Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='smallpati'] nie fajne, wole na 5 palców, bo w tych mi się źle wstaje na desce :roll: Tragedia z tymi rękawiczkami, nie ma nic fajnego, a potrzebuje białe albo różowe bo mam biało różową i różową kurtkę, mam teraz szare rękawiczki ale mi nie pasują kompletnie :roll:[/quote] to może daj przykład takich co Ci się podobają(nie koniecznie białych;)) bo nie wiem na co patrzeć szczególnie,że ona mają i wyglądać i spełniać swoją funcję;) w tych rękawiczkach to ewentualnie fajki źle się pali:evil_lol:a wstaje się na desce jak w każdych innych:diabloti:
  2. co z naszym jutrzejszym spacerkiem????
  3. no i znowu cudne foty:crazyeye:a tej serii co jej odrazu nie chcesz dać to już doczekać się nie mogę:loveu: a i dodam jeszcze że Kreoś to jest najbardziej odpicowanym sznaucerem na dogo:loveu::loveu::loveu:cały czas dobrze wygląda:loveu:
  4. fajne foteczki,odrazu widać że się świetnie bawiliście:multi::loveu:
  5. [B]Florka_xyz,[/B]Super:multi: wiesz nigdy nie próbowałam tego:shake:z moją sucz trzeba wiedzieć jak pracować i musiałabym Ci to wytłumaczyć a właściwie pokazać i nie wiem czy by "zaiskrzyło"-oczywiście z jej strony. ale nie chcesz wziąść tamtej sznaucerki????przecież już z nią pracowałaś więc byłoby Wam łatwiej chyba? [B]Doginka,[/B] tak jak zawsze;) kopiuj wklej:pale to pewnie wina dogo nie Twoja,jak wiadomo to forum ostatnio świruje:roll:
  6. coś Ci się podpis rozjechał:crazyeye:
  7. współczuje:p:roll: ale ona ma fajową czarną plamke pod języczkiem:crazyeye::loveu:i jeszcze z tej odległości troche przypomina serducho:diabloti: Dobranoc-bo coś się rozgadałam a czas spać;)
  8. [quote name='LeCoyotte']nie spodziewaj sie cudów:eviltong:[/quote] e tam;)cud by się stał jak rano bym wstała a na stole leżałaby napisana praca mgr:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: a tak czekam poprostu na ładne fociszcza:loveu:
  9. ale super wieści przyniosłaś:multi::multi::multi:już jestem ciekawa kluseczek i mam nadzieje,że kontakt z "mamuśką"maluszków będzie dobry i będziemy mogli oglądać dużo foteczek:razz:
  10. Bardzo mi się podoba ta zapowiedz całej masy fajnych fotek do oglądania:loveu:
  11. [quote name='Florka_xyz']Tak ja :) bardzo ładna jest Twoja suka a w pozie wystawowej to juz w ogóle :)[/quote] a dziękuje bardzo:loveu: widzimy się w Bydgoszy????To Ty wystawiasz Awe????czy teraz biegasz z innym psiakiem???:razz:
  12. [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8600_640.jpg[/url] błahahahh:evil_lol: ale u Was napadało tego śnigu:crazyeye: ale we wtorek ma się wszystko stopić:diabloti::evil_lol:
  13. pytałaś o białe rękawice snowboardowe narazie takie znalazłam [url=http://www.salomonsports.com/pl/#/odziez/odziez/rekawice/whistler-mitten-cp-w]SALOMON SPORTS : Ski, Snowboard, Nordic, Running, Trail, Kid, Man and Women's sport clothing[/url] [url=http://sklep-salomon.pl/Rekawice_Salomon_Sissi_Mitten_CP_W-357.html]Sklep Salomon - Rękawice Salomon Sissi Mitten CP W[/url] jak jeszcze mi coś wpadnie w oko to oczywiście wstawie,ale kiepski wybór coś jest;)
  14. [B]Justa,[/B]Ty po tym ostatnim egzaminie myśl o obiektywie dla mnie:evil_lol::diabloti: [quote name='Florka_xyz']Bardzo ładna Galerii no i sunia :) W Poznaniu sie poznałysmy;)[/quote] Witam ciepło:p Ty wystawiałaś Awe????Jeszcze raz gratuluje wygranej:razz:
  15. [quote name='eria']eeee ale fajniejsze od jakich ?? :evil_lol: pojęcia nie mam... Hmmm chociaż może ...kieydś obrabialam fotofiltrem a teraz od jakiegoś czasu tylko i wyłącznie PS. Może dlatego ?[/quote] zawsze mi się Twoje foty podobały ale zmiana nastąpiła całkiem niedawno:eviltong::loveu::loveu::loveu: a może się z aparatem bardziej zaprzyjaźniłaś????:razz:
  16. [url]http://img131.imageshack.us/img131/6998/dsc0002rr1.jpg[/url] Ty to mnie zawsze czymś rozwalisz:evil_lol::diabloti:
  17. ja też trzymam kciukasy mocno:p
  18. 2 foto wymiata zdecydowanie:loveu: i jej mina też wymiata:evil_lol: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8589_640.jpg[/url]
  19. [B]smallpati,[/B]a jakie Ty preferujesz???Bo ja kocham jednopalczaste,ale te co w środku mają przedziałke na 5:loveu:napisz jakie wolisz to jak coś fajnego znajde to dam Ci link:razz: [B]Od-Nowa[/B],ja Ciebie też:loveu::eviltong: [B]Justa,[/B]mi to kochana właściwie pisanie mgr zostało:diabloti:za co nie moge się zabrać:eviltong::roll:no i poza tym praca,ale tu akurat nie mam stałych godzin ani takich innych pierd więc zawsze można się dogadać:multi: 14 mam wystawe:razz:wracam 15 to na poniedziałek lub wtorek jakoś się umówimy:razz:
  20. [B]Doginka,[/B]trzymaj,ale Katowice to dopiero koniec marca;) [B]Od-Nowa,[/B]miałaś sprawdzić kiedy ten wrocław:eviltong:ale już se sama sprawdziłam bo Ty leń jesteś i bym się nie doczekała:diabloti:koniec września wstępnie się mnie spodziewaj:evil_lol: [B]smallpati,[/B]a Burton przypadkiem w tym roku nie wypuszczał białej serii????
  21. nie wiem czy inaczej zaczełaś obrabiać zdjęcia,czy co się zmieniło ale jakieś zdecydowwanie fajniejsze są:crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. błahahahha:evil_lol:tarzanie pobiło wszystkie foty:loveu:aż nie wiem co cytować:loveu:
  23. ja nie wiem jakie wy macie problemy z tymi dostawami karmy:shake: mam jedną sprawdzoną firme i tylko z niej korzystam.ostatnio zamawiałam karme o 16 o 20.30 już mi ją kurier do domku przyniósł.Najdłużej jak musiałam czekać to jeden dzień o czym zostałam wcześniej uprzedzona;) Zawsze zamawiam telefonicznie,raz zdarzyło mi się mailowo i zaznaczyłam tam że dopiero będę o 18 w domu i żeby kurier też tak był i co był 18.15:multi:
  24. melduje że zapisałam psa na Katowice,to teraz trzymajcie kciuki żeby gass dostała cieczke weekend po wystawie;)
  25. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P1258738.jpg[/url] spadłam z fotela:evil_lol::evil_lol::evil_lol: cała seria jest poprostu boska:loveu::loveu::loveu: eria ja też myśle o tym obiektywie co Ty masz:razz:bo na bank sobie kupuje nowy ale 100% nie moge się jeszcze zdecydować jaki:roll:
×
×
  • Create New...