Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. 45 kilo tak plus minus akceptuje - byleby nie w JEJ domu, ktore jest JEJ krolestwem w domu tylko maluszki i koty
  2. jak widac nie wszyscy usypiaja, najgorzej, ze az 10 sztuk :shake:
  3. Fur a co powiesz na to? kolejny "mix asta i boksera".... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10323963#post10323963[/URL]
  4. masz jakies lepsze fotki suki? za te 3 tyg moge dac tymczas dwom maluchom chociaz tak na marginesie, nie rozumiem, dlaczego slepy miot nie zostal uspiony, dziewczyny 10 sztuk! maskara!!
  5. musze sie nad tym powaznie zastanowic boje sie, ze hexa ja rozniesie :roll:
  6. spory jest... dobrze sie nim opiekujesz
  7. fajny .... duzy,:crazyeye: mysalam, ze jest mniejszy .... ile on ma?
  8. [quote name='furciaczek']Mam nadzieje ze dobrze trafila:p[/quote] gdzies do stadniny do znajomych tych ludzi
  9. [quote name='Ewusek']kopiuje z molosow: [URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=548354&posted=1#post548354[/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Pilnie potrzebujemy pomocy, apeluje do wszystkich miłośników CC i innych ras. Jestem z żoną na wakacjach w Rowach ( miejscowość nie daleko Ustki ) i znaleźliśmy przywiązaną do drzewa w lesie suczkę CC !!! Suka jest piękna, ma ok. 1.5 do 2 lat, jest cała czarna, dobrze wychowana, ( nie szarpie się na smyczy itd. ) my nie możemy jej zatrzymać bo jesteśmy tu ze swoim psem ( Tosa inu ) !!! Pilnie potrzebujemy pomocy, aby piesek jak najszybciej trafił w dobre ręce !!! Może jest jakaś hodowla ??? My jesteśmy w stanie pieska dowieź nawet 100 km !!! POMOZY !!! Podaje namiary na nas 501 422 912 !!!"[/SIZE][/FONT][/quote] ta suka ma dom, kontaktowalam sie z nimi napisalam wyzej bo chcialam ja wziac gdyby byl noz na gardle lub fenris
  10. [quote name='katarzyna kuczewska']dobra dzieczyny checie pluc jadem prosze bardzo ale moze w inna strone co? mam w dupie jak to bylo na poczatku kazdy z was sam moze zobaczyc o co w tym wszystkim chodzi i ocenic jak poczyta watek Zuzi ten pierwszy moim skromnym zdaniem od poczatku zawinila zla komunikacja i ta przepychanka słowna trwa do dziś ja nie rozumiem ze oczerniacie sie nawzajem ktos z kogos robi wariata, ktos leczy psiak , ktos kogos prosi o pomoc ktos przychpdzi ogladac Zuze ktos komus powiedzial ze to maly psiak nie sredni i ktos gdzies kiedys wypatrzył Zuze i ona jest i to jest najwazniejsze !!!! przestańcie wiec knuc intrygi i oskarzanie sie i zadawanie pytan deadline ?!!! tylko popytajcie znajomych tak jak ja to robie choc gownoimam do powiedzenia w tej psiej-sprawie gdyby nie remont Zuza mial by dom u mnie gdyby zuza byla jamnikiem byla by u mojej mamy a tak zuza ma czas do 23 czerwca i nie wiem do kur... y nedzy co dalej z nia zrobic[/quote] a nie mozna troche spokojniej? pytam bo zastanwiam sie nad daniem jej tymczasu - boje sie jedynie, ze hexa moze jej krzywde zrobic
  11. Fenris dzwoni do tych ludzi od suki z lasu ale oni maja wylaczony telefon:roll: edit :suka ma dom
  12. ta hodowla juz nie istnieje, bylo wyzej
  13. ja tez mam same dziewczynki, chlopak ma juz dom
  14. dzieki kasa doszla, pisalam Patrycji Marzena 30 zlotych jst dla Ciebie to nie to, gdyby tak bylo, pojawiloby sie wczesniej - tak twierdzi wet
  15. [quote name='dalenka']w takim razie sensowniej jest zbierać na klatke a nie na hotel[/quote] dlaczego pies ma dany deadline do 23.06?
  16. [quote name='dalenka']widzisz ja też szukałam 5-6kg psa i jak się okazało że zuzia jest sporo większa twierdziłaś ze to nie jest duża różnica ze szukam dziury w całym. A teraz sama szukasz.[/quote] smieszne to jest naprawde nei widzisz roznicy w tym, ze - nie chce psa, ktory przyjechal do mnie na DS bo jest o 4 kilo za ciezki a - nie moge dac tymczasu psu, bo jest za duzy i nie mam co z nim zrobic?
  17. [quote name='dalenka']Aga dlaczego nie chcesz wziąść zuzi na dt? deklarowałaś dla niej dt u siebie, potem powiedziałaś ze nie możesz jej wziąść, a szczeniakom w zeszłym tygodniu oferowałaś dt. Nie rozumiem. Zuzi na dt to nie, a szczeniaczki kluseczki tak?[/quote] a dlaczego ty jej nie zatrzymasz poki nie znajdzie domu? przeciez taki zapis jest w umowie adopcyjnej?
  18. jaka sliczna dziewczyna!!! jak to mozliwe, ze nadal szuka domu ?:mad:
  19. ja pisalam wczesniej, ze pewnie cos pomoge ale ile nie wiem i na pewno nie bedzie to stala deklaracja - sama mam 5 sztuk w domu
  20. pomysle i jak cos wymysle dam znac, gdyby byl jakis wzor pisma podeslj mi - wysle i o to samo poprosze znajomych
  21. [quote name='Erazm']Brakuje wszystkigo to jedna bajka, a druga to wywalczenie wybudowania nowego schronu. Mamy za sobą też lekarza powiatowego. Najgorsza jest małomiasteczkowa klika, która trzęsie portkami więc bez pomocy z zewnątrz będzie przysłowiowa d...[/quote] a jaka pomoc jest potrzebna?
  22. to ja sie dopisze, czy tam tez potrzeba przyslowiowego "wszystkiego"? chcesz pomagac schronisku czy tylko walczyc o jego utrzymanie?
  23. Okta jak znasz jakiegos moda lepiej sama napisz :cool1:
  24. bo to oczko to sa takie odwazne pioruny, ze do wody na glowke skacza, biegaja w prawo i lewo oczy dookola glowy trzeba miec przy nich :cool1: a postawilam na ziemi toto na 3 min, zeby zamki w drzwiach oworzyc
×
×
  • Create New...