Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Tengusia']no i moze jakies fotaski z nowego domciu jak da rade :cool3:[/quote] beda beda spokojnie, najpozniej w piatek
  2. mala pojechala, wycalowana, wymiziania od wszystkich ciotek ludzie zakochani we niej, przyjechali ze swoja psica, dziewczynki sie bawily Inka dostala czerwona, skorzana obrozke i nowe imie - Bunia :loveu: zostalam zaproszona do nich do domu zanim sama o tym wspmnialam zostawili 150 zl czyli 319-150 = 169zl tyle nadal jestem na miniusie ale taka kwota "boli" duzo mniej jutro ide zapisywac na sterylke aborcyjna kotke w ciazy, ktora sie blaka po naszej budowie, brzuch ma wielki ale udalo mi sie sprzedac kiecke na bazarku to bede ja ciachala
  3. gratulacje dziewczyny!!! :multi::multi::multi::multi::multi:
  4. :placz::placz::placz::placz::placz::placz: Inka pojechala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. [quote name='hop!']Wstrzymajmy się. Przed chwilą napisałam do GoWa - jest teraz na dogo.[/quote] ok, jakby co nadal sluze pomoca
  6. [quote name='hop!']Problem w tym, że o żadnej z tych osób nic nie wiem.[/quote] ja rowniez - wiec jaka decyzja?
  7. dzwonil facet zainteresowany adopcja Berty, niewiele zrozumialam z calej rozmowy, on jechal autem ja tez i nic nie bylo slychac wiem tyle, ze chce zobaczyc Berte na zywo - zadzwoni jak bedzie w okolicach gorzowa i prosil, zeby go umowic z Twoim synem Aga, tak, zeby mogl poznac Berte
  8. masz jakies typy? do kogo dzwonic w pierwszej kolejnosci?
  9. [quote name='hop!']Prosiłam, żeby Rybc!a się tym zajęła.[/quote] to moze ja kogos poszukam co?
  10. dziewczyny a pisalyscie do kogos ze szczecina w tej sprawie?
  11. [quote name='MaJa 75']Zdjęcie pod nickiem. Muszę tylko coś wybrać. A po banerek - składam pisemne zamówienie u Pauli. Dzięki.:klacz:[/quote] na gornym panelu jest opcja, pierwsza z lewej, panel uzytkownika musisz tam wejsc i wybrac opcje edytuj podpis musisz wgrac fote z kompa swojego i zatwierdzic - done tyle, ze fotka musi miec odpowiedni rozmiar, tam bedzie napisane
  12. chichotow zadnych nie bedzie tylko napisz gdzie chcesz wstawic fotke a jak chcesz zamwic banerek napisz wiadomosc prywatna do Pauli
  13. [quote name='Folen']Wieczorem pozdejmuję ogłoszenia, bo zaraz wychodzę.[/quote] dziekuje ci bardzo
  14. [quote name='Paula&Goofi']Ja nie mam konta :([/quote] aha to juz ci podaje
  15. [quote name='Paula&Goofi']Więc hop do góry ! :) Przypominam - że mam zamówienie na pierwszy banerek, i proszę o wysłanie numeru konta do użytkowniczki [B]Madzia_K[/B][/quote] Maja75 tez sie pisze na banerek chyba, strone wczesniej napisala Paulina a nie moglabys mi przeslac kasy po skonczeniu bazarku? tak byloby latwiej dla nas obu
  16. ciotkaa Folen prosze posciagaj ogloszenia w miare mozliwosci
  17. luka mala bedzie ciachana? ja oczywiscie bede trzymala
  18. DIF rozmawialas z tym domem z ktorego zrezygnowalas?
  19. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Do nowego domku sunia pojedzie na weekend. Chyba,że nowi właściciele nie wytrzymaja tak długo czekac, to moze i jutro :)[/quote] ciotka super info, moja Inka tez dzis jedzie :placz::placz::placz::placz:
  20. [quote name='Inez de Villaro']dobrze że czujna jesteś![/quote] ja dopiero teraz zauwazylam, ze na allegro sa dwa bullmastiffy moja Inia i hodofffla za 1200, masakra
  21. [quote name='andzia69']chyba nie...bo tamci mają suńkę;)[/quote] dokladnie, maja mloda CC, matko i corko zostaly nam 2 godz razem :placz::placz::placz::placz:
  22. [quote name='MaJa 75']Co?? Czy to chodzi o ludzi do których ma iść Inka? Czy to są jacyś inni?[/quote] oczywiscie, ze inni, przeciez napisalam, ze myslalam, ze zaproponuje im innego psa:shake:
  23. tyle adopcji mam za soba a znowu dalam sie naciac zadzwonila babka, z takim entuzjazjem mowila o moloskach wyslalam jej mailem wiecej fot bla, bla, bla wszystko pieknie - pomyslalam, warto sprawdzic dom, moze zechca np mala CC .... a baba do mnie dopiero teraz, ze ona ma psa za suke chetnie zaplaci bo chce na rozmnazanie :grab:
  24. [quote name='supergoga']Ja tak po cichu mam nadzieję, że mała sunia o imieniu SAGA (Dzikus - ładne imię) nie będzie za duzo się tułać po domkach - że może, ale ciiiii:oops:[/quote] to siedzimy cicho :evil_lol:
  25. [quote name='MaJa 75']Daj spokój. Jest niepoważny. Jak można wejść na dogo z takimi wymaganiami? Powinien przygarnąć pluszową zabawkę a nie żywego psa. I na dodatek jest arogancki, lansuje się na inteligenta a robi takie błędy ortograficzne, ze wstyd.[/quote] wiesz co nie chcialam juz mu nic pisac ale dla mnie to troche tak jakby wejsc na domu dziecka i powiedziec poprosze zdrowe, odchowne i nieproblemowe bo inaczej nie chce :roll:
×
×
  • Create New...