-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[url]http://i35.tinypic.com/erx45y.jpg[/url] Jakbyś mi Gordusia dała do Rumunii i Bułgarii to to by była jedna z Twoich konkurencji:diabloti::evil_lol:
- 21590 replies
-
Doginka nie Res Cacib, ale jak dla mnie to powinna mieć:loveu:
-
i ja czekam na filmik i foteczki i strasznie zazdroszczę, że mogłyście tam być:multi:i jeszcze tak pięknie Wam poszło!!!!Jeszcze raz GRATULACJE:loveu:
-
Jak nie wiecie:crazyeye:co wy szukac nie potraficie:evil_lol::eviltong: [B][COLOR=black]klasa championów:[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]13492 SILVER SENATOR DIRKEE Owner / majiteľ: Wajdowicz Olga Excelent 2, res.CAC [/COLOR][/B] :multi::multi::multi: Dirkulec był 2 NA 4 CHAMPIONKI:multi:TO PIEKNY WYNIK:laola: Olga wracaj i wszystko opowiadaj!!!!!
-
ale dobre wieści:multi:mała dochodzi do siebie:multi:
-
teraz musi być tylko lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Trzymam za Was kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool3:
-
jesteśmy z Wami całym sercem:kciuki::kciuki::kciuki:
-
te b&w mają klimat:loveu:
-
[quote name='Unbelievable']szczur też miał to w doopie, a teraz lata jak nakręcony :diabloti:[/quote] to masz fajnie:eviltong:gass nic oprócz piłki lub pluszaka nie bierze do pyska;)a jeśli to po 3 minutach jest nudne:evil_lol:
-
ochy i achy:evil_lol::loveu::diabloti:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Ewcia, to kiedy wyćwiczysz swojego kochasia tak jak Gassi?:diabloti::loveu: Koczkodan super:evil_lol::loveu:[/quote] Gordoński to staje jak zaczarowany bez smakołyka:eviltong::loveu: jemu nie są potrzebne ćwiczenia:shake::razz:to typ show:razz:
-
[quote name='AnkaG']Arris to dobrzy weci. Są dobrymi diagnostami. Znam kilka psów, które inni weci leczyli na różne cuda a oni już wyciągali ze stanu zejściowego. Miedzy innymi psa mojego brata. Do tego nie kroją z kasy :cool3: [/quote] nie wątpię, ja tylko mówię, że bym konsultowała!;)
-
ale ja Wam zazdroszczę, że jesteście zafreezbowane:loveu:gass to ma w duuuuuuuuuuuuuuuu takie zabawy:angryy:- a mi się taaaaaaaaaaaaaaaaak to podoba:loveu:
-
[quote name='eria']ehh Gass taka potargana to....nawet piękniejsza jest:loveu::razz:[/quote] bo wpadne w zachwyt, oprawie ją w ramkę i powiesze na ścianie:evil_lol::diabloti: [quote name='Justa']Ewcia, stęskniłam się za Wami już strasznie ! :loveu::placz:[/quote] niooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko jakoś nie ma kiedy się spotkać:placz:
-
Wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 21590 replies
-
te mi się o wiele bardziej podobają:loveu:
-
:grins:nie pasują mi takie foty:shake: daj coś swojego lepiej;)może to co miałaś zrobic na dziś;)
-
[quote name='eria']super filmik :loveu::loveu:[/quote] :p [quote name='malawaszka']jak ona sama staje :-o WOW!!!! mistrzostwo bez macania, przyduszania, przestawiania :klacz: szacun :loveu:[/quote] no co Ty, przecież dotknełam ogona na końcu:evil_lol: [quote name='weszka']Super! Żebym ja tak umiała nauczyć Dirki (na sobotę!).... i Vesper (na przyszłość)...[/quote] dla chcącego...:grins: [quote name='ewka i haker']a właśnie miałam pisać czy zamierzasz ujawnić moje wypociny haha[/quote] no widzisz;) [quote name='LeCoyotte']już kiedyś był podobny filmik i wtedy tak samo sie nią zachwycałem jak teraz:loveu: fajnie ją wyszkoliłaś:)[/quote] a dziękuję, staramy się- choc na show to różnie wychodzi;) a tu macie koczkodana:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_80633-Kopia-Kopia.jpg[/IMG]
-
biedaczka:-( może by się z jakimś inym wetem skonsultować?
-
[quote name='Justa']Ja Ci dam burka.. w dodatku zwykłego.. ona jest absolutnie niepowtarzalna i niezwykła :loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Mi.']jest czarująca wprost! :loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5525-Kopia-Kopia.jpg[/URL][/quote] witamy u nas:razz: a teraz filmik zmontowany przez Ewe Kiryk;) [url=http://www.youtube.com/watch?v=SsaUaW4nuKE]YouTube - Gassira-wystawianie[/url] tak sobie ćwiczymy, żeby nie zapomnieć;)
-
[quote name='macsow1']moim zdaniem to trochę przesada... wszyscy doskonale wiemy, że spodek był w remoncie i tylko dlatego część ringów była w namiocie, w którym naprawde nie było tak strasznie. w przyszłym roku pewnie będzie juz normalnie i nie będzie namiotu, tylko wszystko będzie w spodku. Osobiście zawsze lubiałem wystawy w Katowicach i tak jest nadal. :loveu:[/quote] zgadzam się w 100%:razz:
-
[FONT=Calibri][SIZE=3]Talerz już mocno zmęczony życiem:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
-
potwierdzam:razz:w różu jej do pyszczka:loveu:
-
WOW!!!!WIELKIE BRAWA DLA WAS DZIEWCZYNY:laola::cunao::laola::knajpa: zdjęcia super!!!!Nawet wypatrzyłam czarnego średniaczka:razz: macie ich może więcej:diabloti: