Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. ciotka gratulacje:loveu: - super informacje :multi: Maluszku powodzenia w domym domku!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/706/zdzialek2ai0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=231&i=zdzialek2ai0.jpg][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/706/zdzialek2ai0.c6919d5da0.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='GrubbaRybba']Cioteczki, szukamy domu i czekamy na wpłaty. Bez waszej pomocy nie będzie nas stać na utrzymanie Zuzi w dt.[/quote] ja mam ponad tys zlotych dlugu za zwierzaki - przykro mi nie mam ani grosza
  4. [quote name='Ania+Milva i Ulver']tak-bedziemy pilnowac-zreszta dosc dobitnie zostało to mu przedstawione:)[/quote] domyslam sie ciotka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Roxy dzis idzie do nowego domku...dosłownie idzie, bo bedzie mieszkał ok 2 km od schronu:) Wczoraj był ten chłopak ze swoja dziewczyna-ona zapalona psiara-ma astka, wiec wiedza z czym maja do czynienie. Raxy bedzie miła dom z ogrodem-na noce ma byc brany do domu. Chłopak dokłądnie zdawał sobie sprawe z naszych poadopcyjnych wymagan, gdyz adoptpwali kiedys psiaka ze schronu i czytał umowe adopcyjną:) Roxiego bedziemy czesto widywac -to w sumie po drodze do mnie do domu. :multi::multi:[/quote] super, oby mały faktycznie noce w domu spedzal ;) pilnuj ciotka :mad::evil_lol:
  6. dzikus gratulacje :loveu: i dziekujemy za stworzenie domu dla Sagusi :loveu:
  7. [quote name='asiaf1']dzis po południu jade do niego to zrobię zdjęcia -niestety tylko telefonem i na spokojnie wypytam co tam u niego[/quote] miejmy nadzieje, ze wszystko jest ok
  8. [quote name='Marzena&Gusti']Niech wyśle:)[/quote] napisalam, zobaczymy
  9. zdjec nie bedzie bo ja nie mam aparatu, one sie boja i latanie za nimi z telefonem w tej sytuacji to glupota i nielatwa sprawa takze fotek poki co nie bedzie - mam jedno ale na tel TZ ale, ze on jest obrazony nie wiem czy przesle Marzenie, napisze do niego
  10. Małe gnojki urzadziły sobie zabawę...i ciotka wstala - Hexa wsciekla, ze spac nie moze... ehhh...o 9 mam prezetacje w pracy, bedzie ostro :evil_lol:
  11. [quote name='sugarr']to była alegratka. niestety Pani się cały dzień nie odezwała, wróciłam późno do domu i zastałam wiadomość na gadu-gadu, że Pani też do późna pracowała dziś i że zmieniły jej się plany i chciałaby dopiero w połowie sierpnia zabrać małą i do tego zapytała jeszcze, [B]czy konieczne jest to podpisanie zobowiązania do sterylizacji[/B]. także niestety, jutro poczekam jak najdłużej (jadę w nocy), ale prawdopodobnie skończy się tak, że sunia trafi do drugiego DT. a miałam już taką nadzieję, że nie będzie trzeba jej tak "podawać", że przed moim wyjazdem jednak domek będzie na stałe :([/quote] takie pytania nie wrozy nic dobrego
  12. [quote name='sacred PIRANHA']zmieniam stan cywilny 19lipca;) chyba mam juz pietra hehehe:D[/quote] dokladnie ciotka chill out - nic bardziej stresogennego niz dogo i "ludzie, ktorzy wiedza najlepiej nie moze nas spotkac" :evil_lol:
  13. [quote name='DIF']Trupki są, bo nie mają główek :evil_lol::eviltong:!! Ale jak TZ je łowił to jeszcze żyły!! Przecież bym nie ruszyła zdechniętej ryby ze stawu!!! Co, Ty ciotka....:-o Teraz leje jak z cebra!! Sie chmurka urwała...albo cuś :multi::loveu:!![/quote] ciotka to byl zart :evil_lol: u mnie burza od dwoch godzin ale moje zwierzeta sie nie boja a maluszki tymczasowe spia.. a jak u Was?
  14. mysle, ze juz teraz wszystkim dziala bo ja tez bylam w tej grupie, ktorej nie dzialalo w razie czego niech nie wpisja www przed adresem
  15. [quote name='Rybc!a']Podczas rozmowy telefonicznej hop! powiedziała, że jej się ta pani podoba- mi również, więc wszystko stoi na dobrej drodze- teraz tylko kastracja.. :)[/quote] ciesze sie bardzo trzymam kciuki za udany zabieg
  16. [quote name='halbina']no i tak czekamy, Dzikusku...[/quote] ciotka gdzie sie podziewasz?:evil_lol:
  17. [quote name='Marzena&Gusti']Rano...teraz dam jej spokój...[/quote] ok, to poczekamy
  18. [quote name='Marzena&Gusti']Mała jakoś dziwnie ciągnie za sobą tylnie łapki...[/quote] zrob jej jakies fotki i pokaz
  19. o super! zrobilam moim maluchom allegro, jakby co bede odsylac po innych domach
  20. ano zaskoczylo ciekawe tylko czy to juz na stale - mam nadzieje, ze tak
  21. ja swoje obiore we wtorek wieczorek zulugula lub w srode najwczesniej jak dam rade - serdeczie dziekuje za przerzymanie maluchow
  22. jestem ale strona na maxa rozjechana nie widze np emotow, avatara ale to najmniej wazne TZ nadal sie nie odzywa - reszta same plusy zdrowa mala ma dom, we wtorek bede ja szczepic choc nie wiem za co jeszcze :shake: druga sunia duuuzo lepiej, jutro idziemy na kroplowke i antybiotyk a pozniej za tydzien - ale napewno z tego wyjdzie dziekuje dziewczyny za zainteresowanie
  23. [quote name='MaJa 75']Sorry. Na przyszłość będę czytać ze zrozumieniem :oops:[/quote] nic sie nie stalo zostawilam dzis u weta tyle kasy, ze w glowie mi sie kreci a TZ sie nie odzywa do mnie oby malutka wyszla z tego ide chyba spac bo nie mam juz sily
  24. [quote name='DIF']A propos rybek: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aef0037fdca1e994.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/246/aef0037fdca1e994m.jpg[/IMG][/URL] :eating::sabber::eating::sabber::eating::sabber:[/quote] to chyba ie sa trupki ze stawu?:-o
  25. [quote name='MaJa 75']Zakręcona jestem. :p Myślałam, że robiłaś im jakieś badania.[/quote] robilam, badalam krew i pobieralam zeskrobine nuzycy nie ma, jedna suczka ma babeszje - napisalam kilka postow wyzej
×
×
  • Create New...