-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Ach, pomarzyć oby wszystkim pieskom taakie domki się trafiały:cool3::cool3:. GameBoy A może masz kogoś chętnego na boksia marnuje sie w schronie podobno super charakterek ?[/quote] Atlatyda ja biore same szczeniaki, male, duze ale psie dzieci glownie i do takich "domkow" mam namiary w jakim wieku boksia? -
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']no tak... a na fotki to nam każą czekać... :obrazic:[/quote] wlasnie, najpierw cicho siedziec a pozniej jeszcze czekac:shake: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
oby, oby kciuki nadal zacisiniete -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']a u ciebie znowu sliczne robaczki :loveu: dobrze ze mi takich nie podrzucaja bo bym ladne stadko juz miala :evil_lol: przeciez ja i moj TZ bysmy nie wydali takich kluseczek i by zostaly jak Boleslaw :eviltong:[/quote] to nie u mnie - to u Inki w nowym domu ja jutro jade po dwie suczki i w niedziele nastepne dwie przyjada -
w gore usmiechniety pycholku!!
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
oby to byl ten dom, mam nadzieje, ze suggar pod telefonem -
[quote name='furciaczek']71 (czasami wychodzi wiecej wiec zanizam zeby sie nie lamac:evil_lol:) a waga... napewno ponad 40 i to sporo, dokladnie nie wiem:roll: Z tym ze Twoja to szczeniak:evil_lol: dawaj te foty nooo:mad::eviltong:[/quote] zara bo mi is nie dziala :mad::eviltong:
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
dzwonilam do Zuzi, fotki beda jutro, a do mnie przyjada dwie suczki bo tak sie jakos tam ulozylo a nie suczka i piesek -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5122/img0101xb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=59&i=img0101xb4.jpg][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5122/img0101xb4.f5f7e8b96c.jpg[/IMG][/URL] -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3505/img0093xv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=89&i=img0093xv4.jpg][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3505/img0093xv4.d89f5997f6.jpg[/IMG][/URL] -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zuzanna masz je w domu? mozesz zrobic fotki? pokaze na cito znajomym moze znajdzie sie wiecej DT -
[quote name='furciaczek']Hihi no ze taka przy kosci...taki pulpecik z niej:evil_lol:[/quote] Hexa ma 70 cm w klebie i wazy 43 kilo, a Twoja?
-
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']U Niny wszytko ok!!! Zakochani w niej wszyscy...czekam na zdjęcia. Na dniach podjedziemy podpisac umowe adopcyjna astową...chcielismy poczekac az nowi własciciele juz na 100% beda pewni ,ze mała zostaje:)[/quote] nic tylko sie cieszyc :multi: -
[quote name='GrubbaRybba']Ja nie mam żadnych zniżek u weta. Na poważne zabiegi jeżdżę z psami do Tomaszowa, bo tam mam weta, który zajmuje się moimi psami od ponad 10 lat. To dobry pomysł, aby zabrać Zuzię do twojego weta. Lepiej niż do jakiegoś nieznanego. Czyli potrzeba aż 15 kg karmy?[/quote] mysle, ze nie, to bedzie za duzo Aga mi mowila, ze Zuzka na poczatku strasznie jej w oczy patrzyla a ponadto zabierala kulki na spacery, zeby smieci nie jadla i czegos tam ja uczyla i nagradzala tymi kulami - to dlatego przeciez to nie jest jakis gigant
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Zuziu, a czy karmisz psy o jakiejś konkretnej godzinie? Jeśli tak, jest szansa że zjawią się o tej porze. Powodzenia w szukaniu. Zostało jeszcze kilka godzin. Oby się udało![/quote] nie moze byc inaczej:shake: musi sie udac -
[quote name='_beatka_']szczerze mówiąc to nie wiem czy nowa pani cekina ma aparat:roll: popytamy w poniedzialek;)[/quote] poczekamy, byleby im sie z Cekiem ulozylo jak trzeba
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Tak, przenocuję je, tylko muszę je najpierw znaleźć. :roll:[/quote] to szukaj, trzymam kciuki