-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
ciotka przeklej te fotki tutaj a tamten watek niech mod skasuje po co to zmieniac -
ja mam to szczescie, ze moja suka - jest karna - pilnuje sie - nie lubi malych psow - ignoruje je dzis na mkotowskich widziala 3 bawiace sie razem rassele i nawet do nich nie podeszla:multi: nie wiedzialam, ze do krolikarni mozna z psem :crazyeye: jest zakaz wlazenia do fontann, oczek wodnych na terenie miasta i dla ludzi i dla psow
-
[quote name='WŁADCZYNI']ja nie lubię jak coś do nas podbiega, jeśli nie jest znajome więc PM to tragedia;)[/quote] to rozumiem jak najbardziej ja zawsze najpierw zamieniam 3 slowa z wlascicielem a pozniej ew poznaja sie pieski malymi pieskami Hexa sie nie interesuje:shake:
-
[quote name='Figa Bez Maku']No to dobrze wiedziec ,że są jakieś godziny kiedy ludzi bezpsowych nie ma:multi: A z kąpielami uważaj...mandaty lecą :cool3:[/quote] wiem, wiem ale ja nie puszczam psa tam gdzie sa fontanny tylko tam gdzie jest to duze oczko wodne z tymi kamiennymi kladkami - tu blizej lolka w ogole w wodzie siedzialy 4 psy i kilka osob brodzilo sobie w japonkach
-
moze slepa jestem ja tej tragedii nie widzialam za to na moja suke dzis przypadalo 5 labkow - zatrzesienie tych psow jest oczywiscie co do posluszenstwa to przemilcze
-
moja kaczek nie gania cale szczescie, a dzis to juz przeszla sama siebie byla mokra od ogona po czubek nosa :evil_lol:
-
bylam dzis z sucza na PM calkiem sympatycznie, ludzi srednio suka sie wykapala poszalala z jakas labka i wrocilysmy do domu - umeczone i szczesliwe
-
jak dla mnie tekst jest super, tylko literowki musisz ciotka poprawic
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
mowilam mu ja bede u niego po 24 to wtedy z nim pogadam, moze wydrukuje cos i zostawie mu -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fenris']Nie dziwne, mała jest przesłodka :p[/quote] najazniejsze, ze nie dominuje jamniczki z ktora mieszka :evil_lol: jest dla niej b. mila podobno a tamta tez nie szuka konfliktu i ustepuje malej diablicy :evil_lol: -
[quote name='YoungLADY']może jechać :) ale problem nadal jest, bo szczepionka zaczyna działać po ok, 10dniach.........[/quote] p 3 -4 juz dziala na wirusowki na wscieklize po 10
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Pan Jacek dzwoni i mowi, ze wszyscy mu Igi zazdroszcza :cool1: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Pan Igi jest w niej tak zakochany, ze az milo na sercu sie robi :p -
Dla mnie bedziesz zawsze choc Ty już biegasz za TM
GameBoy replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny prosze przestancie, Nicol to nie pomoze w niczym... chyba zostalo juz tu napisane wszystko co mozna bylo napisac, teraz zostaje nam tylko czekac na decyzje Moniki -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Igusia jak widac rosnie jak na drozdzach i zaanektowala juz samochod zero choroby lokomocyjnej, jezdzi na szkolenie ze swoim Panem -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6223/10iy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=57&i=10iy8.jpg][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6223/10iy8.2132e8a4e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6802/20dq3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=145&i=20dq3.jpg][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6802/20dq3.2a8653f9bc.jpg[/IMG][/URL] -
na jak dlugo ten tymczas? czy pies goni koty? jakie bedzie mial szczepienie?
-
[quote name='furciaczek']Nie no to juz przesada:angryy::placz: Ma watek na dogo czy gdzies??[/quote] na dogo nic nie ma