Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='GrubbaRybba']Ja dopłacę te brakujące 10 zł i już mamy komplet. GameBoy, mam nadzieję, że świat się nie zawali, jak przelewy wpłyną za kilka dni, bo to różnie bywa w różnych bankach.[/quote] dziewczyny pewnie, ze sie nie zawali ale wezcie pod uwage, ze to nie jest dla mnie ale ok rozumiem, na wariata zalatwiane, niech bedzie
  2. wlasnie to kolejna rzecz o ktorej nikt nie pisze o ktorej bedzie sunia w Wawie? aga ma jutro egzaminy i moze ja odebrac wieczorem
  3. moja suka ma 70 cm w klebie, chyba oszalala:cool1:
  4. ok ale to 300 to nie do mnie chyba tylko na transport pojdzie a jak nie dojdzie 250 to co z reszta?
  5. dziekuje Wam za informacje :p czy ona bedzie rosla az do cieczki?? :cool1:
  6. dziewczyny czy bedzie tego 250 zlotych z wplat wszystkich osob? mowilam ze DT chce pieniadze z gory - Aga zostala kiedys sama sobie - ze mna znaczy, z psem z dogo i nie musze chyba tlumaczyc dlaczego warunki sa jakie sa
  7. a ile miala jak byla cieczka? moja ma 8 to chyba jeszcze nie co?
  8. Cekinka sa wakacje, znalezienie DT graniczy z cudem wczoraj pialam do DIF, ze sama bym go wziela gdyby kto byl szczeniak ale to dorosly pies ....
  9. dla mnie, przepraszam moze sie myle, ale YL jest niepowazna, zadeklarowala sie, ze bierze cekina a teraz ma jakiegos szczeniaka.... przeciez on po tym szczepieniu nie moze do nich wrocic!!!
  10. sterylizowales klasyczna metoda? ile miala jak dostala 1szej cieczki? my czekamy na cieczke i juz sie rozgladam za lekarzem :cool1:
  11. [quote name='Cekinka13*']Ja szczenię YL znajdzie nowy dom.[/quote] czyli to moze byc rownie dobrze za miesiac
  12. ja moge wziac dwa szczeniaki, odrobaczyc, odchowac i wlasciwie od razu po tym czasie wydac bo mam chetnego na psa i suke - dwa domy zdecyduj sie prosze czy ci to pasuje bo jak nie to wezme inne maluchy doroslej nie wezme - Hexa nie toleruje doroslych psow i suk w mieszkaniu
  13. Cekin ma isc w poniedzialek na szczepienie a kiedy ma jechac do YL? zwierzus kurtka jest u TZ w robocie na recepcji i czeka na DIF
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5329/suniaawa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=81&i=suniaawa7.jpg][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5329/suniaawa7.7609846740.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9817/sunialh8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=81&i=sunialh8.jpg][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9817/sunialh8.f8e8c5dfff.jpg[/IMG][/URL]
  15. do kiedy ona ma zagwarantowany tymczas? ile maja teraz szczeniaki?
  16. wiadomo, nie chodzi o to,zeby kogo straszyc ale chyba lepiej mile sie zaskoczyc jak bedzie ok bedac jednak przygotowanym na najgorsze
  17. [quote name='kika22']Zawsze możemy wam coś podrzucić:eviltong:[/quote] nie macie chyba nic w wieku tolerowalnym dla mojej suni :roll:
  18. a dalenka nie moglaby wyjsc z suka na dwor i zobaczyc jak reaguja na nia psy? bo jezeli jedziesz z nie-kastratami, ktore wiedza o c chodzi i cos wyczuja ta podroz bedzie koszmarem :roll:
  19. nie ma za co, w przyszlym tyg podrzuce umowy i klatke do izy_szumielewicz
  20. dobrze byloby gdyby ktos je szybko wzial nie jest latwo o tymczas dla kojcowego psa w bloku :shake:
  21. Fenris - wieksze pakery? :evil_lol: u mnie w bloku jest pies DC - jest mniejszy niz moja lalka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: czy ci Panstwo chce psa czy pare?
×
×
  • Create New...