[quote name='modliszka84']ci ludzie ktorzy pisali do dzodzo, to chyba jednak niezbyt powaznie podchodza do tego, bo wczoraj dostalam maila od tej samej osoby ale w sprawie innego owczarkowatego psa.
Na tego psa sie nie zdecydowali bo boja sie ze pies moze przeskoczyc ogrodzenie (w poprzednim domu podobno mial sklonnosc do ucieczek).
Wiec za bardzo nie rozumiem - skoro owczarkopodobny pies moze przeskoczyc to ogrodzenie to chyba CC tymbardziej...?[/quote]
niekoniecznie CC nie maja sklonnosci do ucieczek, ale tez nei wiem o co im chodzi, myslalam, ze sa zdecydowani... a moze te opoznienia zwiazane ze strylka ich deprymuja... sama nie wiem :roll: