Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Iskra73']no wlasnie nie przyszli ...:-([/quote] a zadzwonili chociaz? wiadomo co sie stalo?
  2. dziewczynki sa w nowych domach za 20 min przyjedzie 3 mczny szczeniak, ktorego wlasciciel chcial uspic :grab:
  3. [quote name='Ask@']Moja jest na Barfie. Ale z tego co widzę Uza jest grubo koścista dziewczynką i nigdy chyba nie będzie smukła. Teraz jest już większa od swojej koleżanki Xeni która ma 14 msc[/quote] dokladnie mam to z Hexa ona jest poprostu DUZA :evil_lol:
  4. [quote name='_beatka_'] generalnie można powiedzieć że domek już jest w 100% zacekinkowany:evil_lol:[/quote] swietne podsumowanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='GoskaGoska']Gameboy przeciez rozmawialam z Panią z poczty i to od niej ma info z centrali poczty - są to przesylki nadawne w warunkach szczegolnych, poza tym rozmowy są nagrwane, więc by mi bzdur nie mowila. Poza tym są specjalistyczne firmy, ktore zajmują się tylko przewozem żywych zwierząt ona na 100% gwarantują pojenie i wypuszczanie psa na siku. A kurierow tez sprawdzę, bo nie wierzę zeby tylko poczta byla taka nowatorska. Pocztex ma transport zwierząt i wiem ze mają opcje dowoz na dzis. Czyli piesk bylyby dostarczony tego samego dni. tu jest regulamny trzeba by bylo się wczytac, ale niestety muszę teraz odjesc od kompa ; [URL]http://www.pocztex.pl/REGULAMIN_KRAJOWY.doc[/URL] no i jeszcze np kurier UPS nadaje Żywe zwierzęta wysyłamy pocztą konduktorską PKP[/quote] ja nie neguje prawdziwosci tego co napisalas tylko jestes w szoku :-o wiem, ze dhl itp nie przewoza zwierzakow tak czy inaczej w zyciu nie puscilabym psa kurierem
  6. śliczna pannica... z wujka Platona jest kawaler, ze hoho :loveu:
  7. zulugula czy "moje" psiaki mialy kleszcze?
  8. [quote name='GoskaGoska']wlasnie patrze kiedy widzialam u nich na stronie... Wlasnie nie wytrzymałam i zadzwonilam na ifo linie poczty, przeworzą zwierzęta - ale trzeba je miec w transporterze. Cena z zalezonosci od wagi psa , [COLOR=Red][U][B]starają się zywe zwierzęta nadawac jak najszybciej[/B][/U][/COLOR]: zapytalam o psa ok 10kg - koszt 34zl . Jesli jestescie zainteresowane to [URL]http://www.poczta-polska.pl/napisz_do_nas.htm[/URL] ale myslę ze więkosc kurierow świadczy takie uslugi[/quote] zaden kurier nie przewiozi zwierzat :shake: Ci z poczty chyba oszaleli
  9. [quote name='MaJa 75']Ciotka tak sobie myślę....:PROXY5: może po każdej wizycie u weta będziesz brać zaświadczenie z informacją o zabiegach, lekach i kosztach z tym związanych.Przyszły właściciel musi mieć świadomość ile pieniędzy poszło na jego psa. Myślę, że część ludzi będzie gotowa pokryć te koszty. Tak mi się przynajmniej wydaje...[/quote] wydaje ci sie ciotka, wydaje, niewazne skonczmy juz te dywagacje o kasie w kazdym razie jezeli w srode znikne tzn ze odcieli mi net :evil_lol:
  10. [quote name='MaJa 75']Ciotka tak sobie myślę....:PROXY5: może po każdej wizycie u weta będziesz brać zaświadczenie z informacją o zabiegach, lekach i kosztach z tym związanych.Przyszły właściciel musi mieć świadomość ile pieniędzy poszło na jego psa. Myślę, że część ludzi będzie gotowa pokryć te koszty. Tak mi się przynajmniej wydaje...[/quote] wydaje ci sie ciotka, wydaje, niewazne skonczmy juz te dywagacje o kasie w kazdym razie jezeli w srode znikne tzn ze odcieli mi net :roll:
  11. [quote name='GoskaGoska']Przewoz żywych zwierząt nawet oferuje Poczta Polska. Kurierzy tez.[/quote] od kiedy? jestes pewna?
