Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='ATLANTYDA']Ach, pomarzyć oby wszystkim pieskom taakie domki się trafiały:cool3::cool3:. GameBoy A może masz kogoś chętnego na boksia marnuje sie w schronie podobno super charakterek ?[/quote] Atlatyda ja biore same szczeniaki, male, duze ale psie dzieci glownie i do takich "domkow" mam namiary w jakim wieku boksia?
  2. [quote name='emilia2280']dokladnie! ja np. widzé siebie jako spanielké- tak jak moja suczunia (ruda wredota do tego :razz:)[/quote] przeciez Ty jestes blondynka :eviltong:
  3. [quote name='emilia2280']a bo ja sie tak znam... ale mam wyobraznié :p[/quote] aha, to w taki sposob to i ja moge byc wyzlowata :eviltong:
  4. [quote name='emilia2280']a to wyzlowate (mówilas ze to nie wyzel tylko dog, ale mi to na wyzla wygláda)- jakie piékne![/quote] ciotka z ktorej strony toto wyzlowate :-o:evil_lol:
  5. ciotka jaka ona sliczna, jak fenek wyglada :eviltong:
  6. [quote name='halbina']no tak... a na fotki to nam każą czekać... :obrazic:[/quote] wlasnie, najpierw cicho siedziec a pozniej jeszcze czekac:shake:
  7. oby, oby kciuki nadal zacisiniete
  8. [quote name='Tengusia']a u ciebie znowu sliczne robaczki :loveu: dobrze ze mi takich nie podrzucaja bo bym ladne stadko juz miala :evil_lol: przeciez ja i moj TZ bysmy nie wydali takich kluseczek i by zostaly jak Boleslaw :eviltong:[/quote] to nie u mnie - to u Inki w nowym domu ja jutro jade po dwie suczki i w niedziele nastepne dwie przyjada
  9. w gore usmiechniety pycholku!!
  10. oby to byl ten dom, mam nadzieje, ze suggar pod telefonem
  11. [quote name='maciaszek']No to trzymamy kciuki za to, żeby ludzie byli odpowiedni i odpowiedzialni![/quote] i to bardzo bardzo mocno
  12. Lec ciotka i dzieki za wiesci, chyba calkiem zreszta dobre.
  13. [quote name='furciaczek']71 (czasami wychodzi wiecej wiec zanizam zeby sie nie lamac:evil_lol:) a waga... napewno ponad 40 i to sporo, dokladnie nie wiem:roll: Z tym ze Twoja to szczeniak:evil_lol: dawaj te foty nooo:mad::eviltong:[/quote] zara bo mi is nie dziala :mad::eviltong:
  14. dzwonilam do Zuzi, fotki beda jutro, a do mnie przyjada dwie suczki bo tak sie jakos tam ulozylo a nie suczka i piesek
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5122/img0101xb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=59&i=img0101xb4.jpg][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5122/img0101xb4.f5f7e8b96c.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3505/img0093xv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=89&i=img0093xv4.jpg][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3505/img0093xv4.d89f5997f6.jpg[/IMG][/URL]
  17. halo halo jaka jest diagoza? chyba jakis kurs z cierpliwosci powinnam przejsc
  18. Zuzanna masz je w domu? mozesz zrobic fotki? pokaze na cito znajomym moze znajdzie sie wiecej DT
  19. [quote name='furciaczek']Hihi no ze taka przy kosci...taki pulpecik z niej:evil_lol:[/quote] Hexa ma 70 cm w klebie i wazy 43 kilo, a Twoja?
  20. [quote name='Ania+Milva i Ulver']U Niny wszytko ok!!! Zakochani w niej wszyscy...czekam na zdjęcia. Na dniach podjedziemy podpisac umowe adopcyjna astową...chcielismy poczekac az nowi własciciele juz na 100% beda pewni ,ze mała zostaje:)[/quote] nic tylko sie cieszyc :multi:
  21. [quote name='GrubbaRybba']Czyli 10 kg? Ja się nie orientuję. Mój mały pies je mało. A drugi to gigant, więc nieporównywalnie więcej je. Poza tym jedzą suche mieszane z gotowanym lub konserwami.[/quote] mysle, ze jakies 9 kilo
  22. [quote name='GrubbaRybba']Ja nie mam żadnych zniżek u weta. Na poważne zabiegi jeżdżę z psami do Tomaszowa, bo tam mam weta, który zajmuje się moimi psami od ponad 10 lat. To dobry pomysł, aby zabrać Zuzię do twojego weta. Lepiej niż do jakiegoś nieznanego. Czyli potrzeba aż 15 kg karmy?[/quote] mysle, ze nie, to bedzie za duzo Aga mi mowila, ze Zuzka na poczatku strasznie jej w oczy patrzyla a ponadto zabierala kulki na spacery, zeby smieci nie jadla i czegos tam ja uczyla i nagradzala tymi kulami - to dlatego przeciez to nie jest jakis gigant
  23. [quote name='GrubbaRybba']Zuziu, a czy karmisz psy o jakiejś konkretnej godzinie? Jeśli tak, jest szansa że zjawią się o tej porze. Powodzenia w szukaniu. Zostało jeszcze kilka godzin. Oby się udało![/quote] nie moze byc inaczej:shake: musi sie udac
  24. [quote name='_beatka_']szczerze mówiąc to nie wiem czy nowa pani cekina ma aparat:roll: popytamy w poniedzialek;)[/quote] poczekamy, byleby im sie z Cekiem ulozylo jak trzeba
  25. [quote name='ZUZANNA11']Tak, przenocuję je, tylko muszę je najpierw znaleźć. :roll:[/quote] to szukaj, trzymam kciuki
×
×
  • Create New...