-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
ciotka gratulacje:loveu: - super informacje :multi: Maluszku powodzenia w domym domku!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/706/zdzialek2ai0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=231&i=zdzialek2ai0.jpg][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/706/zdzialek2ai0.c6919d5da0.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Roxy dzis idzie do nowego domku...dosłownie idzie, bo bedzie mieszkał ok 2 km od schronu:) Wczoraj był ten chłopak ze swoja dziewczyna-ona zapalona psiara-ma astka, wiec wiedza z czym maja do czynienie. Raxy bedzie miła dom z ogrodem-na noce ma byc brany do domu. Chłopak dokłądnie zdawał sobie sprawe z naszych poadopcyjnych wymagan, gdyz adoptpwali kiedys psiaka ze schronu i czytał umowe adopcyjną:) Roxiego bedziemy czesto widywac -to w sumie po drodze do mnie do domu. :multi::multi:[/quote] super, oby mały faktycznie noce w domu spedzal ;) pilnuj ciotka :mad::evil_lol:
-
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dzikus gratulacje :loveu: i dziekujemy za stworzenie domu dla Sagusi :loveu: -
[quote name='asiaf1']dzis po południu jade do niego to zrobię zdjęcia -niestety tylko telefonem i na spokojnie wypytam co tam u niego[/quote] miejmy nadzieje, ze wszystko jest ok
-
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzena&Gusti']Niech wyśle:)[/quote] napisalam, zobaczymy -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
zdjec nie bedzie bo ja nie mam aparatu, one sie boja i latanie za nimi z telefonem w tej sytuacji to glupota i nielatwa sprawa takze fotek poki co nie bedzie - mam jedno ale na tel TZ ale, ze on jest obrazony nie wiem czy przesle Marzenie, napisze do niego -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Małe gnojki urzadziły sobie zabawę...i ciotka wstala - Hexa wsciekla, ze spac nie moze... ehhh...o 9 mam prezetacje w pracy, bedzie ostro :evil_lol: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='sugarr']to była alegratka. niestety Pani się cały dzień nie odezwała, wróciłam późno do domu i zastałam wiadomość na gadu-gadu, że Pani też do późna pracowała dziś i że zmieniły jej się plany i chciałaby dopiero w połowie sierpnia zabrać małą i do tego zapytała jeszcze, [B]czy konieczne jest to podpisanie zobowiązania do sterylizacji[/B]. także niestety, jutro poczekam jak najdłużej (jadę w nocy), ale prawdopodobnie skończy się tak, że sunia trafi do drugiego DT. a miałam już taką nadzieję, że nie będzie trzeba jej tak "podawać", że przed moim wyjazdem jednak domek będzie na stałe :([/quote] takie pytania nie wrozy nic dobrego -
[quote name='sacred PIRANHA']zmieniam stan cywilny 19lipca;) chyba mam juz pietra hehehe:D[/quote] dokladnie ciotka chill out - nic bardziej stresogennego niz dogo i "ludzie, ktorzy wiedza najlepiej nie moze nas spotkac" :evil_lol:
-
[quote name='DIF']Trupki są, bo nie mają główek :evil_lol::eviltong:!! Ale jak TZ je łowił to jeszcze żyły!! Przecież bym nie ruszyła zdechniętej ryby ze stawu!!! Co, Ty ciotka....:-o Teraz leje jak z cebra!! Sie chmurka urwała...albo cuś :multi::loveu:!![/quote] ciotka to byl zart :evil_lol: u mnie burza od dwoch godzin ale moje zwierzeta sie nie boja a maluszki tymczasowe spia.. a jak u Was?
-
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']no i tak czekamy, Dzikusku...[/quote] ciotka gdzie sie podziewasz?:evil_lol: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzena&Gusti']Rano...teraz dam jej spokój...[/quote] ok, to poczekamy -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzena&Gusti']Mała jakoś dziwnie ciągnie za sobą tylnie łapki...[/quote] zrob jej jakies fotki i pokaz -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
o super! zrobilam moim maluchom allegro, jakby co bede odsylac po innych domach -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ano zaskoczylo ciekawe tylko czy to juz na stale - mam nadzieje, ze tak -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
ja swoje obiore we wtorek wieczorek zulugula lub w srode najwczesniej jak dam rade - serdeczie dziekuje za przerzymanie maluchow -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jestem ale strona na maxa rozjechana nie widze np emotow, avatara ale to najmniej wazne TZ nadal sie nie odzywa - reszta same plusy zdrowa mala ma dom, we wtorek bede ja szczepic choc nie wiem za co jeszcze :shake: druga sunia duuuzo lepiej, jutro idziemy na kroplowke i antybiotyk a pozniej za tydzien - ale napewno z tego wyjdzie dziekuje dziewczyny za zainteresowanie -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Sorry. Na przyszłość będę czytać ze zrozumieniem :oops:[/quote] nic sie nie stalo zostawilam dzis u weta tyle kasy, ze w glowie mi sie kreci a TZ sie nie odzywa do mnie oby malutka wyszla z tego ide chyba spac bo nie mam juz sily -
[quote name='DIF']A propos rybek: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aef0037fdca1e994.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/246/aef0037fdca1e994m.jpg[/IMG][/URL] :eating::sabber::eating::sabber::eating::sabber:[/quote] to chyba ie sa trupki ze stawu?:-o
-
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Zakręcona jestem. :p Myślałam, że robiłaś im jakieś badania.[/quote] robilam, badalam krew i pobieralam zeskrobine nuzycy nie ma, jedna suczka ma babeszje - napisalam kilka postow wyzej