-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
a mi podoba się to jak skacze:loveu: A ta następna fotka nowego psiaka:loveu:zakochałam się:loveu: boska fotka a jaki obiekt-strasznie mi się ten pies podoba:loveu:
-
Olusia robi nowe banerki:loveu:czekam na efekty:lol::cool3:
-
[quote name='AnkaG']Oj będą. :cool3: Monita przypomniało mi sie jak zabrałam Nuke i po jakimś miesiącu zawiozłam ją pokazać tej mojej koleżance ze Związku (ona mi strzyże moją gromadę). Mówie, że Nuka ma spory kamień i jakos tak nie moge pilniczkiem sciągnąć - bo do tego panikara. A ona wzięła Nukę na kolana i tipsami o długości 2 cm w cięgu jakieś minuty na czuja nie zagladając w pysk cały kamień zdjęła. :evil_lol: Myślałam, że padnę.[/quote] Powaliło mnie to na kolana:evil_lol:
-
No nie!!!Foty tyle stron wstecz:angryy:Chyba się pogniewamy:mad:;)
-
rozwałiłaś mnie tymi kubraczkami:lol::lol::lol:
-
To zdjęcie jest mega:loveu: [URL]http://img240.imageshack.us/img240/8572/kukurt8.jpg[/URL]
-
Fotki słodkościowe:loveu: Eria a banerek jak zwykle świetny!!!
-
Uwielbiam te psie mordki:loveu:
-
[quote name='Luzia&Funia'][SIZE=3][B][SIZE=5]Ponawiam><[/SIZE][/B] [B]Mam rozterkę bo nie wiem jak je nazwać :shake:[/B] [B]Może jakieś propozycje [/B]:cool3:[/SIZE] Myślałam nad takimi imonami: [COLOR=darkorange][B]Ilość głosów:[/B][/COLOR] Cana i Clio [SIZE=4][COLOR=darkorange][B]2[/B][/COLOR][/SIZE] Gama i Giga [SIZE=4][COLOR=darkorange][B]1[/B][/COLOR][/SIZE] Iga i Ida Wiki i Wega [SIZE=4][COLOR=darkorange][B]1[/B][/COLOR][/SIZE] Albo może macie jakieś inne propozycje :lol: [COLOR=red][SIZE=3][B]ZDĘCIA NA STRONACH:[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black]78, 80,...[/COLOR][/COLOR][/quote] Obiecuję nad tym pomyśleć wkońcu już jedno imię na dogo wymyśliła-oj przyjeło się:evil_lol:
-
[quote name='furciaczek']Dziendoberek:loveu: przyszlam, obejzalam fotki i padlam z zachwytu:loveu:[/quote] Witamy jak zwykle czarnym ogonkiem i miłym słowem:loveu: No i zaczełaś 50 stronkę[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_27.gif[/IMG]Trzeba to oblać!!!!!
-
[quote name='Doginka']Pomocy! - szukam stawki sznaucerów na Wilno 15 i 16 grudnia 2007:help1::niewiem:[/quote] zaraz pędzę z pomocą:cool3:tylko się z blogami ogarnę bo mi się zaległości narobiło:roll:
-
[quote name='weszka']Mamy [B]50 stronę!!! [/B]Gassira czy to Ty miałaś świętować 50 zamiast 40 ;) ???[/quote] Kurcze chwile mnie tylko na dogo nie było,a tu tak się rozpentało:crazyeye: No i co teraz musze się wstydzić,że na 50 się nie wpisałam:oops::oops::oops:. No i co znów mam jakąś obiecywać;)powiem 60,zaloguje się jutro to będzie 90 jak w takim tępie tu piszecie:lol::roll:To ja daje [B][SIZE=4]STO:evil_lol:[/SIZE][/B] [SIZE=4][SIZE=2]Obym nie przegapiła bo znów będzie tłumaczenie[/SIZE][B]:roll:[/B][/SIZE]
-
Ja też się melduję!!!Bo jakby mnie mogło tu nie być:lol: Łazienkowe fotencje świetniusie,mojego zdania psiaki raczej nie podzielają,ale to wkońcu nie one się mają zachwycać:evil_lol: Kolorowych życzę;)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Brawo Gassi - gratuluję pomysła - ta łapa jest the best:klacz::klacz::klacz: [URL]http://images34.fotosik.pl/54/ee4686739662ec36.jpg[/URL] A Gassi z jęzorem :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: - kto ją nauczył takich manier???:-o:loveu:[/quote] Ciesze się,że się podoba:loveu: Jakto kto!!!Uczy się od najlepszych-wkońcu wlepia się we mnie prawie 24h:evil_lol:
-
[quote name='Pimpek']Gassira - Normalnie psia czarna piękności słodziuśna !:loveu: [URL]http://images33.fotosik.pl/54/b79d812e1d81d46e.jpg[/URL] Tak się oblizywała.... [URL]http://images33.fotosik.pl/54/9531f04a19c29226.jpg[/URL] ......że się ośliniła :evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/54/ff7a14439531a848.jpg[/URL] Co za maniery :evil_lol:[/quote] Witamy serdecznie:lol: Dopisy do fotek przesłodkie:lol:;)uśmiałam się:lol:
-
[quote name='Niki-lidka']piękny pies....pierwszy sredniak, ktory mi sie naprawde podoba (zawsze podobaly mi sie tylko olbrzymie), a widzialam ich troche...........gratuluje, sliczny pies!!!!!!!![/quote] Dzięki za miłe słowa:loveu:bardzo mnie one cieszą:lol: Gassula pozdrawia czarnym ogonem a ja zapraszam częściej:cool3::lol:
-
[quote name='eria']co takiego pysznego dostała że się tak intensywnie oblizuje ? :razz:[/quote] Luzia ma rację!!!:cool3: Ukochany pysznu jogurcik;)troszkę do pyszczka,troszkę na nosek;),żeby pofocić było można:evil_lol:
-
[quote name='Luzia&Funia']Kto?? Ja? :diabloti:[/quote] Nie ja:roll:;)
-
Jakie te oczka cudne:loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/51/cea2dea6a1f0b059.jpg[/URL]
-
[quote name='Luzia&Funia']To może Ci psa z kotem podmienili :eviltong: :diabloti:[/quote] No ona jest taka troche kocia;):diabloti:
-
Fotki to mogłabyś wkleić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/54/b79d812e1d81d46e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/54/9531f04a19c29226.jpg[/IMG][/URL] [B]A to dal tych co za rzadko do nas zaglądają[/B];) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/54/ff7a14439531a848.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Luzia&Funia'][URL]http://images34.fotosik.pl/54/ee4686739662ec36.jpg[/URL] Jaka łapecka :loveu:[/quote] Ta łapecka posiada takie ostre pazurki,że ho ho:mad:;)
-
No dobra jednak coś tam wstawie;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/117/c923b7f9e30308b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/118/a881e75fab7d5d1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/54/7070bbed8e2040b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/54/ee4686739662ec36.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Justys95']Chwilę mnie nie było i nadrabiać trzeba :mad: ale foty super! :)[/quote] Bo do mnie to trzeba systematycznie zaglądać:mad:;) Ciesze się,że fotulce się podobają,wczoraj dużo ich było więc nie wiem czy dziś was rozpieszczać będę:roll:-poza tym ile można w domu pstrykać:roll:;)