Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Doginka']Cudeńka 2:loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3370.jpg[/URL] Jak chcesz przyciąć brodę Gassce, to tylko degażówkami;-)[/QUOTE] jakimi degażówkami:crazyeye:zawsze jej cięłam nożyczkami:diabloti: [quote name='eria']hahah tak czułam,że dyskusja na temat świętej brody się zrobi :D[/QUOTE] :eviltong: dobra dziewczyny, wy to się na tym znajcie. Powiedzcie mi, czy Kuga przez to zostawione przedpiersie nie wygląda na źle zbalansowaną? Czy ono jest źle zrobione czy jak? :roll: tu jeszcze raz link do foty, żeby nie trzeba się było cofać;) [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-14.jpg[/url]
  2. [quote name='Justa']Chyba w wielkich bólach rodzi się kolejny fetysz u mnie :lol: A widzisz.. jak nie jeże to iguany :p[/QUOTE] a przez Ciebie jutro wezmę nożyczki i jej zetnę te kłaki i dopiero będzie jak ją krzywo opitolę :grins::olympic::grins::splat:
  3. [quote name='Justa']Kto tak skrzywdził jej tę brodę? Mów ! :mad: I tak jest piękna, nawet jako iguana :loveu:[/QUOTE] ja tam wcześniej tego nie widziałam, a może nie zwracałam uwagi:niewiem:albo jej tak odrasta:niewiem: ależ mi tą iguaną humor poprawiłaś, śmieje się do monitora jak głupia:roflt::stupid::roflt:
  4. [quote name='Justa']Przypomina mi.. [URL]http://www.faqs.org/photo-dict/photofiles/list/225/731iguana.jpg[/URL] :diablotin: :lol:[/QUOTE] błahahaah.....ostatnio miała przycinaną na Katowice i to nie przeze mnie:eviltong: ale wypadało by ją już skrócić:diabloti: specjalnie dla Ciebie:loveu: tu ma równie piękną jak na poprzednim foto:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3390-Kopia-Kopia2-Kopia.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3370.jpg[/URL] Ale dziwnie podcięłaś Gassirze brodę.. ;) Ah już niedługo wymiziam to piękne czarne, a może nawet dwa :loveu:[/QUOTE] ja jej nic nie podcinałam:eviltong: tak się jakoś ułożyło;)
  6. ja słyszałam, że dzisiejszy był trudny!!!! Trzymałam mocno kciukasy z Miśke!
  7. [quote name='malawaszka']Brawo!!!! GRATULUJĘ!!!!!! :klacz:[/QUOTE] [quote name='Doginka']A przecież Ci mówiłam na GG, że będzie Cacib:lol::multi: GRATULUJĘ INTERCHAMPIONKI:klacz: To teraz szybciutko wysyłaj wniosek o dyplom;-) Jak już go dostaniesz, to większość wystaw dla Interów jest ze sporą zniżką lub zupełnie za darmo;-)[/QUOTE] [quote name='kaho']Congratulations:laola::thumbs:[/QUOTE] dziękuję:loveu: [quote name='weszka']Ogromne gratulacje!!!! W pełni zasłużony tytuł :multi::multi::multi: Ja również miło spędziłam czas choć ocena Vesper tak mnie wkurzyła :angryy::mad: że nawet już nie podchodziłam do was po ocenie żeby pogratulować :shake::roll::oops: Z niepokojem czekam na Łódź...:roll:[/QUOTE] W Łodzi będzie dobrze, musi być! Bardzo chce już poznać Waszą Furle:loveu: [quote name='LeCoyotte']ariss gratuluję Wam interchampiona:klacz::p[/QUOTE] [quote name='strasznika']Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] dzięki:loveu: [quote name='Doginka']A będą foty z wystawy?:hmmmm:[/QUOTE] [quote name='Kashdog']Właśnie :razz:?[/QUOTE] nie będzie, bo moje mi się nie podobają, a na razie jeszcze od znajomych nic nie dostałam, a powinnam dostaż również i filmik:cool3: [quote name='ewka i haker']jeszcze raz gratuluje:)[/QUOTE] :loveu: Dziś była u mnie Kuga! Przygotowana na Łódź(oczywiście łapy nie wyczesane) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-14.jpg[/IMG] tu na spacerku [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3370.jpg[/IMG] i w domu zmęczona dniem [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-12.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Doginka']Tak, jestem pewna, dziś już jestem pewna, bo wtedy nie umiałam określić jaka to rasa:lol:;-) Niestety nie mam jego fotki, bo wtedy byłam mała i nie miałam aparatu:shake:Ale Baszkir był toćka w toćkę podobny do Baaja:loveu:[/QUOTE] znam całkiem sporo psów tej rasy i ich właścicieli, często czytuje forum tych psów i jestem pewna na milion % że 8 letnie dziecko raczej by nie ułożyło wilczaka;)nie wspominając o samcu wilczaka;) z resztą sama kiedyś chciałam mieć takiego "wilka" u siebie....szybko mi się odechciało!
