Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. to chociaż jakaś domowa foteczka na osłodę dnia:lol:
  2. 1 bezkonkurencyjna:-o:klacz::loveu:
  3. Kawusia obowiązkowo:lol:
  4. [quote name='eria']cioteczki, jeszcze jeden post na tej stronie, a na nowej będą foteczki !!:razz:[/quote] to ja na piszę, że się bardzo cieszę z nowych fotulców:loveu:
  5. [quote name='Paulinaaa'] Zaczynam żałowac, ze wczoraj na spacer nie wzięłam aparatu.. była taka śliczna pogoda, niebieskie niebo.. A dzisiaj mgła wszędzie i mokro :shake:[/quote] No to masz babo placek i będziesz za gapostwo fociła w takie warunki:eviltong:;)
  6. U mnie też dzisś obleśnie:-( a już zaczynam powoli zdrowieć i myślałam że z Gassula na polach poszalejemy a tu taka złośliwość:mad:
  7. [quote name='eria']przywitać się przyszlim :lol: bo o pierwszej w nocy tośmy spaaaaaaali :eviltong:[/quote] Witam, Mam nadzieję,że zdrówko jednak dobrze?:lol: i wstrętne chorubsko się nie rozwija;)
  8. [quote name='monita'][B]Gassi[/B] ma nałóg, nocnych pogadanek na dogo :diabloti:[/quote] Jak ktoś chory i nosa wyściubić na dwór nie może to co Ty myślisz!!!!;) Lepszych rozrywek nie ma:lol:
  9. Dzisiaj nowych fot nie ma:-(no trudno wybaczam bo plecuchy bolą!!! Dobranocka
  10. [quote name='Luzia&Funia']http://sssmok.wolfdog.org/galeria/albums/userpics/10001/zabojca.jpg Na co on się tak skrzywił :cool3: mówi Ci żebyś poszła spać:evil_lol: A zębale super:cool3:
  11. [quote name='Luzia&Funia'] [SIZE=1]Proszę mi tu pogaduszek nie urządzać :eviltong: :diabloti:[/SIZE][/quote] Zaraz jak tylko zielone światełko zniknie to dopiero się zacznie:evil_lol:
  12. [quote name='Doginka']Aaaaaaa, jak czarna magia, to mnie nie może zabraknąć:diabloti::cool3:[/quote] akurat,przyznaj się,raczej jak hasz w ślimaczej muszli:evil_lol: Na dogo jestem krutko,ale ja już was rozszyfrowałam:evil_lol::diabloti:
  13. Tak mi się przewija przez różne strony ten Twoj banerek z pięknymi mordkami,że aż postanowiłam się przywitać wieczorową porą:lol:
  14. [quote name='Luzia&Funia']zależy jakie :diabloti:[/quote] a do czego pijesz;)
  15. [quote name='Luzia&Funia']A nie pora już spać :diabloti:[/quote] jakie spać,jak to idealna pora na pogaduchy jest:evil_lol:;)
  16. [quote name='BBeta']Morda jednak bardziej słodka od pluszaka ;) Dobranoc :)[/quote] Dziękujemy za miłe słowo na dobranoc;) Kolorowych:lol:
  17. [quote name='Od-Nowa']witam czarną mordę :diabloti: piękne te sznaucerzyska z długimi ogonami. to taki pies jak się rysowało w dzieciństwie. kwadratowa mordka, długi ogon i klapnięte uszy. śliczności:loveu:[/quote] To ja witam w moich skromnych progach:diabloti: W dzieciństwie,ja do tej pory ładniejszego nie narysuję:evil_lol:
  18. hhahahahahahaha [URL]http://images32.fotosik.pl/52/e33a419e3cc5ca31.jpg[/URL] oszale- można z taki cudeńkiem:loveu:
  19. :loveu:słodkość:loveu: ale stanowczo za mało fot:mad:
  20. jaki słodziakowaty ten Twoj potworek:loveu:
  21. Przepraszm, nie czytałam tego wątku od początku-ale i tak muszę się wypowiedzieć!!!!!(nawet jak już ktoś o tym pisał,albo jest to nie na temat:eviltong:) Jak wybierałam hodowle:najpierw przez internet w drodze eliminacji wykreśliłam te które mnie nie interesują! Oczywiście kontakt telefoniczny!!!!Za każdym razem-a tych rozmów było sporo(nawet przed narodzinami szczeniaków)-tak jest łatwiej poznać drugiego człowieka-dałam sobie taką sznase na wybadanie hodowli i hodowcy,aby pytał o co chcę!!!Pisać naprawdę można kolorowo,a rzeczywistość jest często inna! Z iluś wybranych hodowli zdecydowałam się na tą jedną jedyną i jeszcze przed narodzinami szczeniąt wybrałam się do niej-a z Warszawy do Koszalina wcale nie jest tak blisko!Obejrzałam psy jakie tam są a przede wszystkim matke mojego przyszłego szczeniaka(niestety ojca nie mogłam bo było to zagraniczne krycie,zostały mi tylko fotki).Hodowca dzięki temu więcej się omnie dowiedział co też jest ważne-przecież oddaje żywe stworzenie w obce ręce. Ale nie myślcie że było tak łatwo-teraz zaczeło sę ze strony hodowcy tzw."testy mojej osoby"-udało mi się je przejś:lol:Ale w hodowli byłam jeszcze 3 razy ten ostatni już po odbiór ukochanego maleństwa:loveu: Ta droga była męcząca,ale mam wielki szacunek dla hodowców którzy prowadzą taką rekrutacje przyszłych właścicieli,bo ważniejszy jest dla nich dobry dom dla szczeniaka niż kasa z jego sprzedaży-a pomyślcie ile osób musiało z takich podróży zrezygnować! Podsumowując maila jeszcze bym przeżyła,ale sms:shake:ręce opadają!!!!!!!
  22. u robi się gorąco:eviltong:
  23. [quote name='monita']Wy tylko o jednym :eviltong: tylko hasz i hasz ;)[/quote] no NIE, jeszcze czarna magia:evil_lol::diabloti::evil_lol:
  24. [quote name='monita']Albo wszyscy pouciekają :diabloti:[/quote] nie realne-ten moment podoba mi się najbardziej: [B][SIZE=5]czarna magia i hasz w ślimaczej muszli :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/SIZE][/B]
  25. [quote name='natija']slodziutki:loveu:[/quote] hmmmm- pluszak?:evil_lol:
×
×
  • Create New...