-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
jak widac nie wszyscy usypiaja, najgorzej, ze az 10 sztuk :shake: -
Fur a co powiesz na to? kolejny "mix asta i boksera".... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10323963#post10323963[/URL]
-
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
masz jakies lepsze fotki suki? za te 3 tyg moge dac tymczas dwom maluchom chociaz tak na marginesie, nie rozumiem, dlaczego slepy miot nie zostal uspiony, dziewczyny 10 sztuk! maskara!! -
Iga - 2,5 miesięczna ciapowata Cane Corso... odeszła z TM
GameBoy replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pamietam o Tobie kochana <'> -
spory jest... dobrze sie nim opiekujesz
-
fajny .... duzy,:crazyeye: mysalam, ze jest mniejszy .... ile on ma?
-
[quote name='furciaczek']Mam nadzieje ze dobrze trafila:p[/quote] gdzies do stadniny do znajomych tych ludzi
-
[quote name='Ewusek']kopiuje z molosow: [URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=548354&posted=1#post548354[/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Pilnie potrzebujemy pomocy, apeluje do wszystkich miłośników CC i innych ras. Jestem z żoną na wakacjach w Rowach ( miejscowość nie daleko Ustki ) i znaleźliśmy przywiązaną do drzewa w lesie suczkę CC !!! Suka jest piękna, ma ok. 1.5 do 2 lat, jest cała czarna, dobrze wychowana, ( nie szarpie się na smyczy itd. ) my nie możemy jej zatrzymać bo jesteśmy tu ze swoim psem ( Tosa inu ) !!! Pilnie potrzebujemy pomocy, aby piesek jak najszybciej trafił w dobre ręce !!! Może jest jakaś hodowla ??? My jesteśmy w stanie pieska dowieź nawet 100 km !!! POMOZY !!! Podaje namiary na nas 501 422 912 !!!"[/SIZE][/FONT][/quote] ta suka ma dom, kontaktowalam sie z nimi napisalam wyzej bo chcialam ja wziac gdyby byl noz na gardle lub fenris
-
[quote name='katarzyna kuczewska']dobra dzieczyny checie pluc jadem prosze bardzo ale moze w inna strone co? mam w dupie jak to bylo na poczatku kazdy z was sam moze zobaczyc o co w tym wszystkim chodzi i ocenic jak poczyta watek Zuzi ten pierwszy moim skromnym zdaniem od poczatku zawinila zla komunikacja i ta przepychanka słowna trwa do dziś ja nie rozumiem ze oczerniacie sie nawzajem ktos z kogos robi wariata, ktos leczy psiak , ktos kogos prosi o pomoc ktos przychpdzi ogladac Zuze ktos komus powiedzial ze to maly psiak nie sredni i ktos gdzies kiedys wypatrzył Zuze i ona jest i to jest najwazniejsze !!!! przestańcie wiec knuc intrygi i oskarzanie sie i zadawanie pytan deadline ?!!! tylko popytajcie znajomych tak jak ja to robie choc gownoimam do powiedzenia w tej psiej-sprawie gdyby nie remont Zuza mial by dom u mnie gdyby zuza byla jamnikiem byla by u mojej mamy a tak zuza ma czas do 23 czerwca i nie wiem do kur... y nedzy co dalej z nia zrobic[/quote] a nie mozna troche spokojniej? pytam bo zastanwiam sie nad daniem jej tymczasu - boje sie jedynie, ze hexa moze jej krzywde zrobic
-
Fenris dzwoni do tych ludzi od suki z lasu ale oni maja wylaczony telefon:roll: edit :suka ma dom
-
Dla mnie bedziesz zawsze choc Ty już biegasz za TM
GameBoy replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ta hodowla juz nie istnieje, bylo wyzej -
ja tez mam same dziewczynki, chlopak ma juz dom
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
dzieki kasa doszla, pisalam Patrycji Marzena 30 zlotych jst dla Ciebie to nie to, gdyby tak bylo, pojawiloby sie wczesniej - tak twierdzi wet -
[quote name='dalenka']widzisz ja też szukałam 5-6kg psa i jak się okazało że zuzia jest sporo większa twierdziłaś ze to nie jest duża różnica ze szukam dziury w całym. A teraz sama szukasz.[/quote] smieszne to jest naprawde nei widzisz roznicy w tym, ze - nie chce psa, ktory przyjechal do mnie na DS bo jest o 4 kilo za ciezki a - nie moge dac tymczasu psu, bo jest za duzy i nie mam co z nim zrobic?
-
[quote name='dalenka']Aga dlaczego nie chcesz wziąść zuzi na dt? deklarowałaś dla niej dt u siebie, potem powiedziałaś ze nie możesz jej wziąść, a szczeniakom w zeszłym tygodniu oferowałaś dt. Nie rozumiem. Zuzi na dt to nie, a szczeniaczki kluseczki tak?[/quote] a dlaczego ty jej nie zatrzymasz poki nie znajdzie domu? przeciez taki zapis jest w umowie adopcyjnej?
-
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
Okta jak znasz jakiegos moda lepiej sama napisz :cool1: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
bo to oczko to sa takie odwazne pioruny, ze do wody na glowke skacza, biegaja w prawo i lewo oczy dookola glowy trzeba miec przy nich :cool1: a postawilam na ziemi toto na 3 min, zeby zamki w drzwiach oworzyc