Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. to ja mocno trzymam kciukasy,żeby e paskudne napdy się nie powtórzyły:shake: czy Tylko ja nie wiem o jakie forum chodzi:oops::oops::oops::evil_lol:
  2. [url]http://i41.tinypic.com/2s9vxc8.jpg[/url] ale mop:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a foto Miśki i Raputka świetne:loveu::loveu::loveu:
  3. foty rewelka:loveu::loveu::loveu:
  4. [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/luty%20marzec/DSC04876.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/luty%20marzec/DSC04874.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/luty%20marzec/DSC04875.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/luty%20marzec/DSC04886.jpg[/IMG] wstawiam na prośbę Ewy:pmiłego oglądania;)
  5. [B]puzzle,[/B]zdecydowanie jest bardziej praktyczny:razz:choć ten sobie chwalę bardzo:p Nie znalazłam mojego bo nawet nie wiem jaka to firma:-ona budzie nie jest napisane:shake:ale na każdej międzynarodówce jest ten gość u którego kupowałam. Oczywiście wymiary mierzyłam linijką i są mocno na oko więc nie podaje,ale najbardziej zbliżony to jest ten ferplastowy 79x56x61(długość,szerokość,wysokość:evil_lol:) [B]AnkaG[/B],ślicznie dziękuję:loveu: dziś gass była na spacerku ze swoją ulubienicą:loveu: ale po 16 więc foty marniusieńkie:placz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Wisa2009050.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/m3.jpg[/IMG] pan którego spotkaliśmy na tym spacerku(posiadający posokowca)myślał że gassula goni sarenkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a później powstają bajki o ufo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. mówie o tym jednym zdjęciu;)innych nie widziałam:oops:
  7. mi ten front się nie podoba:shake:wygląda to jakby miała tak dużo zostawione żeby zamaskować że przód marny;)(ale to moje zdanie) Mi podobają się delikatnie zostawione fronty które podkreślajł tylko to co pies ma dobre a poza tym przy szyji jest nie najlepiej ścięte;)wygląda jakby miała biust:evil_lol::diabloti: ale ja nawet tak bym nie potrafiła:evil_lol:
  8. wczoraj tu pisałam:angryy:że nie gadam z Tobą:eviltong:a dziś tej wiadomości nie widzę:shake: jak tak dalej pójdzie to więcej mnie dogo nie zobaczy:angryy:
  9. [quote name='puzzle']BOG II Robert Blumel quote] on miał sędziować,ale musiał jechać i była jakaś zmiana z tego co pamiętam;) a Bernardyn to stał chyba na 1 miejscy na pudle a nie 2:hmmmm:
  10. To ja też się chwalę;) [B]CWC,NDSwR,BOB:multi:[/B]
  11. [B]Od-Nowa,[/B]tak było upalnie,że wzieliśmy jednak namiot:evil_lol::evil_lol: [quote name='puzzle']Ok;), chce zamowic z ferplasta [URL="http://www.ferplast.com/backend/ftp/itemimg_small/0180000790.jpg"]taki[/URL] tylko nie moge sie zdecydowac na wymiary, a mniej wiecej taki jak ma Gass bylby idealny;)[/quote] fajny,a nie wolisz takiego co jeszcze góra jest otwierana wtedy,jak ja kupowałam takich nie było i teraz troszkę żałuję,że się nie wstrzymałam.
  12. radosnymi trzeba się dzielić:razz: coś tam;)ale też nie najlepsze:shake:postaram się później wstawić. a wymiary podam ale jutro bo dziś nie mam siły mierzyć:diabloti:
  13. Dziękuję za gratki:loveu::loveu::loveu: ale co ja mam napisać jak Wy już wszystko wiecie:evil_lol: fot z wystawy właściwie nie mam:shake:to co mam jest robione na auto i marniutko wyszły:-(a spacerek odbyłyśmy z Alą około 17 więc spacerowych fot również brak:eviltong:
  14. Jaki olbrzym:eviltong:Hebe to poprostu miniak:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nio ale dziewczynki są zupełnie inne;)
  15. fot może nie będzie ale my przynajmniej mamy fajne wspomnienia:loveu: Hebula mnie oczarowała swoim charakterkiem i buziakami :loveu::loveu::loveu:miałam nawet w planach ją ukraść bo i Gass kumpela się bardzo spodobała:diabloti:
  16. Bardzo fajnie to fryzowanie wyszło:loveu:
  17. [url]http://img5.imageshack.us/img5/107/den3zc2.jpg[/url] to jest bardzo fajne:loveu::loveu::loveu:
  18. a mnie tam nie było z aparatem:angryy::evil_lol: to jest zboczenie:roll::diabloti:
  19. :loveu:jestem pod wrażeniem:crazyeye::loveu::loveu:
  20. ja trzymam z całych sił i z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. weszka nagraj filmik jak ćwiczycie,chętnie podpatrze trochę:razz::p
  22. [B]weszka,[/B]dziękuję:loveu: ale ja tu czekałam na uwagi :mad:żebym mogła się poprawić a nie rozpłynąć:loveu::evil_lol: Ja byłam w Poznaniu spokajna:evil_lol:i nie wyszło:evil_lol: [B]Doginka,[/B]ale mnie wygrana w klasie nigdy nie satysfakcjonowała:shake:mierze trochę wyżej;)
  23. [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/227/dsc1705ui2.jpg[/IMG] nie chce się zamienić na link to niech sobie moderatorzy zamieniają:angryy: Coraz fajniej Wam to wychodzi:loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name='malawaszka']ale w działaniu jaka różnica jest :lol:[/quote] :splat:musisz iść do sklepu i se sprawdzić:eviltong::roflt: ale tak jak mówie jak jest taka różnica w wyglądzie to i w działaniu pewnie też;)ja osobiście takiego nie miałam i kupna nowego bym nie zaryzykowała gdybym najpierw nie sprawdziła na psie;)
  25. [B]eria,[/B]zawsze mam przy sobie na wystawach:razz:ale przypomnij jeszcze ;) [B]malawaszka,[/B]nie wiem:crazyeye::shake:nigdy takiego numeru nie miałam ale Doginka miała 235 chyba i różnica jest więc myśle,że powinien się różnić;) co nawet widać;):diabloti: Twój 330 [CENTER][IMG]http://www.sewing.pl/images/akcesoria/99M-330.jpg[/IMG] Mój 326 [CENTER][IMG]http://www.sewing.pl/images/akcesoria/99M-326.jpg[/IMG][/CENTER] [/CENTER]
×
×
  • Create New...