  9. [quote name='Justa']Widzisz jaka masz motywację, żeby wyhodować dla mnie coś pieknego? :loveu:[/QUOTE] dla Ciebie wszystko:loveu: [B]Unbelievable[/B], fotki akurat bym wolała tu:diabloti:
  10. [quote name='Doginka']Była i nie dała znaka:mad::bigcry::mdleje:[/QUOTE] miałaś być na rolkach:eviltong:
  11. przeczytałam wszystkie zaległości:mdleje: ale się rozgadałyście:mdleje::diabloti: Proszę mi tu Justy nie nakręcać na jakieś inne psowate niż te z brodą i łobuzerskim spojrzeniem z pod grzywki:nono:
  12. [quote name='kaho']Biegac, latac, skakac [/QUOTE]....pływać, w tańcu w ruchu odpoczywać:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  13. ta Twoja sucz jest mega pozytywna:loveu:
  14. trzymam kciuki z Miśke, na pewno jej dobrze pójdzie!!!!! Byłam wczoraj na chwilkę w Twoich rejonach:diabloti: musiałam pojechać do związku i taka była cudna pogoda że na chwilkę zabrałam Gass do parku:loveu: mało miałam czasu to nie dzwoniłam, ale jak tylko taka pogoda znów będzie to musze przyjechać do Ciebie!!!!!!!!!!!!
  15. [quote name='Doginka'][B][COLOR=darkred] [B] wilczaka - Baszkira[/B] [/COLOR][/B][/QUOTE] Czy jesteś pewna, że to był wilczak?:diabloti:
  16. Nie przejmuj się, zawsze przykro i szkoda, ale tak już na tych wystawach jest;) chyba sama mi to jakiś czas temu mówiłaś:diabloti:
  17. czekałam na efekt szalonego PSowania:) i Gratuluje dyplomu!!!!
  18. [B][I][URL]http://i42.tinypic.com/70gco4.jpg[/URL] zrób jej jeszcze paznokcie, bo te obgryzki nie pasują:diabloti: [/I][/B]
  19. Dziękuję za głosy:loveu: wróciłyśmy właśnie z wystawy w Opolu, przede wszystkim chce podziękować tym co tam byli za wspólne przemiłe towarzystwo:loveu: My jesteśmy zadowoleni:cool3: V1, CWC, CACIB i dołączyłyśmy do grona Interchampionów:lol: szczęśliwym 13 Cacibem:diabloti:
  20. tą już widziałam:diabloti:
  21. to ja pomagam z nową stronką:)
  22. błahahahah....przebiłaś samą siebie tymi przeróbkami!
  23. łoooooooooooooo matko:scared:
  24. [url]http://1.1.1.1/bmi/i41.tinypic.com/furq6t.jpg[/url] wspólne zdjęcia są najlepsze:loveu:
  25. [quote name='Ada_-_']No więc obróbka była dla wprawy, nie zapisałam oryginału, ale dzięki za rady ;) Fotografia druga, to czysty przypadek, bo robiona przez okno0 w samochodzie, podczas jazdy ;P A z piesiem, to rzeczywiście pamiątkowa ;)[/QUOTE] widać, że jest to robione podczas jazdy samochodem, niestety. Musisz zastanowić się co chcesz pokazać na zdjęciu. Dla przykładu dam Ci fotkę również robioną z jadącego(szybko)samochodu. Jakościowo dla mnie ona leży i ogólnie nie wyszła zbyt dobra, ale jadąc samochodem wypatrzyłam schodzące w dół słońce i kępkę drzew, wiedziałam już że chce jedno i drugie sfotografować razem i tak spróbowałam wycelować między drzewami rosnącymi przy drodze. Próbuj obserwować otaczającą Cię naturę. Nad jakością wykonania masz czas pracować. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-dogo-1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...