Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='MaJa 75']Masz rację, ale powrzucać można. Może jakaś bida akurat znajdzie dom. Ludzie na pierwszy rzut wydają się rozsądni więc....nie zaszkodzi spróbować Czy nowe tymczasy są z Wawy? Pogubiłam się[/quote] sa z Wawy podrzucone do stajni, oczywiscie, brudne, zapchlopne, smierdzace i pewnie chore czyli to co ciocia GB lubi najbardziej aha sa szare i kudlate, tyle wiem:cool1:
  2. [quote name='Marzena&Gusti']Mój osobisty pies jest idealny do dzieci:D[/quote] Marzena a co to znaczy idealny?? Twoj Oskar nie jest chorym dzieckiem, nie ma co porownywac, moja Hexa Twojego syna lubi, nawet mu w misce daje gmerac jak je a dzieci niepelnosprawne chce atakowac, bo sie nienaturalnie zachowuja
  3. [quote name='dzikus']Mi się wydawało, że lubicie sobie kobitki pogadać, a tu uparłyście się z tym ciiii .. no ja nie rozumiem .. :razz:[/quote] :nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::Help_2:
  4. [quote name='MaJa 75']GB zgłosiłam się po banerek i w dalszym ciągu chcę, by pomóc w spłacie Inki. Czekam i czekam na wypłatę (miała być wczoraj i kicha) Jak przyjdzie przelew to zapłacę za banerek. Ciotki teraz z innej beczki. Widzę że w dziale "przygarne" jest zapotrzebowanie na suczkę dla chorego dziecka. Post jest rozsądny i cisza, nikt nic nie wstawia. Może ruszycie doo:mad:pska:lol:[/quote] widzialam to ale wg mnie to nie takie proste, nie kazdy pies nadaje sie nawet na "domoroslego " terapeute bylby potrzebny albo psiak z jakiejs fundacji, albo po szkoleniu nie wiem czy zaproponowalabym innego psa zaden pies sam z siebie nie bedzie umial obcowac w odpowiedni sposob z takim dzieckiem
  5. [quote name='supergoga'] I teraz ciiiiiiiiiiii:razz:[/quote] omg wykonczysz mnie ciotka :evil_lol:
  6. nie wiem ciotka, trzeba probowac :roll:
  7. [quote name='Marzena&Gusti']Właśnie o to chodzi:evil_lol: Cioteczka Game zmusza mnie do wysiłku fizycznego jakim jest wstanie z łóżka po telefon,znalezienie kabla i podłączenie go do laptopia i komórki-że nie wspomnę o zapisaniu zdjęć w telefonie i w komputerze:eviltong: A co z tego mam? Psychologa na gg:loveu: Dzięki,że dałaś radę pojść ze mną do TESCO-doceniam Twoje poświęnie:loveu:[/quote] doceniaj doceniaj - jestem nietypowa baba, nienawidze zakupow :shake:
  8. [quote name='halbina']:hmmmm::niewiem::candle::helo::ices_bla::D[/quote] widze, ze nie tylko mnie dusi :evil_lol::evil_lol::eviltong:
  9. [quote name='Katia80']O takie znalazłam na allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item393146274_cane_corso_suka_3_lata_i_2_szczeniaki_oddam.html[/URL] - rozmnażacz! [URL]http://www.allegro.pl/item396971869_cane_corso_pies_potrzebuje_dobrego_domu.html[/URL] - oddany do schronu przez właściciela :-([/quote] Katia dziekuje, ze nazwalas mnie rozmnazaczem :shake: - to moja aukcja dotyczaca adopcji bezdomnej suki i 2 szczeniat, dwom znalazlam juz dom drugi link - to adopcje modliszki - suka ma juz dom, Faro nadal jest w schronie
