dziewczyny mozecie ja przywiozic do Wawy ale uprzedzam, ze
tymczas jest platny co m-c z gory -250 zl plus karma, kasa na moje konto ja przelewam je do DT
bardzo mi przykro ale po doswiadczeniach z ostatnim tymczasowiczem i dogomaniakami dziewczyna nie chce miec z nikm kontaktu - tylko przezemnie
zastanowcie sie czy to Wam pasuje dziewczyny, pies bedzie na ochocie w mieszkaniu
czy ona umie jezdzic winda? wyje zostawiona sama? niszczy cos? choruje?
jak dlugo bedzie miala jeszcze cieczke?