Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. śliczny futrzak:loveu: ściana też niczego sobie:cool3:
  2. Ja to zwykly wirus,temperatura,katar i kaszel,pomęczy i przejdzie,ale Doginka to dopiero chorutka jest:-( Ale dziękujemy za troskę:lol:
  3. O matko :crazyeye: To Ty się kochana oszczędzaj a nie nas fotami jeszcze będziesz rozpieszczać:mad: Wracaj szybciutko do zdrowia-jesteśmy z Tobą:loveu:
  4. a Ty masz jakiś czaderski aparat?Czy poprostu taka uzdolniona jesteś?:lol:bo ja musze sobie nowe cacko od Mikołaja zażyczyć;)
  5. [quote name='natija']tak swiece nastroj ,pies i komp:):):)[/quote] chusteczki bo z nosa cieknie i termometr pod pachą-żyć nie umierać;)
  6. [quote name='weszka']To się ciesz tym co masz. Gdyby mnie siadł prąd to klapa - ani nawet bym nie miała jak wody na herbatę ugotować ;) ani nic innego. O kompie nie wspominając. A ty możesz mieć romantycznie ;) świece, nastrój... itd itp[/quote] No tak:lol:we wszystkim trzeba odnajdywać pozytywy:cool3:
  7. Kurcze co za drobnomieszczaństwo!!!! U mnie na tej WSI wyłączyli światło,ale co tam zawsze się może zdarzyć,tyle że światło tylko w kilku mieszjaniach w mojej klatce(rachunki opłacone;)) Gdyby nie naładowany komp i internet bezprzewodowy to bym z nudów zeszła:roll:
  8. słodziak:loveu: i również apeluje o foty:evil_lol:
  9. [quote name='Justys95']Witam...jestem w twojej galerii pierwszy raz, więc jestem trochę tempawa :grins: [URL]http://images32.fotosik.pl/52/fdf785039f14df4e.jpg[/URL] Ślicznyyyyyy....:loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/53/67123e1ec93289fe.jpg[/URL] Kotek też twój? Fajny! :)[/quote] Miło mi,że nas odwiedziłaś:lol:zapraszamy częściej:cool3: Ciesze się,że Gassulka się podoba,a kotek(Hoover),bo jeszcze go oficjalnie nie przedstawiałam z imienia również mój,ale niestety już biega za tęczowym mostem
  10. o nowe superowskie foty.Przesłodziak :loveu:
  11. No to ja polecam czarnego średniaka:evil_lol::diabloti::loveu:
  12. [quote name='Matusz']głodnemu chleb na myśli...:diabloti::diabloti:[/quote] głodny głodnemu wypomina:evil_lol:
  13. [quote name='weszka']Gassula w pieleszach urocza :loveu: te miny, te spojrzenia :loveu: Kocisko też niczego sobie :) Fajna by była z Gassuli i z niego para :loveu:[/quote] tak w ramach sprostowania-Gassula do wyrka nie może wchodzić:roll:,no chyba ,że jest kocyk rozciągnięty,akurat ja tam nie leże no i musi spytać o zgodę:diabloti:I o dziwo bez pozwolenia nie wchodzi-zawsze pyta:evil_lol:
  14. ale przystojniak z Bono:loveu:
  15. 1 i 3 najlepsze:loveu: A na tej pierwszej focie to taki ślimaczy buziak do aparatu:evil_lol: Ale model-pozowanko musi być:diabloti:
  16. [quote name='Julix']Siersciuch byl sliczny - widac, ze mialas z nim wesolo :) Takie zwierzaki chyba do konca pozostaja w naszej pamieci. A teraz masz jakiegos kociaka? U mnie przed Daisy przyblakala sie czarna drobna kotka, ktora boi sie psow. Jednak z Daisy super sie dogaduja i razem bawia sie i ganiaja po pokojach. Czasem nawet spia obok siebie :)[/quote] Zawsze będzie w mojej pamięci,a przede wszystkim głęboko w serduchu:loveu:. Niestety nie mam-ale marzy mi się Maine coon(strasznie mi się podobają te kocury,no i Gassuli w zabawach może by dorównał ten koci olbrzymek;)). Taki śpiący pies z kotem to jest jeden z cudowniejszych widoczków:loveu:
  17. [quote name='zuzolandia'] ;-) trza bylo do fotograficznyj szkoly zasuwac ;-)[/quote] E tam, po co jej szkoła jak ona już takie fociory robi-tylko by się tam nudziła;)
  18. My tu gadugadu a co tam u Gluciora?Gdzie jego fotki?
  19. [quote name='Luzia&Funia']A ja powiem tyle: [URL]http://images27.fotosik.pl/116/fbc636d97870dcef.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/quote] To się kochana rozpisałaś:evil_lol::loveu:
  20. No kochana pobiłaś samą siebie w tych fotkach:crazyeye: Słów mi zabrakło:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. ja się staram jak mogę:evil_lol:,żeby przeskoczyła:lol:
  22. [quote name='eria']nie znam się szczególnie na kocich rasach :lol: jak niebieski to rosyjski hihihi:evil_lol:[/quote] To trochę tak jakbyś pomyliła CTR z Olbrzymkiem;),ale niech będzie:lol:
  23. no to na co Ty Kochana czekasz??????????????????????? WSTAWIAJ:razz:
  24. Troszkę smutne te banerki,ale z tych 3 najbardziej mi się podoba ten: [IMG]http://i18.tinypic.com/82t4x1l.png[/IMG]- taki troszkę tajemniczy jest;)
  25. [quote name='eria']ale piękny !! rosyjski niebieski ???:loveu: ostatnia fota the best:evil_lol:[/quote] Na ostatniej ma nas w poszanowaniu-ale zawsze był indywidualistą:roll: Nie jest to rosyjski niebieski tylko egzotyczny któtkowłosy(tyle,że nigdy go nie skubałam,;) bo to kolanowiec był:lol:),ale pwenie Cię zmyliła mordka bo nie ma on tak "płaskiej" jak większość egzotycznych
×
×
  • Create New...