Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Sylwia widziałam maila,ale najwcześniej w poniedziałek się za to zabiore w weekend jestem poza zasięgiem:diabloti:
  2. [B]puzzle,[/B]no piorę,bo jutro będzie robiona:diabloti:narazie ją wytrymowałam-palec mi odpada:diabloti::roll: 4km to daleko????:-ow google znalazłam jakąś mape i wyznaczyła nam trase dojazdu i wypisała wszystkie ulice mam nadzieje,że wzieła pod uwagę te jednokierunkowe[B]:hmmmm:[/B] poza tym mam to śmieszne cuś co to leniwym kierowcom mówi jak jechać:evil_lol:więc powinnam dać rade;) [B]LeCoyotte,[/B]hihihih:diabloti:no i nawet takie same rozrywki mają nasze psy:mdleje::roflt: ale może warto jest czekać:razz::eviltong:
  3. [B]puzzle,[/B]ja zaraz biore się za szorowanie kundla:diabloti: [B]eria,[/B]2 posty wyżej pisałam,że będą w poniedziałek:eviltong:
  4. [B]LeCoyotte,[/B]będą:diabloti:kiedyś:evil_lol:nie najpóźniej w poniedziałek:razz: ja ostatnio nauczyłam gass wskakiwania na ręce:loveu:ale wredna małpa przy murku gdzie wyczuła kota,a nie mogła zobaczyć co zrobiła.wskoczyła mi na ręcę.hahhaha.złapałam ją:mdleje:ale wyglądałam jakbyśmy razem w błocku się taplały:roflt: [B]puzzle,[/B]hahha,grunt to pozytywne nastawienie:evil_lol: [B]Od-Nowa,:mdleje::mdleje::mdleje:[/B]kocham Cię[B]:roflt:[/B]
  5. [B]Od-Nowa,[/B]niech się tylko cieplej zrobi[B]:diabloti:[/B] [B]Doginka[/B],teraz tak:multi:a wcześniej to bez szans- ja nie lubie męczyć psa dla własnej wygody:eviltong: Byłam:eviltong:
  6. [quote name='weszka']A ja nadal mieszkam z niedźwiedziem :diabloti: może w weekend się to zmieni :razz: Ale za to zaczynam ćwiczyć stanie jak słup soli czyt. jak Gass :loveu:- może się uda do marca naumiać :cool3:[/quote] napewno się uda:loveu:no i czekam na efekty:razz: [quote name='puzzle']Tylko, ze nasz niedzwiedzie za tydzien maja wygladac jak sznupy na szoł, a po mojej cos tego nie widac:evil_lol::eviltong:. ariss w NDM'ie placilam za psa, jak polowe za czlowieka i tak bylo w kazdym hotelu/motelu. Wiem, ze wiekszosc hoteli w BDG bierze za psy, ale sadzilam, ze tak jest wszedzi:razz:. Gdzie sie zatrzymujesz? Mam nadzieje, ze spacer wypali, tzn pogoda bedzie ladna, a moje zatoki dadza wkoncu odetchnac:cool1:[/quote] no właśnie niedzwiedzie właściwie za tydzień mają wystawe i przyznam szczerze,że strasznie mi się nie chce:oops: No co Ty,ja nigdy nigdzie nie płaciłam dodatkowo:shake: Willa Agat będzie nas gościć:razz:ul.Borowiacka. Znalazłam super apartamenti i super tanie,ale kurcze wolny był tylko taki co na około skrawka zielni nie było:placz:no i dlatego Agat;)
  7. ale roboty miałaś:crazyeye::evil_lol::diabloti:ale najgorsze przed Tobą:eviltong:Twoje własne psy:diabloti:
  8. [quote name='psiara1996']My mamy Kantarek ;) taśma mięciutka , nie mechaci się i ... fajowskie wzorki :lol:[/quote] a ten pasek co jest na mordzie jest bardzo szeroki??? i tam jest chyba też naszywka z nazwą firmy?
