-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
mówiłam że wszystko będzie dobrze:multi:choć palce mnie bolą bo dopiero kciuki przestałam trzymać;):loveu:
-
ale fajowe foto:loveu:czemu nie cieszysz częściej ludzi i nie wstawiasz takich zdjęć:mad: ja też już chce żeby tak było:loveu:ale z tymi owadami to niekoniecznie:evil_lol:jedyne co to może być dużo motylków;)much nie nawidze i ich nie chce;)a komarów tym bardziej:eviltong:
-
chyba powinnam teraz pisać non stop posty:angryy:wkurza mnie to przeskakiwanie:angryy:
-
nie muszą być psa:eviltong: ja myje tylko w wannie -jestem za leniwa na wymienianie wody w misce:evil_lol:
-
jak ja lubie czytać dobre wieści!!!!
-
kojot nie leń się dawaj foty:diabloti:
-
a u nas zamiast zimy jest błoto:roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jak tak dalej pójdzie to niedługo z Pepą będziesz w zawodach agility startować:evil_lol::diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ja też chce wiosne:loveu:ale jak już ma wrócić zima to płakać nie będę i chce pożądną do -20(nie świruje)niech te paskudne kleszcze wymrozi!!!!!!!!!!!!
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
foty rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!tylko jedno mi się nie podoba:mad::eviltong: za mało ich:loveu: -
ale podobna:crazyeye:a to fota co za głowe się trzyma to mistrz!!!!!:loveu: Oczywiście kciuki trzymam z całego serducha:p a moment narkozy jest dla mnie traumatyczny:mdleje:
-
[B]Od-Nowa[/B] a kiedy jest Wrocław bo nie chce mi się sprawdzać;)może mi będzie po drodze:razz: [B]puzzle,[/B] My krowich nie jadamy:mdleje::roflt: e tam z alko czy nie oddech tak samo śmiedzący:mdleje: na krajówki to ja tak daleko nie jeżdzę:eviltong: poza tym po Katowicach na które mam zamiar się zapisać(choć pewnie sukcesu zeszłorocznego nie powtórze-a może??)to dopiero planuje Szczecin,Lubieszyn a to chyba koniec czerwca jest;)
-
[B]ewka i haker,[/B]już się nie moge doczekać:razz: [B]puzzle,[/B]ufffffffffffffff!!!!!!!!!!!u nas naszczęście tarzania nie ma,ale broda wiadomo jak wygląda a ludzkie gooooooooo jest wyjątkowo obleśne, końskie jestem wstanie znieść;) [B]Od-Nowa,[/B]to gdzie ja mam ją na tó wstawe zapisać?:eviltong:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Od-Nowa']może też powinnam dziś złożyć życzenia... zawsze tak mam,że pamiętam zawsze o urodzinach różnych osób na tydzień przed, dzień przed... a w samym dniu kompletnie zapominam :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] też tak niestety mam:roll: -
[B]malawaszka,[/B]rozgryzłaś mnie:evil_lol:teraz sezon wystaw więc gass na spacery chodzić nie będzie w domu ma bieżnie i kuwete:evil_lol::diabloti:;) [B]Od-Nowa,[/B]padlinka luzik;)byleby nie kooooooooo:roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
oczywiście że byłam:eviltong:i oczywiście że przyszedł mi do głowy tekst o zarośniętej Lunie:evil_lol:i może dlatego się powstrzymałam:evil_lol::diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='eria']czy Wy z TZ-tem nie macie co w nocy robić tylko psy w swetry ubierać ? :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] błahahhahah:evil_lol:Każdy ma inne fantazje:eviltong::diabloti::evil_lol:
-
lubi i ja też lubię:loveu: eria mam już dość błocka i nic więcej o nim prosze mi nie mówić:mad:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='eria']oo widzę ze bedzie figurka Gass :razz: to ja poczekam aż będzie i zobaczymy :evil_lol:[/quote] cwaniak:eviltong::diabloti: moja będzie piękna!!!!!!!!!!!I 2 już tak ładnej napewno nie będzie bo nie będzie wzorowana na gassuli:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Od-Nowa']o, znowu...:mad::mad::mad: biedny pies :roll: przyjadę po nią i zabiorę na ferie o nas. pozna dziewczyna co to znaczy aktywny spacer :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] błahahaha...oddasz ją szybciej niż Ci się wydaje:eviltong:ona jest nie zniszczalna...dziś była 3h i szalała z psami i jak tylko przekroczyła próg to piłka do pyska i rzucaj:evil_lol:kiedyś mi tak zrobiła po 6h:diabloti:
-
A ja myśle,że wszystko trzeba dobrać do psa;) u nas po Eukanubie,Purinie,Royalu były brzydkie kupy i śmierdzące bąki teraz pies je Hillsa i nie znamy takich problemów:p
-
Od-Nowa z dedykacją dla Ciebie:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/a777ca3fbd92dd44.jpg[/IMG][/URL]
-
ja mam pomysł:razz:dawaj wszystkie:diabloti::p
-
u nas są miejsca gdzie można normalnie chodzić z psami bez smyczy:razz: mamy też nie pisaną umowe ze SM żeby nam w droge nie wchodzili:diabloti: Jak mi ostatnio gass poleciała obszczekać mundurowych(byłyśmy w tym miejscu 1 raz)to już miałam czarną wizje mandatu,ale pan ją pogłaskał i powiedział że uwielbia psy i nie wie jak mają się wybiegać chodząc na smyczy-takich to ja lubie:loveu:
- 21590 replies
-
jak nasz prezydent potrafi to może i inni też:eviltong::evil_lol: ja też płaciłam za grawera 20zł i musze przyznać że gość się postarał:razz: można też w RD zamówić grawerowani(jest za darmo)ale nie polecam bo jest słabo widoczne i się ściera;)