-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10486237#post10486237[/url] -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
tutaj później wkleje fotki, maluchy są śliczna ale nie chce ich stresowac zdjęciami dodatkowo są takie onkowate, donkowate -
Historia znowu ta sama, zarzekałam się, że już nic nie wezmę, że po Ince koniec, do momentu odebrania telefonu "przyjedz, błagam mam dwa szczeniaki znalezione na działkach". Pojechałam głupia jedna, zobaczyłam dwie oblepione g***** suczki. Ledwo łażą nogi im się rozjeżdżają. Mają ok 5 tyg. Śmierdziały tak, ze mało nie zwymiotowałam...byłam z nimi u weta, są umyte a raczej zeskrobaliśmy z nich fekalia, mają świerzba w uszach, zostały odrobaczone, pchły po nich biegały tak, że futro się ruszało...są przeraźliwie chude, tylko brzuchy napompowane, dostały na to pastę... jedna suczka ma łyse okularki wokół oczu, obie mają strupy na brzuszkach :-( mam nadzieję, że to tylko podrapane :shake: pobrano im krew i zeskrobinę - czekamy na wyniki. bardzo prosze o pomoc finansowa :modla::modla::modla::modla:, chciałam zrobić sobie przerwę, spłacić lecznicę i znajomych a tu proszę - kolejny dół finansowy mnie czeka :shake:
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dzieki Katia, mozesz im napisac, ze moja 9mczna suka tez ma siwa brode, bo chyba na tej podstawie oceniaja jej wiek -
omg moj kundel tam jest :eviltong:
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Ciotka uwazaj na kobiete z Bartoszyc... gustuje w astach, dobkach...cc... psy chce brac prawie ze hurtem... wiecej na CzK...[/quote] ktos mi juz o niej pisal na gg ale do mnie ona nie dzwonila -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']No to czekam na ich zdjęcia. Roumiem, że założysz dla nich nowy wątek?[/quote] zaloże, zaloże mało mi 6 stów dlugu w lecznicy :shake: spadam, jadę po nie bo się TZ jeszcze rozmyśli :D -
[quote name='furciaczek']Kochana masz dwie galerie nie tylko jedna hihi Kiedy nowe zdiecia??:razz:[/quote] Furciaczkowa a kiedy Ty pokazesz nowa Furke?
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Ciotka wpłaciłam kasę na banerek. Zdjęcia super. Domek wymarzony.:lol:[/quote] dzieki, jak dojda dam znac jade wlasnie zaraz po nowe bidy a zarzekalam sie :oops::shake: -
[quote name='Selket']Wróć już :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote] bo wkleje nastepne tymczasy!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ps. selket - wyslane
-
[quote name='DIF']Nikt się nie odzywa.... nikt go nie chce.....:placz::placz::placz: Wczoraj znowu mi wylazł :angryy:! Do tej pory nie wyłaził poza granice posesji jak był sam na podwórku a wczoraj latał z Pinezką! Jeszcze ją nauczy "głupich manier". :mad: A Pinia chwyta wszystko w lot.. dwa razy nie trzeba jej powtarzać! A też jest mała...;):diabloti:[/quote] oj DIF masz Ty sie z tymi laciatymi maliznami :evil_lol:
-
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
śliczności - ja zaraz odpalam wrotki i jadę po moje tymczasy -
[quote name='furciaczek']Po pierwsze to nie mam edycji a po drugie Asia ma jeszcze jedna galerie w tym dziele:evil_lol:[/quote] to musisz napisac do moda, raczej tu nie wyczai prosby
-
i jeszcze raz hop w gore!
-
Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))
GameBoy replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
z ogloszen sie nie odzywaja? nikt jej nie szuka? -
ciotka wywal fotki swojej psicy stad a Ask@ niech zmieni tytul i po problemie
-
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzikus']Cioteczki, prosze się zachwycać ;) Sagusia obgryzła mi juz paluchi u stóp, paputki, najbardziej atrkacyjna była oczywiście ściągana z nogi przez TŻ-ta skarpetka, która porwała z prędkością światła :lol:i juz nie chiała oddać :lol: Oj mamy ubaw po pachy... tym bardziej ,że to nasz pierwszy piesio w domu i uczymy sie dopiero wszystkiego ;)[/quote] śliczna malucha, jak Ty ja oddasz :loveu: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neigh']Ten wątek jest dość długi. Ok mniej więcej wiem już na czym polega problem - pytanie jest jeszcze jedno - co z sukami czyli matkami tych rozdysponowanych szczeniąt????Tymczas dla psicy załatwię - słowo. Niech ta Ania bierze smarkulę.[/quote] to jest jedna suka, masz dla niej tymczas? -
[quote name='furciaczek']Czekam na potwierdzenie i zgrywam wsio na serwer, napisalam do Eriaczka w sprawie banerka wiec jeszcze tylko chwila i strona stanie sie rzeczywistoscia:loveu:[/quote] ciotka cudo :multi::multi::multi:
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Wulkan energii pozytywnie nastawiony do ludzi i zwierząt bardzo brak mu kontaktu z człowiekiem no i ruchu co do dzieci nie wiem :roll: na smyczy w miarę chodzi z tego co czytałam . Gdybyś mogła popytać było by super zawsze to jakaś szansa :thumbs:[/quote] popytam, mam wystawione dwa corsiaki 7 tyg w razie czego zareklamuje boksa waszego, no problemo -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zuzanna mam prosbe, jezeli innym wszystko jedno poprosze o wieksze suczki (jezeli sa mniejsze i wieksze) byc moze moi sasiedzi z dzialki je wezma ale musza byc wielkosci onka docelowo -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Pytam bo czasami przy okazji szczeniaków można innego starszego pieska też dobrze ulokować :roll: . Boksio młody jest ok2l[/quote] poreklamuje go wiesz jak sie zachowuje do psow/kotow/dzieci/umie zostac sam/chodzi na smyczy? przepraszam nie mam czasu czytac watku :oops: