Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='modliszka84'] a teraz info ze schroniska: Psy nie musza miec kwarantanny, ale suka nie wyjdzie przed sterylizacją. Sterylizacja prawdopodobnie w przyszłą środe. Jako zabezpieczenie przed osłami pragnącymi CC dla szpanu jest opłata adopcyjna 300zł. Jesli znajdziemy normalny dom (a mam taką nadzieje) to oczywiscie opłata bedzie w normalnej wysokości, jak za kazde inne psy.[/quote] brawo Aga, dobra robota
  2. mam nadzieje, ze poczeka, przynajmniej na tyle powinno byc ja stac za transportem sie rozjerzyj latwiej zrezygnowac i przeprosic niz szukac na wariata pozniej
  3. ten tymczas jest w Wawie na ochocie poczekajmy do teg piatku bardzo ja prosilam i mowilam, ze jakby chciala gdzies pojechac na kilka dni to wezme mala do siebie - zobaczymy
  4. oba moje szczeniaki maja dom, jeden w toruniu bedzie dzis sprawdzany drugi z Wawy obie sunie jada w czwartek do siebie w srode wieczorem bede je szczepila
  5. dzwonilam dzis do znajomego DT spoza dogo , Marzena slyszala moze potwierdzic :eviltong: Aga wraca w piatek do Wawy i zastanowi sie nad mala - w piatek mam zadzwonic da odpowiedz ale to jest platny tymczas 250 zlotych plus karma - platne z gory
  6. dom jeden jest na 100% pewny - chce psa ale czarnego takiego jak matka mam tez dom chetny na suczke, najlepiej tez czarna domy beda sprawdzane, podpisuje umowy, moge pozniej wyslac ci duplikat
  7. czia zaproponowalam dwom szczeniakom tymczas, jestes zainteresowana?
  8. przpraszam jestem totalnie niewyspana - dzieki za info :evil_lol:
  9. Andzia toto biale to pies czy suka?:eviltong: wiesz moze?
  10. ma super ladny pyszczek - taki dobrotliwy :p
  11. czyli masz ta deklaracje 300 zl miesiecznie na hotel?
  12. co tu tak cicho? udalo sie Wam cos zalatwic? juz prawie 17ty :roll:
  13. śliczny jest ciotka, poprostu cudo :loveu::loveu::loveu: ale z wzrostem widze wyhamowal chlopak :evil_lol:
  14. z marzena jedzie grubba_rybba ja bede maluchy szczepila i poprosze o zwrot ja bede miala 2 umowy wloze je w kontenerek i odwioze do izy_szumielewicz, jej TZ wam podrzuci ok?
  15. o nie pyta, dzwoni mnostwo osob ale w wiekszosci nie przechodza moich testow
  16. bedzie dobrze, po szczepieniu trzecim bedzie nowe info i postaram sie o fotki
  17. sunia wieksza, Ida, ma dom jedzie do niego dopiero w piatek bo w czwartek bede ja szczepila ale to juz pewne na 100%
  18. [quote name='dalenka']czyli podsumowując, pies jest Ryby, więc kiedy go zabierasz?[/quote] mysle, ze to zdanie najlepiej oddaje stan ducha i umyslu dalenki nie ma co drazyc choc nie ukrywam, ze dziwna ta adopcja
  19. [quote name='dalenka']od 3 albo 5 marca nie pamiętam dokładnie[/quote] dziekuje za odpowiedz
  20. Marzena to ja mu dalam Twoj numer, mam nadzieje, ze sie nada :p
  21. czyli tymczas u YL odpada? czy Zuza zostala wydana bez podpisania umowy adopcyjnej?
  22. moja znajoma wraca do wawy w niedziele, teraz jej nie ma
  23. Bazyliah - wiem, pamietam w dodatku pytalas o charta a takiego cieniaka suka by podeptala... tak sobie na glos myslalam, najgorzej, ze Zuzka pewnie potrafi sie odszczeknac juz :roll: ciesze sie, ze ktos zaproponowal tymczas
  24. to i tak o 6 za duzo mimo to, jezeli jest potrzeba moge dwa wziac na tymczas za te 3 tygodnie tym bardziej, ze mam dom dla asta, w typie asta
×
×
  • Create New...