  9. [quote name='puzzle'] Swoja droga dwa lata temu czytalam, ze do PL sprowadzaja tylko banany o odpowiednim kacie nagiecia:evil_lol:[/quote] błahahahhaha:mdleje::roflt::mdleje::roflt::roflt::roflt:
  10. mi się podoba szachownica ale jako Halti:loveu:tylko szkoda że oni mają takie szerokie je:roll:
  11. [quote name='puzzle']Taaa praca jeszce przed nami, ale warto:diabloti:. Nie mam:diabloti:! Zreszta nie ma co ogladac, nie jest jeszcze "przedegazowkowana" i ostaje jej z kazdej strony kupa wlosow:evil_lol:. Jak juz bedzie na cacy to beda fotki z wystawy:diabloti:.[/quote] i ze spacerku:razz::razz::razz:dziś zarezerwowałm nocleg:multi:przyznam,że Bydgoszcz jest pierwszym miastem,w którym krzyczą kase za psa:roll:
  12. [url]http://images30.fotosik.pl/319/8c1d20fcb82c3520med.jpg[/url] szkoda ogonka-ale przefajna:loveu:lubie take zdjęcia:loveu:
  13. więcej,więcej,więcej:multi::multi::multi:
  14. czyli wychodzi na jedno-dużo pracy przed nami:evil_lol::diabloti: pokaż foty ogolonej Hebe:loveu::loveu::loveu:
  15. a wiedziecie że teraz trzeba mieć certyfikat na wytwarzanie oscypków:razz: i i niestety mają go w niewielu miejscach:roll:a te wszystkie scery.które sprzedają w zakopanym nie mają prawa być oscypkami i dla tego w tym roku w większości miejsc pisali SCYPKI:roll:
  16. to się cieszę:multi: pewnie,że moge powiedzieć:razz: czarodziejską różdżką naprawiłam eriowy śnieg:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  17. [B]Doginka,[/B]kabanoska to i ja bym zjadła:diabloti: [B]LeCoyotte,[/B]akurat nie będzie;)jak już będzie pięknie stała to i begać zaczniecie:evil_lol:tak to już działa:diabloti:
  18. może to rodzina:evil_lol: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8629_640.jpg[/url] jak to nie wiesz:crazyeye:odbiło jej się:evil_lol::diabloti:
  19. [B]LeCoyotte,[/B]dzięki:loveu: fajnie,ćwicz z nią może niedługo pokażesz nam efekty:razz:ja tam uważam że wyćwiczenie takiej pozycji(stania poprostu)nie koniecznie aż tak bardzo wystawowej jest przydatne w życiu:razz:np u weta gasska stoi spokojnie i czeka aż wet skończy(zupełnie ja na wystawie)no i np.przy trymowaniu też się przydaje:pchoć tu z tym staniem to różnie:evil_lol: [B]puzzle,[/B]a może na zabawke????napewno prędzej czy później odkryjesz sposób na nią:razz: [B]smallpati,[/B]nie obiecam:eviltong:ale się postaram:diabloti:
  20. gass z pazurami ma tak samo ja Sambula:diabloti: ale śniegowe wariactwo:loveu:
  21. [quote name='AngelsDream'] Gdyby to był nasz domek, pochwaliłabym się. Na to się w najbliższym czasie nie zanosi.[/quote] gdyby to był Wasz domek to bym się do Was wprowadziła:eviltong:;):diabloti:
  22. :crazyeye:ale świetne foty:crazyeye:a jak tam pięknie:loveu::loveu::loveu: to jest super:crazyeye::loveu: [url]http://i44.tinypic.com/1zcj255.jpg[/url]
  23. śliczny miś:loveu::loveu::loveu: a ja pozwoliłam sobie na małą zmiane:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/60e5ac6766a2c0e5.jpg[/IMG][/URL] nie wiem czy się spodoba:roll:
  24. będą fotki?????cierpliwie czekałam:razz:
×
×
  • Create New...