na dogo nic nie ma
×
×
  • Create New...