Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. ja mam wygrawerowane na M: MAM CHIP i 2 numery tel. ciekawe czy(bez krakania)jak pies by się zgubił to ktoś by pomyślał,że to imie:evil_lol:
  2. Ja też mam takie identyfikatory RD i są to najlepsze identyfikatory jakie kiedykolwiek zamówiłam!!!! ten pierwszy wzorek jest fajniusi ale S jest zdecydowanie zamała dla średniaka;)choć do minika już pasuje:razz: a łapki mam czarną i czerwoną i jeszcze kwiatek na żółtym tle-łapka czarna najfajniejsza:loveu:
  3. [quote name='Asaurus']Tylko musiałby mieć opuszczony ogon, bo taka antena jak ma Gassira w twoim podpisie bardzo łatwo może się ułamać lub ogon będzie dużo grubszy.[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:naprawde będę miała swoją gassule:crazyeye::loveu::loveu::loveu: to ja wole grubszy ogon bo sznaucer z opuszczonym to jakiś zestrachany sznaucer:evil_lol: ewentualnie jak się nie da to wersja bez ogoniasta(czyli kopiowany sznup)
  4. pierwsze bardzo fajne:loveu:
  5. ten mi się podobaju:loveu::loveu::loveu: zanim się obrócisz Dirkulec będzie miała uprawnienia:razz::diabloti:
  6. łoł ja chce taką pogode:crazyeye::loveu:i takie chwile nad wodą też mi się marzą:loveu:
  7. nikt jeszcze nie zadał tego pytania a mnie aż skręca:diabloti: masz już kandydata???zresztą co ja gadam-NAPEWNO MASZ!!!! Poka:loveu:
  8. jak mi zrobi średniaka czarnego to też zamówie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:
  9. łeeeeeeeeeeeeeeeee:-(jakie smutne wieści!!!! Biedna czarnula...oby ten Hills był dobry!!!
  10. eh nienawidze tego błota:mad:
  11. [quote name='Doginka']Żadną maszynką:crazyeye: - tylko marsik :razz: - jedynie policzki i szyja maszynką podstrzyżona;)[/quote] no właśnie o to mi chodziło:evil_lol:ale jak widać ostatnio mam problem z wyrażeniem swoich myśli:splat:
  12. błahahh jakie one zapuszczone:loveu:ale głowy maszynką pojechane obowiązkowo:evil_lol::loveu:jednak odpicowany sznup to odpicowany sznup,a nie taka masa kłaków:evil_lol:
  13. ja już zaczynam zaciskać kciukasy:pna bank wszystko będzie dobrze i bez cieczkowa dziewucha będzie bardzo szczęśliwa:multi:
  14. [quote name='M@d']Co poszło nie tak ze stroną?[/quote] sylwia zaraz powie wszystko:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. o tu jakieś interesy się szykują:diabloti:
  16. [B]Od-Nowa,[/B]przesadzasz:eviltong:poduchy też są fajne:loveu: [B]eria,[/B]masz rację;)ale jeszcze 2 tygodnie:razz: [B]ewka i haker,[/B]a kto by nie chciał:diabloti:zdjęcia jak wygląda gass nie mam i nie dlatego,że wstydze się zaroślaka pokazać:eviltong:tylko dlatego że jeszcze wpełni nie wyzdowiałam,mam mase spraw na głowie i bieganie z aparatem to jest ostatnia rzecz na jaką mam teraz czas:eviltong: [B]AngelsDream,[/B]jakbyś tyle z domu nie wychodziła na długie spacery też może byś się na latarniach wyżywała:evil_lol: [B]LeCoyotte,[/B]u mnie jest na odwrót;) [B]Doginka,[/B]a po co suszyć-ja tam gass nie susze:shake:
  17. eh nie mam pomysłu jak rozwiązać wojne kocią:shake:
  18. super:multi::multi::multi:na takie wieści to ja zawsze czekam:loveu:
  19. [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/styczen%202009/PICT8545_640.jpg[/url] jaka zarośnięta dostojna dama:loveu:
  20. Tiaaaaaaaa:roll:ja myje i myje a ten syf cały czas spływa:mad::evil_lol: [B]puzzle, [/B]nic mi nie mów gass po długiej przerwie szalała dziś z białym owczarkiem i poślizgneła się na błocku waląc bokiem w latarnie,runeła później całą sobą w to błocko i sama była w takim szoku,a ja zamiast się śmiać z przerażeniem patrzyłam czy nic jej nie jest bo latarnia cały czas chybotała:evil_lol:ale co tam wstała i gonitwy ciąg dalszy po to tylko żeby na boku przejechać się po zabłoconej trawie i to dłuższy odcinek:evil_lol:Miałam zielono-czarnego sznupa:loveu:a do tego jest masakrycznie zarośnięta i dziecko w parku do mamy krzykneło zobacz,zobacz jaki brudny kundel:evil_lol::loveu: ale żebyście widzieli jak wyglądał ten biały owczarek:diabloti:
  21. błahahah,ale się uśmiałam przed snem:loveu:
  22. ja też już chce wiosnę:loveu:narazie to wkurza mnie to błocko paskudne:angryy:
  23. jak to co to że mamy kochane psiury:loveu::loveu::loveu: DOBRANOC i Dzień dobry:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/443/eb2e71efef79e445.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='M@d']Hrabiostwo na skórze się wyleguje :evil_lol:[/quote] ale jakie wynudzone:evil_lol::eviltong:jak to mówią pieniądze szczęścia nie dają:eviltong::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  25. Wszystkiego najlepszego staruszko[IMG]http://rnb4you.j11.pl/Emo/gify/mmisie%20rysowane/ggMania.eu_38.jpg[/IMG] żeby wszystkie Twoje marzenia zawsze się spełniały i żeby nigdy z Twojej buzi nie schodził ten gooooooopkowaty uśmiech[IMG]http://rnb4you.j11.pl/Emo/gify/mmisie%20rysowane/ggMania.eu_15.jpg[/IMG] i żebyś się nigdy nie zmieniła[IMG]http://rnb4you.j11.pl/Emo/gify/mmisie%20rysowane/ggMania.eu_12.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...