Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. 11 letni pies moich rodzicow tez zachowuje sie jak szczeniak, a ze jest bialy nie widac po nim wieku :eviltong:
  2. Iga tez pojechala... jak pusto bez tych bąków :placz:
  3. Cekinka spojrz na jego zeby - moja suka ma 8 mcy i nie ma czesci zebow, ktore on juz ma
  4. [quote name='zwierzus']Oooo, moja kurteczka :loveu:[/quote] dokladnie, DIF na PW przeslij prosze swoje imie i nazwisko bo bedzie trzeba podac na recepcji
  5. on ma ok roku conajmniej ciotka Dif jutro u tz na recepcji bedzie czekala kurtka
  6. poszla spac i tyle.... za pol godziny
  7. Ida pojechala - nazywa sie Misia ludzie suuuuper, taki kawal drogi po nia jechali.... jutro beda fotki z nowego domku
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1741/dsc00007aop0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=74&i=dsc00007aop0.jpg][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1741/dsc00007aop0.262f686d3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2858/dsc00012aep8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=84&i=dsc00012aep8.jpg][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2858/dsc00012aep8.842c7e3de8.jpg[/IMG][/URL]
  9. dalenka przestan pisac posta pod postem, masz funkcje "edytuj" rozciagasz niepotrzebnie watek
  10. ok jezeli bedzie ptrzebny tymczas daj znac dla dwoch szczeniakow mialabym domy ale to nie sa psy dla kazdego wiec wolalabym wiedziec, ze sa zrownowazone
  11. [quote name='oktawia6']trzeba było im dac Pavulon zamiast tych 40 złociszy Cekinko - tutaj na raty by już nie wzieli.[/quote] drugiej raty by nie wzieli Okta :evil_lol:
  12. super informacja, p. Lusia, ktorej pokazywalam sunie miala mi dac odpowiedz jutro a tu widze taka niespodzianka wiadomo kiedy sunia opuści to pieklo?
  13. dziewczyny mozecie ja przywiozic do Wawy ale uprzedzam, ze tymczas jest platny co m-c z gory -250 zl plus karma, kasa na moje konto ja przelewam je do DT bardzo mi przykro ale po doswiadczeniach z ostatnim tymczasowiczem i dogomaniakami dziewczyna nie chce miec z nikm kontaktu - tylko przezemnie zastanowcie sie czy to Wam pasuje dziewczyny, pies bedzie na ochocie w mieszkaniu czy ona umie jezdzic winda? wyje zostawiona sama? niszczy cos? choruje? jak dlugo bedzie miala jeszcze cieczke?
  14. mysle, ze to zbyt daleko idace wnioski
  15. [quote name='mysza 1']Oby się udało, bo już nerwowo się robi.[/quote] delikatnie powiedziane, trzymam kciuki
  16. [quote name='Cekinka13*']W górę na koniec dnia![/quote] jeszcze do konca troche zostalo :eviltong:
  17. a drugim watku zamojskim Arka prosi o przywiezienie malej do Wawy to chyba ma dla niej miejsce jakies
  18. Marzena do anioła to mi baaaardzo daleko ale ciesze sie, ze pomoc tyle o ile moje jada jutro :placz::placz::placz::placz: od szczepienia minelo juz kilka godzin wiec na bank sa zdrowe
  19. ja za szczepienie place 65 zlotych x 70 = :grab:
  20. dopisalam sie tam, mam nadzieje, ze uzyskam odpowiedz
  21. ja sie dopisze, zeby miec subskrybcje ktore szczeniaki szukaja tymczasu?
  22. ktore to sa dzieciaki i na co choruja?
  23. Emilia ale i tak musze kilka dni poczekac bo dopiero odrobaczone sa, we wtorek nastepny bede je szczepila, musze odczekac 10 dni bo mialy straszne robale a konczy mi sie bazarek z ubraniami w piatek takze kase bede miala dzieki
  24. u mnie odpada, przeciez Hexa ja zameczy a na koniec polamie... ale znam kogos w Wawie kto byc moze bedzie mogl pomoc tylko musze cos wiedziec o stanie zdrowia
×
×
  • Create New...