  10. [quote name='Folen']Jasne GameBoy, pomogę z ogłoszeniami, tylko daj znać o wątku :)[/quote] jeszcze musze sie z tym przespac, tamte maluchy sa w kiepskim stanie a mnie naprawde teraz nie stac na nic :shake: takie marudzenie o kase jest trudne i dla mnie i dla osob czytajacych - sie zobaczy
  11. [quote name='Marzena&Gusti']O nie obraziłam się:eviltong: Krzyczysz na mnie:placz: Dobra już jestem poważna:lol: Zaraz TZ wraca musze posprzątać...bo inaczej:mad:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie rob scen Marzena bo kto mi bedzie foty zrzucal :evil_lol:
  12. [quote name='Olena84']No właśnie, jak buty nowej właścicielki?[/quote] miemy nadzieje, ze wszystko jest ok
  13. [quote name='Marzena&Gusti']GB zmień może tytuł wątku-GameBoy i jej tymczasy-szukają domu:evil_lol:[/quote] ale ja nie szukam domu !!!! a o psach wiem tyle, ze sa szare, zapchlone i maja brzuchy jak bebny wiec pewnie robale aha i sa dzikie - bosko
  14. [quote name='ocelot']To znaczy rozumiem, że Zuzia to normalny, fajny szczenior?:loveu:[/quote] dokladnie, w dodatku czasem pomieszkuje z 2 dzieci i kotem - jak Aga zabiera ja do rodzicow - zero problemow
  15. dziekuje, dam znac tu na watku obiecalam sobie, ze nie biore zadnych psow i prosze :cool1:
  16. [quote name='GrubbaRybba']Z adopcją narazie lipa. Ogłoszenia są. Odświeżam je, ale nikt nie pyta. Nie dzwoni. Całkowita cisza.:-([/quote] u Zuzki wszystko w porzadku, na deszcz wylazic nie chciala czuje sie dobrze Aga mnie wysmiala z tymi tekstami o warczeniu i wycofanym psie
  17. [quote name='halbina']ciiiiiiiiiiiiiiiiii...[/quote] długo tak jeszcze mamy siedziec cicho???:cool1:
  18. [quote name='Folen']Tam gdzie się dało zdjęłam ogłoszenia. Powodzenia Inka w nowym życiu!! :D[/quote] dziekuje Ci Folen serdecznie za pomoc jutro bede miala nowe szczylki, mimo ze DT zamkniete, wiec gdybys mogla pomoc bylabym wdzieczna :loveu: doszlo 60 zl od Atlantydy - dziekuje :loveu:
  19. Wy pytacie mnie o wiadomosci z DT a one mnie pytaja co z adopcja Zuzi i czy ktos o nia nie pyta U Zuzki nic nowego, zadmowila sie u nich, zadnych problemow z nia nie ma, zyje z nimi jak czlonek rodziny - tyle
  20. [quote name='MaJa 75']Kurcze kiedyś miałam...i w związku z tym że cały czas gadałam to zlikwidowałam. :comp26: Jutro zainstaluję ponownie.[/quote] zainstaluj, zainstaluj
  21. [quote name='MaJa 75']Cuuudaaaa, prześliczne:multi: Wspaniałe zakończenie. Oby takich więcej:multi:[/quote] ciotka Ty masz jakies gg?
  22. [quote name='andzia69']super fotki z nowego domku! obie psice są super:loveu:[/quote] tych pseudo wrzucilam w czarne kwiatki, dawali za nia 1000 zl - czy naprawde jej zycie jest tylko tyle warte?? zabilabym ich najchetniej
  23. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Nina w nowym domku:loveu::loveu: Jutro dam znac jak poszło zapoznanie z nowym otoczeniem...czy pies mordrca nie pozagryzał ich hehe... Niedługo pewnie bedzie wizyta poadopcyjna ...tzn pierwsza z wielu wizyt:evil_lol: hmmm oczywiscie jak Nina w nowym domu, to sie chetni na nia odzywaja...ale jakos nikt super konkretny[/quote] super, ciotka zawsze mozesz pokazac jakiegos innego psiaka
×
×
  • Create New...