Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. ariss

    Anioły i Demony

    śliczna biała kulka;):lol:
  2. ariss

    Taffinowa galeria.

    świetna:loveu: [URL]http://www.taffy.yoyo.pl/22.jpg[/URL]
  3. [quote name='Olusia']Super :loveu: U mnie tylko i wyłącznie (na razie) fotki kanapowe i fotki robione u dziadków na wsi - aparatu nawet na spacer zabierać :cool3:[/quote] Ja to czekam na śnieg-to dopiero będą fajne fotulce:cool3: Zaraz kochana a Ty to chyba miałaś sobie banerek zmienić,a ja wciąż widze ten sam:roll:;)
  4. [quote name='Justys95']Ale nas fotkami obsypałaś...:)[/quote] bo ja dobra dziewucha jestem:eviltong:
  5. [quote name='Olusia'] [URL]http://images28.fotosik.pl/117/81b3acc279dc051b.jpg[/URL] Uwielbiam takie zbliżenia :loveu:[/quote] Ja toże:cool3: Może w weekend już wyskoczymy na dłuższy spacer to fociory w ruchu będą-bo moja galeria zaczyna wyglądać jak by było o kanapowcu-a to przecież sznaucer jest:evil_lol:
  6. [quote name='Olusia'][URL]http://images30.fotosik.pl/117/fa6ca2a744323f50.jpg[/URL] Ale kuraka dorwała :crazyeye::loveu: [/quote] Oj tak kura jest ukochana, mogła by się nią bawić non stop :lol::roll:
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/117/81b3acc279dc051b.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Justys95'][URL]http://images33.fotosik.pl/53/bb800950bbd42422.jpg[/URL] Śliczności :p To ona na prawdę jest taka leniwa? :) [/quote] Leniwa jest do godziny 12:lol: a później energia ją roznosi:evil_lol::diabloti:
  9. Na tej focie jej uszy żyją własnym życiem:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/117/de951960b946c119.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/117/0f5634e18b51a810.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/53/d9560dfbffde262d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/117/e2cd6f552943d9c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/117/36ca2f2cdc681853.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/117/34c9d594bb2d8192.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/116/39e55317b64efdf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/117/fa6ca2a744323f50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/53/7e6e794e64707e2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/53/394bb2e9fb753638.jpg[/IMG][/URL]
  11. Jak moge sobie pospać to jest niezastąpione,ale jak muszę rano wyjść:roll: My już po spacerku i po śniadanku. Dzisiejsze foty będą znów pokojowe bo na dłuższy spacer to jeszcze nie mogę sobie pozwolić:-(
  12. jak tu duż świetnych fociorów Pozdrawiamy:lol:
  13. przystojniaczek:loveu:
  14. cudna ta fota-niebo rewelacja:lol:
  15. [quote name='weszka']Jak śpi też jest piękna :) Moje suki też wybiegane, po śniadaniu i śpią pokotem ;)[/quote] Dziękuję:lol: Tobie to dobrze-moja przed 12 śniadania nie tknie,a spacer:crazyeye:to musiałabym ją na siłe ciągać. Troche ją obudziłam tym aparatem-to sobie tylko westchneła i tyłkiem wypieła-co za leniwa damesa:roll:
  16. No ja właśnie chciałam wszystkich przywitać w ten piękny,ciepły,słoneczny dzionek:lol:ale niestety tylko ja bo mój leniwy pies jeszcze śpi:roll:(a ja jej przeszkadzam) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/117/aff032cc223d6280.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/53/8056f516f7259ada.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/53/9e1309409a295519.jpg[/IMG][/URL]
  17. hahahahhahaha Poranne mycie paszczydeł:loveu:mega;)
  18. Zakochałam się:loveu: Widoczek i portrecik są niesamowite:crazyeye::loveu:
  19. ja się witam;)
  20. Jestem tu pierwszy raz i już się zakochałam w tych małych kluskach:lol::loveu:
  21. [quote name='Luzia&Funia']Chyba koszmar :diabloti: Innych niestety nie miałam dysk po formacie :shake:[/quote] No nie przesadzaj:evil_lol:
  22. o zaraz się załapie na foty-tak na miły sen:lol:
  23. [quote name='Doginka']Nic straconego - jeszcze Cię ufocę na jakiejś innej wystawie:cool3::diabloti:[/quote] Będę zwracać uwagę na wariatki ganiające za mną z aparatem;):evil_lol: A fotki podwórkowe obowiązkowo;) Dobranocka
  24. hahahahaha.Zobaczcie co odkopałam! Małą owieczkowatą paskudę:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/53/7a2c554b3ee1d0db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/53/0245831c9e40a116.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/53/4e5d4f3454593575.jpg[/IMG][/URL] Jednak im starszy sznaucerek tym ładniej wygląda;)
×
×
  • Create New...