Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='madzia828']Hop dzieki Ci :Rose::Rose:[/quote] sie podpisuje pod tymi slowami
  2. gdzie ten pies jest teraz? w sensie miejscowosci
  3. [quote name='Helga72']Fenris jeżeli chodzi o cc to z Ciebie prawdziwy znawca :multi: a jak myslisz czy pies zaakceptuje mnie no i oczywiście " nową" rodzinę bo jak wcześniej pisałeś to pies jednego właściciela i straszliwie tęskni i czy podobnie jak mój benek powinien być karmiony 2 razy dziennie[/quote] ten pies teraz nie ma wlasciciela, mysle, ze jezeli poczuje sie bezpieczny, bedziesz o niego dbac i go karmic to zaufa i pokocha - tak bylo z nami i Borysem, a on byl starszy niz ten pies i na dokladke niewidomy :roll: jezeli nie jest bardzo zaniedbany i zachudzony karmienie 2 razy dziennie jest ok
  4. [quote name='modliszka84']ci ludzie ktorzy pisali do dzodzo, to chyba jednak niezbyt powaznie podchodza do tego, bo wczoraj dostalam maila od tej samej osoby ale w sprawie innego owczarkowatego psa. Na tego psa sie nie zdecydowali bo boja sie ze pies moze przeskoczyc ogrodzenie (w poprzednim domu podobno mial sklonnosc do ucieczek). Wiec za bardzo nie rozumiem - skoro owczarkopodobny pies moze przeskoczyc to ogrodzenie to chyba CC tymbardziej...?[/quote] niekoniecznie CC nie maja sklonnosci do ucieczek, ale tez nei wiem o co im chodzi, myslalam, ze sa zdecydowani... a moze te opoznienia zwiazane ze strylka ich deprymuja... sama nie wiem :roll:
  5. o ktorej jutro bedzie?
  6. ja tylko prosze o info a najlpeij zapraszam na laki za moj blok mozna puscic psa bez stresu, tylko laki i las plus ukochany Hexy, smierdzacy staw
  7. wiem, TZ mi mowil:cool1:
  8. jakby ktos potrzebowal dla swojego psa- duzego, towarzysza debilnych gonitw to zglaszam moja laleczke :multi:
  9. Dif nadal szukacie kogos do sprawdzenia domu? selket jest chyba z okolic lublina i mariee
  10. moze jeszcze warto gumtree? ma pora ogladalnosc... biadna mala, oby szybko znalazla dom
  11. ciotka siostrze pomagam i tak bym sie nie wyrwala
  12. od jakiej ulicy jest wejscie?
  13. ok w sumie do jutra jestem w gdanku wiec teraz chyba mam do Ciebie blizej
  14. to ja bardzo chetnie
  15. Rybcia czy Ty cos zdecydowalas? w ktorym kierunku szukamy transportu?
  16. a nie masz juz tego, ktore ci dawalam? ono ie nadaje dla takiego malucha moge dac ci jeszcze wiecej
  17. [quote name='Marzena&Gusti']DT już jest:) Mój TZ mnie zadziwia:) Powiedział,że tu jednej kobiecie na dniach szczeni się suka-mieszaniec owczarka niemieckiego i bernardyna-ojciec bernardyn.Szczeniaki chce oddać do schronu:( Marek zapytał czy wezmę dwa:crazyeye:Dla jednego mam już dom... Zobaczymy jak się urodzą:lol:[/quote] Marzena strasznie sie ciesze, ze sie zdecydowalas bo inaczej mialabym 7 tymczasow :oops::oops: jakby cos trzeba bylo to pomoge w miare mozliwosci tak jak pisalam na gg, w ogloszeniach tez pomoge a te szczeniaki niech uspia jak sie urodza, ew zostawia tego jedego, dla ktorego masz dom
  18. jak bede u Pana Igi to ja pokaze:razz:
  19. malucha ma swoj watek... bede do niej zagladala
  20. Pani byla spod Wawy i zrezygnowala 100 za m-c to jak za darmo
  21. przyjaciel_koni na tymczasie o ktorym pisalam jest Zuzia ze Szczecina z watku Grubbej_Rybby
  22. ja moge zrobic alegratke i gumtree ale prosze tekst foty i na kogo namiary
×
×
  • Create New...