  12. [quote name='GoskaGoska']super, ze dwa psiaki dzis będą w swoich domkach. czekam na wiesci o tych 2 szcześciarza. Pewnie ze moze dac sobie przerwe z DT, jak juz wydasz te dwa ostatnie to i twojemu będzie tęskno za psiakami:). Tez uwazam , ze powinnas brac kasę za szczepienia i odrobaczanie od przyszych opiekunow. Ludzi muszę od początku zdawać sobie sprawę, ze posiadanie psiaka, to obowiązek i wiążą się z tym koszty. Jesli kogoś nie stac na zwrot szczepienia dla Ciebie, to na psa na calego jego zycie tez.[/quote] ja ZAWSZE biore zwrot szczepien ale co z tego.... na ich badania i leczenie poszlo ponad 600 zl, nawet jak wezme 200 z powrotem to co mi to da...ehhh...
  13. [quote name='Vectra']ja to chodzę spać , zaraz po dobranocce :evilbat:[/quote] chyba na TV POLONIA :eviltong:
  14. [quote name='Vectra']ale Bonsai , nie napisała że wstaje :diabloti: do trzeciej jeszcze się nie kładła .....[/quote] takie klimaty tez znam z wlasnego podworka:eviltong:
  15. [quote name='Ania+Milva i Ulver']nie no, dobra atmosfera w domu to podstawa...nie dosc ,ze nerwy o psy, to i o dom musisz sie martwic...a tak nie mozna.[/quote] chce pomagac psom ale mnie na to nie stac, zwyczajnie
  16. [quote name='ewelinka_m']taka ślicznotka i nikt się nie zakochał :shake:[/quote] ciotka, jeszcze sie zakocha, musimy wierzyc, szukac i trzymac kciuki
  17. [quote name='Ania+Milva i Ulver']No , ale szlaban to chyba taki tylko na udobruchanie Tz-ta...czyli chwilowy:diabloti:...czy tez raczej na stałe?...w co wierzyc mi sie nie chce:roll:;)[/quote] na stale nie, ale nie wiem na jak dlugo, mam dosc takiej atmosfery w domu chodzi o takie drobiazgi - mam nieoplacony net od 3 mcy bo wszystko wciskam w psy a z netu w domu korzystam glownie ja do srody musze zaplacic 400 zl - 4 dni temu jeszcze mialam ta kase w reku zostala u weta
  18. ufam tym ludziom wiec skoro nie odradzacie niech ja biora a ja odbiore jutro te szczeniaki z pola bo tam dalam slowo a pozniej szlaban
  19. [quote name='Ania+Milva i Ulver']a no to wydawaj:) nie ma sie co zastanawiac:)[/quote] w takim razie oba piorunki jada dzis do siebie :roll:
  20. [quote name='Ania+Milva i Ulver']hmmm czyli na 2 suczke sa 2 chetne osoby?[/quote] nie ciotka chetnych na 1sza suke podeslali mi znajomi, bo je przez gg pusiclam i mailingiem - ten dom sprawdzilam ale oni sami zakochali sie w drugiej, pozegnali pol roku temu 16 letniego Onka
  21. jutro odbieram szczeiaki od zuluguli i jutro mam pierwsza wizyte w sprawie chlopaczka facet chce zobaczyc psa i przeczytac umowe adopcyjna
  22. mam zagwozdke mam chetnych na druga suke, to znajomi mi ludzie(zreszta to oni mi podeslali tych od drugiej suni), strasznie sie napalili powiedzili, ze ja biora, ze sami dokoncza leczenie i poszczepia - znam ich dawno, sprawdzanie domu odpada, podpisza co trzeba jak myslicie wydac ja?
  23. [quote name='Vectra']Przerażacie mnie !!! Moje psy gdybym je wywalała na spacer o 8 , to by mnie zagryzły :diabloti: Na pierwsze siku wychodzą o 12 - zazwyczaj , chyba że śpimy dłużej , lub ja rano jak musze wyjśc .. psy nie wychodzą bo śpią .. czekają aż wrócę .. No chyba , że wiem , że nie wrócę szybko , to pod pachę biorę i wynosze siłą bladym świtem - blady świt jest do 12 ....[/quote] dokladnie moja suka tez ma pecherz jak row marianski :evil_lol:
  24. [quote name='zulugula']Postaram się coś tam ładnego zrobić. Qrcze, ze szczeniaków insekty sypią się jak trociny z zabawki :shake: Wyczesałam je. Przyniosło im to sporą ulgę. Nawet w misce z wodą pływają małe białe robalki :ak-shot:[/quote] mam nadzieje, ze przynajmniej martwe :roll:
  25. ciesze sie, ze idzie ku lepszemu pieniadze na operacje Brego chyba byly, nieprawdaz? nie mozna nimi "pokryc" kosztow kastracji?
×
×
  • Create New...