Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. srednio mala znzaczy, ze wieksza niz york i jamnik ja ją tak widzę, choć może rzeczywiście to przekłamanie jakieś
  2. czy moge wiedziec jakiej plci maluchy przyjada? i kiedy?
  3. [quote name='Katia80']Pomogę! A przynajmniej spróbuję. Czy są ogłoszenia na adopcje.org i ale.gratka? Napiszę na miau. I będę pytać, bo wśród znajomych więcej psiarzy niż kociarzy.[/quote] alegratka - tak, adpcje.org - nie pytaj, pytaj prosze suka jest lagodna i kochana
  4. [quote name='ocelot']Pokazuj, a może?[/quote] awet jak nie na DS to moze chociaz uda sie na tymczas, zobacze
  5. [quote name='Katia80']Przepraszam :placz::placz: Mam tak po miau. Szukałyśmy na allegro, ile kosztuje szczeniak cane corso. I znalazłyśmy coś takiego. Wybacz, naprawdę, przepraszam :oops:[/quote] nic to juz zapomialam, jak mozesz to pomoz im szukac domu, prosze
  6. jeden dom zrezygowal ze szczeniaka, nie chca tyle czekac :shake:
  7. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Dzwonił jakis oszołom...pierwsze pytanie ile kosztuje pies:) Jak szybko rozmowa się zaczeła...tak i szybko sie zakończyła:)[/quote] skad ja to znam....
  8. [quote name='Isabel']A wydawałoby się, że większe zainteresowanie jest właśnie małymi pieskami[/quote] tyle, ze ona jest raczej chyba srednio mala niz mala
  9. [quote name='ZUZANNA11']I... Zulugula następnego dnia wraca do W-wy, może mogłaby zabrać szczeniaki do GameBoy ?[/quote] pamietajcie prosze, ze chce podpalane szczeniaki mam gdzies w domu kontakt do chetych na takie szczeniaki
  10. slicziutka psica, pewnie gdyby nie wakacje grzalaby pooopke juz w nowym domku
  11. dobra to ja smigam sie usmiechac do TZ - zamiast 2 psow beda 4 :roll:
  12. [quote name='luka1']nie, Pani zobowiazała sie sama to załatwić po zaaklimatyzowaniu sie suki. Jestesmy zaproszeni na wizyte poadopcyjną to sie sprawdzi.[/quote] wlasnie bylam zaskoczona bo pisalas, ze bez sterylki nie wydasz a tu ani cm fartuszka pod brzuchem - myslalam, ze macie weta z super moca :evil_lol:
  13. dziewczyny ja musze dosc szybko wiedziec czy bierzecie mnie pod uwage i kiedy ew poawia sie maluchy musze uprzedzic TZ :roll:
  14. śliczna dziewczyna, ona jest juz po sterylce??
  15. moge wziac dwa podpalane szczeniaki, najchetniej suczki ale to nie warunek
  16. jak wroce dzis od weta z moimi maluchami dam Wam znac czy dam rade jeszcze cos wziac
  17. [quote name='an1a']1 jest na 2 stronie[/quote] a tamte dwa sa takie same?
  18. [quote name='MaJa 75']A ja znam przypadek, że ludzie wzięli do takiego dziecka sukę ze schroniska i jest wszystko ok.[/quote] ja bym nie zaryzykowala ale kazdy moze miec swoje zdanie
  19. [quote name='Marzena&Gusti']Najlepiej chyba przyzwyczaić psa od szczeniaka...[/quote] nie znam sie i nie bede sie wiecej wypowiadala ale wiem z doswiadczenia znajomych mi osob, ze im sie nie udalo z labkiem
  20. [quote name='MaJa 75']Masz rację, ale powrzucać można. Może jakaś bida akurat znajdzie dom. Ludzie na pierwszy rzut wydają się rozsądni więc....nie zaszkodzi spróbować [/quote] a jak sie nie sprawdzi? co wtedy? zwrot? nie znam sie na autyzmie ale wiem, ze te dziaciaczki potrafia strasznie krzyczek i plakac czasem godzinami tu naprawde potrzeba psiego aniola
×
×
  • Create New...