-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
to chociaż jakaś domowa foteczka na osłodę dnia:lol:
-
1 bezkonkurencyjna:-o:klacz::loveu:
-
Kawusia obowiązkowo:lol:
-
[quote name='eria']cioteczki, jeszcze jeden post na tej stronie, a na nowej będą foteczki !!:razz:[/quote] to ja na piszę, że się bardzo cieszę z nowych fotulców:loveu:
-
[quote name='Paulinaaa'] Zaczynam żałowac, ze wczoraj na spacer nie wzięłam aparatu.. była taka śliczna pogoda, niebieskie niebo.. A dzisiaj mgła wszędzie i mokro :shake:[/quote] No to masz babo placek i będziesz za gapostwo fociła w takie warunki:eviltong:;)
-
U mnie też dzisś obleśnie:-( a już zaczynam powoli zdrowieć i myślałam że z Gassula na polach poszalejemy a tu taka złośliwość:mad:
-
[quote name='eria']przywitać się przyszlim :lol: bo o pierwszej w nocy tośmy spaaaaaaali :eviltong:[/quote] Witam, Mam nadzieję,że zdrówko jednak dobrze?:lol: i wstrętne chorubsko się nie rozwija;)
-
[quote name='monita'][B]Gassi[/B] ma nałóg, nocnych pogadanek na dogo :diabloti:[/quote] Jak ktoś chory i nosa wyściubić na dwór nie może to co Ty myślisz!!!!;) Lepszych rozrywek nie ma:lol:
-
Dzisiaj nowych fot nie ma:-(no trudno wybaczam bo plecuchy bolą!!! Dobranocka
- 21590 replies
-
O strzeż się, synu, Dziaberłaka! (Jabberwock z Peronówki)
ariss replied to sssmok's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Luzia&Funia']http://sssmok.wolfdog.org/galeria/albums/userpics/10001/zabojca.jpg Na co on się tak skrzywił :cool3: mówi Ci żebyś poszła spać:evil_lol: A zębale super:cool3: -
[quote name='Luzia&Funia'] [SIZE=1]Proszę mi tu pogaduszek nie urządzać :eviltong: :diabloti:[/SIZE][/quote] Zaraz jak tylko zielone światełko zniknie to dopiero się zacznie:evil_lol:
-
[quote name='Doginka']Aaaaaaa, jak czarna magia, to mnie nie może zabraknąć:diabloti::cool3:[/quote] akurat,przyznaj się,raczej jak hasz w ślimaczej muszli:evil_lol: Na dogo jestem krutko,ale ja już was rozszyfrowałam:evil_lol::diabloti:
-
[quote name='Luzia&Funia']zależy jakie :diabloti:[/quote] a do czego pijesz;)
-
[quote name='Luzia&Funia']A nie pora już spać :diabloti:[/quote] jakie spać,jak to idealna pora na pogaduchy jest:evil_lol:;)
-
[quote name='BBeta']Morda jednak bardziej słodka od pluszaka ;) Dobranoc :)[/quote] Dziękujemy za miłe słowo na dobranoc;) Kolorowych:lol:
-
[quote name='Od-Nowa']witam czarną mordę :diabloti: piękne te sznaucerzyska z długimi ogonami. to taki pies jak się rysowało w dzieciństwie. kwadratowa mordka, długi ogon i klapnięte uszy. śliczności:loveu:[/quote] To ja witam w moich skromnych progach:diabloti: W dzieciństwie,ja do tej pory ładniejszego nie narysuję:evil_lol:
-
hhahahahahahaha [URL]http://images32.fotosik.pl/52/e33a419e3cc5ca31.jpg[/URL] oszale- można z taki cudeńkiem:loveu:
-
:loveu:słodkość:loveu: ale stanowczo za mało fot:mad:
-
jaki słodziakowaty ten Twoj potworek:loveu:
-
Przepraszm, nie czytałam tego wątku od początku-ale i tak muszę się wypowiedzieć!!!!!(nawet jak już ktoś o tym pisał,albo jest to nie na temat:eviltong:) Jak wybierałam hodowle:najpierw przez internet w drodze eliminacji wykreśliłam te które mnie nie interesują! Oczywiście kontakt telefoniczny!!!!Za każdym razem-a tych rozmów było sporo(nawet przed narodzinami szczeniaków)-tak jest łatwiej poznać drugiego człowieka-dałam sobie taką sznase na wybadanie hodowli i hodowcy,aby pytał o co chcę!!!Pisać naprawdę można kolorowo,a rzeczywistość jest często inna! Z iluś wybranych hodowli zdecydowałam się na tą jedną jedyną i jeszcze przed narodzinami szczeniąt wybrałam się do niej-a z Warszawy do Koszalina wcale nie jest tak blisko!Obejrzałam psy jakie tam są a przede wszystkim matke mojego przyszłego szczeniaka(niestety ojca nie mogłam bo było to zagraniczne krycie,zostały mi tylko fotki).Hodowca dzięki temu więcej się omnie dowiedział co też jest ważne-przecież oddaje żywe stworzenie w obce ręce. Ale nie myślcie że było tak łatwo-teraz zaczeło sę ze strony hodowcy tzw."testy mojej osoby"-udało mi się je przejś:lol:Ale w hodowli byłam jeszcze 3 razy ten ostatni już po odbiór ukochanego maleństwa:loveu: Ta droga była męcząca,ale mam wielki szacunek dla hodowców którzy prowadzą taką rekrutacje przyszłych właścicieli,bo ważniejszy jest dla nich dobry dom dla szczeniaka niż kasa z jego sprzedaży-a pomyślcie ile osób musiało z takich podróży zrezygnować! Podsumowując maila jeszcze bym przeżyła,ale sms:shake:ręce opadają!!!!!!!
-
u robi się gorąco:eviltong:
-
[quote name='monita']Wy tylko o jednym :eviltong: tylko hasz i hasz ;)[/quote] no NIE, jeszcze czarna magia:evil_lol::diabloti::evil_lol:
-
[quote name='monita']Albo wszyscy pouciekają :diabloti:[/quote] nie realne-ten moment podoba mi się najbardziej: [B][SIZE=5]czarna magia i hasz w ślimaczej muszli :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/SIZE][/B]
-
[quote name='natija']slodziutki:loveu:[/quote] hmmmm- pluszak?:evil_lol: