Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='monita']Nie ma to jak ... mądre cytaty z książek :diabloti: [/quote] Wkońcu tu sami oczytani ludzie:cool3:
  2. [quote name='eria']wstrętny to teraz będzie mieć, ten jej stary namordnik, dla pit buli, co to wygląda w nim jak Hannibal Lecter :shake::-([/quote] zapasu nie przewidziałam:shake: Ona pewnie też nie-kto by takie stare brzydactwo trzymał:lol::roll:;)
  3. [quote name='Julix']Ale slodkie minki :):loveu: Zyczymy milego wieczoru[/quote] Dziękujemy:loveu: Lampka wina i odrazu człowiekowi złość przechodzi;)
  4. Ja na miejscu Figi też bym się szybko pozbyła wstrętnego kańca-tak żeby nikt nie znalał:cool3::lol: Dobranocka:lol:
  5. uuuu pańca zła:mad:lepiej uszka położyć(ale dobrze,że to nie na mnie) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/54/cabdec65d40a95ed.jpg[/IMG][/URL] może jak dam jej misia to się uśmiechnie;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/54/caf67c19a5a95785.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze trzeba przytulić:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/54/53ba3d4bf3aa41cf.jpg[/IMG][/URL]
  6. ale piękny nochal:loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='Figo_94']Hey! Wpadamy z rewizytą do pięknej Gassirry :loveu:. Śliczna psinka, ostatnio bardzo podobają mi się czarne psy :diabloti:. [I]pozdr.[/I] [I]F.[/I] [/quote] Dziękujemy,miło Was u nas gościć:lol: Zapraszamy częścięj:cool3:
  8. [quote name='monita']Czarnyczy pieprzak, koniecznie musi być szczeniaczek sznauca :loveu:[/quote] No tak,wkońcu: "kto zrozumie sznaucery , pozostanie im wierny";)
  9. [quote name='Magda:)']Witamy, wpadamy z wizytą do słodkiej czarnuszki:loveu: I na pewno będziemy wpadać częściej. Śliczna psica, ta broda i te oczy... Cud miód + orzeszki:loveu::eating:[/quote] Cieszymy się,że kolejne słodkie buźki do nas zaglądają:lol:;)
  10. [quote name='Olusia'][URL]http://images26.fotosik.pl/117/9f23575194b4d0e3.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] cieszy się jak głupi do sera;)
  11. [quote name='Paulinaaa']Ja w ogólę lubie czarne psy.. :loveu: [SIZE=1]Mam białego... :diabloti:[/SIZE] Mają cos w sobie, moze masz rację taką nutkę elegancji..[/quote] a jak biały z czarnym fajnie razem wyglądają:cool3:nic tylko focić:lol:
  12. [quote name='Paulinaaa']Przyszłyśmy z rewiztyką ! :multi: Ostatnio strasznie mi się podobają sznaucerki.. a najbardziej czarnuchy :loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/54/52fb2243341dbf76.jpg[/URL] Ten uśmiech mówi wszystko :loveu:[/quote] ciesze się, że zdecydowałyście się mnie odwiedzić:lol: Ja też czarne lubie najbardziej-jak dla mnie to mają taką elegancje w sobie,ale za to po pieprzaczkach nie widać stażenia się:cool3:;)
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/54/15ceb7eb91027a99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/54/3a910ed0608e08cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/117/8c5a25f9f3013383.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/117/9f23575194b4d0e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/54/52fb2243341dbf76.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='eria']o w morde - czarna magia :diabloti: proponuję zmienić tytuł wątku na "pieprz, czarna magia i hasz w ślimaczej muszli czyli ekstrawagancka galeryja "[/quote] Rewelacja-polecam zmianę:eviltong:
  15. [quote name='Paulinaaa']Gasirra witamy u nas :loveu: Oczy czasami kłamią i naiwna paniusia daje się zwieśc :cool1:[/quote] Kto by się nie dał zwieść,gdyby takie "niewinne" ślipka się wpatrywały w nas bezbronnie:eviltong:
  16. Czy te oczy mogą kłamać:loveu: [URL="http://img146.imageshack.us/img146/2355/piesy009uhjbnmtp4.jpg"]http://img146.imageshack.us/img146/2...9uhjbnmtp4.jpg[/URL]
  17. [quote name='BBeta']Hej :) Wpadamy z rewizytą :cool3: [URL]http://images29.fotosik.pl/117/0f5634e18b51a810.jpg[/URL] Strasznie przyjazny wyraz pyska :loveu::loveu:[/quote] Witamy:cool3: i zapraszamy jak najczęściej;)
  18. moja lubi suszone banany:roll:
  19. ile śniegu:crazyeye:;)Słodziakowate fotencje:lol:
  20. jak tu u was cudnie:loveu:
  21. [quote name='chester07']boskie nowe fotki ;) nie wiem czy były wczoraj, bo nie patrzyłam.. ile Gassira ma lat? fajne imię ;) oryginalne[/quote] Dziękujemy:lol:codziennie staram się wklejać jakąś nową serię;) Gassula 2 grudnia będzie miała 6 miesięcy:loveu:
  22. [quote name='monita']Kolejny pies jakiego chcę to ... sznaucer średniak :diabloti:[/quote] Monita-oby czarny:eviltong: poczekaj aż Gassula szczeniaki urodzi:evil_lol:;)
  23. [quote name='monita']Precle i herbata, to dziwne :roll: Olej mniej, bo nieraz można dodawać do suchej karmy :p[/quote] precle jeszcze zrozumiem-ale herbatę:roll:
  24. o nowy avek i banerek taki typowo jesienny:lol: Ja zmykam-trzeba zrobić jakiś obiad:roll:
  25. Birka jest przesłodka:loveu:
×
×
  • Create New...