Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='DIF']Miałam przez chwilę :diabloti:! A dobrze by było, żeby z tydzień popadał, bo mi się ryby w stawie poduszą... Ale była taka burza, że bez tych "krówek" nie mogłam się ruszać po domu... Łaziły za mną nawet do kibelka, tak się bały! Tzn Ronia i Bao się bały, bo Pinezka im tylko towarzyszyła .....Ona się niczego ani nikogo nie boi!!! :wallbash: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/319/ca5b85432d6af357.jpg[/IMG][/URL][/quote] fenomenalne stadko :loveu:
  2. [quote name='MaJa 75']Kurcze to zły objaw. Co mówił wet? Kiedy będą wyniki?[/quote] wyniki czego?
  3. [quote name='MaJa 75']Ciotka to jest maine coon:mad: U rodziców mam jeszcze 5-letniego ON-ka. Wcześniej przez 13 lat mieliśmy rottkę. Szkoda tego boksia. :-([/quote] kurka mała czarna wymiotuje nie znam sie ciotka na kotach - ani odrobine
  4. [quote name='joaaa']No chyba tak...[/quote] na paluchu nikt jej nie szukal? dzwoniłas?
  5. ja juz dawno zakochana :loveu::oops: ciotka masz deszcz? u nas sauna :shake:
  6. [quote name='MaJa 75']Już pogubiłam się w ilości maluchów. O ile się nie myle oprócz 2 onkowatych masz jeszcze 2 moloski. Wszystko w domu? Kiedy miałaś boksia? Udało mi się w końcu wkleić fotę :multi: Na niej mój 10-miesięczny koccurro.[/quote] kociak piekny- choc kompletnie sie nie znam a rasach :oops: trzy moloski mialam, dwa czekaja w kolejce - az Aga wroci z urlopu i je dowiezie, mam dwie panienki z tego watku i dwa w niedziele przyjezdzaja boksia mialam w miedzyczasie, nie zalozylam mu watku bo nie zdazylam, wiedzialy o nim tylko osoby, ktore ze mna na gg rozmawiaja byl zaleziony w lasku kabackim, chudy, zarobaczony, z gilem i babeszja - byl za slaby, przegral:-(
  7. [quote name='supergoga']Nie rób tego, to trochę za wcześnie. Chyba że Ci będzie do twarzy, wtedy ewentualnie :evil_lol:[/quote] obawiam sie, ze jednak niekoniecznie :evil_lol:
  8. [quote name='joaaa']No Saba, mmoże twoja pani cię znajdzie!!!!!!!!!!!!!![/quote] chyba za bardzo jej nie szuka :shake::oops:
  9. [quote name='supergoga']A ja coś wiem, ale nie powiem. Niech Dzikus sama napisze :p:razz:[/quote] osiwieje przez Was w wieku 30 lat :mad::mad::mad:
  10. [quote name='MaJa 75']Ciotka zgłaszm się na wątku.:multi:[/quote] a witam maluchy jedza Twoje kuleczki te "poInkowe" w ogole one sa pol dzikie jedna ucieka i sie chowa za lozko, druga wiecej lezy - dostala atybiotyk i kroplowke tydz temu stracilam malego boksia - mial babeszje - ta mala musi wygrac :mad:
  11. [quote name='Katia80'][URL]http://www.adopcje.org/user1883-0.html[/URL] Tu ogłoszenia na ale.gratce. Game Boy, dziewczyny to kociary, może na psach znają się tak, jak ja :oops: Oby te ogłoszenia coś dały!![/quote] dzieki Katia:Rose:
  12. [quote name='zwierzus']GB :shake:. Mogę na razie tylko podnieść :oops:. Spłukałam się dokumentnie. Może później Cię wspomogę...[/quote] dzieki ciotka, zrobilam im troche ogloszen, musi byc dobrze, jacy ludzie sa skretyniali, po co porzucac te szczeniaki na pastwe losu juz lepiej by gdzies podrzucili.. ehh
  13. [quote name='ZUZANNA11']maszkaja, a moglabyś wziąść Blacky ? Kochana suńka...[/quote] to ja poprosze wtedy 6 i 7 bo mam na te dwa psiaki chetnych
  14. to ja biore Zuzie i Harrego skoro 7 idzie do DS
  15. [quote name='Marzena&Gusti']Mam nadzieję,że nic jej nie jest...[/quote] jest babeszja, nuzycy nie ma
  16. [quote name='Ania+Milva i Ulver']miałam tel z krakowa...pan jakos sie nie przeraził odlegloscia-choc oczywiscei myslał,ze pies jest w katowicach:) kazałam mu zadzwonic w poniedziałek, bo nie wiem co jutro nie rozmawiałm z nim o zadnych konkretach[/quote] co Ci ludzie z tymi Katowicami??? :eviltong:
  17. [quote name='Ania+Milva i Ulver']a co z nich wyrosnie? owczarkowate cos?[/quote] ciotka cos w stylu donka chyba puchate sa na maxa dosc duze tyle, ze chude za 3 godz odbieram wyniki, jedna suka prawie wcale nie siusia :shake:
  18. [quote name='halbina']bardzo łądna niunia... a ta druga? zbyt ruchliwa?[/quote] nie to nawet, ta druga sie wyrywa, nie chce byc na rekach i placze, nie chce jej stresowac i sciskac
  19. to jest ta, ktora miala kleszcze i ma te okularki wokol oczu [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4439/zdzialekfn3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=zdzialekfn3.jpg][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4439/zdzialekfn3.457d584108.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7986/zdzialek1mc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=291&i=zdzialek1mc4.jpg][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7986/zdzialek1mc4.412ee6a663.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='zulugula']No ładnie, znowu mnie w gary zapędzacie :p Pewnie będziemy bardzo późno. Najprawdopodobniej ok 24. Wszystko zależy od godziny wyjazdu. Dam znać...[/quote] ciotka napisz mi prosze czy jest taka opcja, mam dwa maluchy od kilku godzin z podejrzeniem nuzycy, ie chce mieszac szczeniat, w razie czego mam inny dt ale od srody
  21. najgorsze jest to, ze ta sama, ktora ma okularki miala te kleszcze...w ogole slabsza jest...czekam na wyniki krwi... i tak marudzili, ze sobota to nie zrobia itd...
  22. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Gb wystawie jutro bazarek na maluchy...tylko tyle mogę.[/quote] chyba chcialas napisac az tyle :loveu::loveu::loveu: po stokroc dzieki
  23. zulugula mozesz ptrzetrzymac "moje szczeniaki" do srody? tak jak wczoraj dywagowalysmy?
×
×
  • Create New...