Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Ja dalej chora:mad:dlatego nie ma nowych fot;) na pocieszenie zdjęcie Baaja:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/52/23c7c1609ea1a92e.jpg[/IMG][/URL]
  2. a ja szukam i szukam o czym wy mówicie:crazyeye:ale się dopatrzyłam:multi::evil_lol:
  3. Mój kochany napewno mu się coś śniło;)a wy odrazu,że to przy jedzeniu:eviltong:
  4. [B]weszka,[/B]kochana jest:loveu:choć dziś przespałam calutki dzień nie funkcjonując totalnie to okolo 21 mialam non stop miśka wkładanego w twarz.biedna taka wynudzona już dawno nie była:shake: [B]Doginka,[/B]już zapóźno:placz:teraz musze szybko wyzdrowieć,tak jak wczoraj było dobrze to dziś masakra:angryy: [B]Asia & Ginger[/B],postaram się jutro Ci wszystko napisać bo dziś jestem out of order:roll:
  5. nie wiem co się dzieje ale trzymam kciuki za poprawę:p
  6. ale super foto czekam na więcej takich:loveu:
  7. i już teraz mówisz że na takim kuligu Twoja obecność obowiązkowa:evil_lol::diabloti:
  8. [quote name='Asia & Ginger']Witanko! :multi: :evil_lol: Kurczę nie wiem, co mi sie stało z netem albo dogo, ale nie widzę nigdzie żadnych fotek, wiec Gasski też sobie nie popodziwiam. :shake: Ale mam do Ciebie pytanko. :cool3: Napisz mi proszę gdzie nocowaliście w Zakopcu, czy chętnie tam przyjmowali z psami, jakie masz wrażenia z tego miejsca i ogólnie z wyjazdu do Zakopca z psem? Znajoma z forum spanielowego chce się wybrać w góry z dwoma spanielkami i szuka czegoś fajnego. ;)[/quote] czyli jesteśmy dla siebie informacją turystyczną:loveu: W Zakopcu zawsze świetnie spędza się czas z psami:loveu::multi:wiesz tam mieszka Gasskowy braciszek więc spacerki w ogóle mamy fajniutkie:razz: A więc w Zakopcu właściwie wszystkie knajpki są przyazne psiaczkom więc z posiłkami i stołowaniem się nie ma problemu:razz:No to jeszcze takie pytanie co Twoja koleżanka woli-odludzie,czy blisko centrum,gdzie w sumie nie czuć że to centrum?Bo 2 miejsca mam super,ale na Pw bym Ci napisała dokładniej.a No i parki narodowe są zamknięte niestety dla psiarzy,ale do doliny Lejowej i i Chochołowskiej można pez problemu się wybrać:multi:spacerki pod Reglami i po Lipkach też polecam:lol:
  9. [quote name='LeCoyotte']jaki smutny wzrok... a moja korzysta z życia:lol:[/quote] to ja Ci gass paczką wysyłam,żeby też korzystała:evil_lol:tylko nie zapomnij jej codziennie rano przypalać w piekarniku,bez tego w ogóle się nie chce słuchać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Tinka:)']właśnie ostatnio coś wcisnęłam przy wyłączaniu monitora i pół godziny później ustawiałam kolory:angryy: reszta wygląda normalnie...[/quote] a może to nie wina komputera:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:
  11. [quote name='LeCoyotte']MA ktoś obrożę odblaskową rogza rozmiar M? Taką: [URL="http://www.drpets.pl/?46,obroza-m-z-odblaskowymi-nicmi-(hb11"]Obroża M z odblaskowymi nićmi (HB11) - DrPets.pl - zoologiczny sklep internetowy[/URL]) Rozmiar jest podany do 40cm.. dzisiaj dostałem taką, ale ona ma max 33cm... :roll: Możecie zmierzyć swoje? Czy ja ostałem wybrakowany egzemplarz?:hmmmm:[/quote] to ja już wiem czemu Samba ma taką minke:evil_lol::diabloti::eviltong:
  12. [B]Od-Nowa,[/B]staram się:placz: [B]AnkaG,[/B]ja bym powiedziała wynudzony na maksa:evil_lol:biedna:loveu: [B]Justa,[/B] eh biedne te nasze sznupki!!!!!!!!!
  13. nie wygląda na zachwyconą:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  14. :multi::multi::multi:Brawa:multi::multi::multi: Jestem z nWas dumna:loveu:
  15. [quote name='AngelsDream']M. pyta, czy Gasska łap sobie nie połamała.[/quote] a czy wygląda jakoś inaczej?nie wiem skąd to pytanie;):eviltong:
  16. [quote name='eria']tak, fota rzeczywiscie paskudna,ja nie wiem jak Ci nie wstyd na publiczne forum takie foty wstawiac :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] jak to by było forum fotograficzne to nawet jakby mi dopłacali to bym ich nie pokazała:eviltong: a i wysłałam fote na konkurs pt.pies w ruchu do jednej z tych psich gazet;)myślicie,że się nadaje????bo takie troszku rozmyte(w dużym rozm.wygląda troszku lepiej):eviltong: wpadając w poślizg... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/51/74541d4a29e1b883.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='ewka i haker']ja chce robic takie foty:lol::loveu: u mnie to nic nie widac:evil_lol:[/quote] no te to akurat kiepskie:eviltong:ale to zupełnie tak jak samopoczucie:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/315/16e22ac6ccecc5e8.jpg[/IMG][/URL]
  18. [B]Doginka,[/B]kochany:loveu: [B]LeCoyotte,[/B]no nie Kojot pamiętaj zawsze przez wielkie[B] F:evil_lol:[/B] [B]ewka i haker,[/B]fajnie,że się podoba:p Jestem chora:angryy:coprawda gorączka już spadła ale katar nie pozwala normalnie żyć:angryy: a jak pani chora to pies leniwy i foty kiepskie:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Kopiagba066.jpg[/IMG]
  19. ja wiem leniwy zawsze znajdzie wymówke:eviltong:;):diabloti:
  20. [quote name='Justa']A ja niedługo do Ewy na lekcje zawitam :loveu: Hebcia piękna :loveu:[/quote] zapraszam:pi musze przyznać(sprawdzimy jeszcze na włosie Galiny)że jestem zachwycona trymerem który kupiłam w Poznaniu:razz:nawet jak by człowiek chciał to włosa nie popsuje:evil_lol: a może jeszcze do Olci się uśmiechniemy to nam stół pożyczy,bo ja dopiero zakupie w kwietniu o ile znajde coś co mi odpowiadać będzie:roll: a tak poza tym to ja upominam się o więcej zdjęć:diabloti:
  21. ale fajowe:multi:więcej,więcej:razz::diabloti:
  22. [quote name='M@d']Ja bym ni emógł prowadzić DT, bo szybko miał bym w domu jak Violetta Villas :lol:, wszystkie chciałbym zostawić :evil_lol:[/quote] tiiiiiiiaaaaaaaaaa...chyba mamy podobnie;)
  23. a ja myślałam że całą serie misia zobacze:placz:
  24. mi też filmiki się bardzo podobają:loveu::loveu::loveu:debiucik miodzio:loveu:
  25. [quote name='evl'] [URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_01_20/09_01_20_29.jpg[/URL] a tu Celar wygląda jak zmoknięty lemurek :loveu:[/quote] widze,że Lemurek do niego przylgneło:evil_lol: [B]AngelsDream,[/B]jasne:eviltong::evil_lol::diabloti:
×
×
  • Create New...