-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='monita']Leży jak ciapa - ta poza na plecach z podnisionymi łapami :diabloti: Uwielbiam te, senne pozycje :p[/quote] mi to przypomina wielką rozkraczoną kluchę:evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/111/53b1289a0b068e3c.jpg[/IMG][/URL] 2 średniaki;) 1)To nasza rodzinka flavagowa;)Diego z Asią(ta w czerwonym) 2)a te łapy co widać w oddali to Chicago bohemia cardinal Hahahahha,ja chyba w tym czasie byłam po drugiej stronie ringu:lol:
- 21590 replies
-
Gassulka układa się do snu-ciekawe na jak długo:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/117/7bfa368bfb38a997.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/53/bb800950bbd42422.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/117/141bf8a5c162277f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/117/25245cb5499afa08.jpg[/IMG][/URL] a tu już prawie śpię;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/53/b295abce04c7eb3b.jpg[/IMG][/URL]
-
o a to już sznaucerki:lol: a średniaczków gdzieś tam przypadkiem nie masz?
- 21590 replies
-
[quote name='monita']Ja nic nie wyjmuję - wszystko zostaje schrupane :p[/quote] To w końcu jak lepiej? A wy to dziabiecie na kawałki i w nagrode za coś...czy tak w całości aby se psina pochrupała?:lol:
-
[quote name='weszka']Ślimaki mogą śmigać przez granicę bez paszportów więc spoko ;)quote] No nie wiem,jak ekipa 100 się wybierze to będziemy mówić,że to wycieczka krajoznawcza:evil_lol:
-
[quote name='weszka']Przecież się zaraz posikam ze śmiechu :megagrin::roflt:[/quote] Trzeba za wczasu Gluciorowi i reszcie bandy wyrobić paszporty;) bo jak interes się rozkręci to z zamówieniami nie nadążymy:evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/42/c0fb4e469e830126.jpg[/IMG][/URL] To kochana to jest średniak czarny z Rosji-który zresztą wygrał;)
- 21590 replies
-
[quote name='Vectra']chyba raczej NASZ , bo tam są dwie paszcze dwóch psów ;)[/quote] E tam;) przecież może być dwugłowy;):evil_lol:
-
[quote name='Doginka']Dzięki za słowa otuchy - dziewczyny jesteście kochane[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/buziak.gif[/IMG] A to opis badania :placz: - ale ze słownego przekazu słowami nie naukowymi brzmiało to groźniej niż w tym opisie:roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/117/1c537eaed7be0416.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wszystko co jest związane z kręgosłupem jest niebezpieczne!!!!!
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']A czy już wiecie coś o Nikonie D 300? - ma podgląd rzeczywisty - chyba na niego poczekam:diabloti:[/quote] Podoba mi się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cena znacznie mniej,ale może w jakieś raty się wpakuje:roll:;)
-
[quote name='monita']Można kupić też wędzone, już w sklepach zoo... :p[/quote] Te znamy i lubimy;)
-
[quote name='monita']Spróbujcie kupić zwykłe łapki kurze ( w mięsnym ) i ugotujcie ( tylko wytnijcie pazury ) to dopiero przysmak :razz:[/quote] Troche mnie to odrzuca;)ale obiecuje przetestować:evil_lol:
-
[quote name='Doginka']Jakie ona ma śliczniusie zębule:crazyeye::loveu:[/quote] Pewnie,że śliczniusie-ale zbliżenia robić nie bądę:evil_lol:;)
-
[quote name='weszka']A i owszem jest ich trójca - a ja tylko grzebię i sprawdzam czy jaj nie ma żeby ich zaraz nie było 100 :evil_lol: Dwa jakoś nie mogą dojechać do DS i są u mnie na tymczasie ;)[/quote] jak się rozmnożą to polski rynek zostanie zalany holenderskimi narkotykami:evil_lol: Ale mamy biznes:lol:
-
[quote name='weszka']Buahahahha [B]eria [/B]pięknie to napisałaś :D Podobno Glucior może żyć ok. 9 lat a młodziak jest chyba około roczny dopiero więc duuużo się da przemycić na jego że tak powiem karku :D[/quote] A Glucior to ma jeszcze swoją mafie z tego co na fotach widziałam:evil_lol:
-
[quote name='Vectra']kto ma pomysł na napis ? :diabloti: fota jest moja ;) i psy też moje :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/53/62300b9fcbfef928.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B][SIZE=4]Mój chuch zabija:evil_lol:[/SIZE][/B]
-
[quote name='eria']ja stawiam że przeżyje Weszke (zwłaszcza w sytuacji gdy będzie próbować sprowadzać hasz z Holandii) :diabloti:[/quote] błałałłahahahahahha:evil_lol:ale się uśmiałam:lol: a może z Gluciora zrobimy przmytnika:diabloti:
-
Oświeciło nas-WRESZCIE bo bateria na wyczerpaniu była;) Nawet Gassula radości nie kryje;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/53/dc928aa9b21c7223.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Doginka']Oj to zdrowiej nam szybko:loveu: I dziękuję za ostatnie słowa[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/kissing.gif[/IMG] - ale ja się tak nie poddam - popłakałam trochę i postanowiłam z tym powalczyć na rechabilitacji - jutro pójdę do lekarza i ustalimy co z tym dalej robić:razz: - chociaż coraz bardziej boli i wyszło tak nagle to się nie poddam:mad:[/quote] Rechabilitacja na pewno potrwa i będzie bardzo męcząca,ale troche samo zaparcia i wszystko będzie dobrze:lol:
-
o dziękuję-dorzucam do listy:lol::cool3:
-
lubie wiedzieć co w trawie piszczy;)
-
kurcze a który nie ma wad:roll: musze poczytać o tym aparacie Twojej mamy;) coś fajnego bym sobie sprawiła:lol:
-
[quote name='*Monia*'] Też chodziłam z płuckami w kieszeni, ale stwierdziłam że jednak wolę nosić suszoną wątróbkę, bo się tak nie rozwala.[/quote] wątrubki to ona nie bardzo:shake:
-
całości nie dałam rady przejżeć:shake:(jeszcze;)),ale psinka kochaniutka:loveu: