-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
ciekawe czy nasze sucze się polubią:loveu::diabloti:
-
[B]eria,:loveu:[/B]dziękujemy:loveu: [B]puzzle,[/B]czyli stanowczo za mało i jednego i drugiego:evil_lol::eviltong::diabloti: nie będę jej wystawiać jak na szubienicy:shake:może i pies lepiej wygląda ale jej się to nie podoba:shake:poza tym może to i bardziej eleganckie ale mi takie wystawianie jak teraz odpowiada i jak będzie biegać perfekcyjnie tak to moge wprowadzać nowe elementy-co za dużo to nie zdrowo,jeszcze się zniechęci:evil_lol:to wkońcu sznaucer-uparte bydle:loveu: błahahahah.Hebe mistrzyni:diabloti::loveu:Ja postawy uczyłam tak że ustawiałam ją na coś co strasznie miała ochote pogonić np.kota;) ale nie pozwalałam biec i stała tak,wtedy jej klikałam i smaki dostawała no i efekty było widać na filmiku.
-
[B]smallpati,[/B]troche jeszcze poczekacie:eviltong: [B]Od-Nowa,[/B]może jutro się uda,zobaczymy;) [B]AngelsDream,[/B]mi też:loveu: [B]puzzle,[/B]odezwała się ta co zawala swoją galerię zdjęciami:eviltong: postawa jest wyćwiczona,przecież sama z siebie tak się nie ustwia:evil_lol: ćwicz:razz: Jakbym tak założyła gassce ringówke to by nie pobiegła:eviltong:uwierz mi to mamy przećwiczone:roll:to jest burek polny który biega kilka godzin dziennie luzem i chyba nie widzi sensu biegania na ringówce:roll: No powinna lepiej biec,ale ruch mamy cały czas niedopracowany i dlatego ćwiczymy;)choć teraz po jednym okrążeniu bo pańcia rady nie daje:shake:
-
co znajde coś fajnego to albo nie ma miejsc,albo zieleni w pobliżu:roll:szukam już z godzine albo i lepiej:angryy:eh...a myślałam,że nie będę miała większego problemu:evil_lol:
-
[quote name='weszka']Doginko ja nie widzę ani twojego avka ani banerka :shake: Coś ci się całkiem skiepściło :angryy:[/quote] chyba dogo bo ja widzę;)
- 21590 replies
-
a może nam wstawisz jakieś fotencje:loveu: musze znaleść Hotel w Bydgoszczy:roll:może masz coś do polecenia????
-
[B]smallpati,[/B]da się zrobić:diabloti::razz: [B]ewka i haker,[/B]zdjęcia będą:razz:jak je zrobie:eviltong: [B]weszka,[/B]czy wygrana w Katowicach nie jest dostateczną motywacją???:razz:
-
[quote name='Doginka']Gasska super chodzi:loveu: A to zakapturzoe to Ty, czy Marcinos?:razz::diabloti:[/quote] wredna baba:mad::diabloti::evil_lol:oczywiście że ja:eviltong:Marcina w kadrze nie byłoby widać-zapomniałaś:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
wgrałam-odrazu mówie,że jakość kiepska,i właściwie nic ciekawego na nim nie ma;)ale może jak nie zapone 2 aparatu to któregoś dnia nagram jak gass z oczu dobrze patrzy i jakie to jest złudne:diabloti: [url=http://pl.youtube.com/watch?v=Puptnp1dp9M]YouTube - ...[/url]
-
jutro i jutro jak ja ciekawa jestem poza tym dziś jest już jutro:eviltong: ale Samba ma pazury:crazyeye:i minki:loveu:
-
[quote name='LeCoyotte']wiem:grins: wcale nie widać żeby zarośnięta była.. myślałem że to jakiś mały ctr będzie:roll::evil_lol: poka filmik:diabloti:[/quote] grzbiecik ma już prawie skończony,ale morda jest CTRa:evil_lol:tu ją poprostu troche uklepałam:mdleje::roflt:
-
o czepiacie się:eviltong:odrazu nienaturalnie;) coprawda najpierw myślałam że to graika i zabawa PS;)ale jestem na [B][U]TAK[/U][/B]:thumbs: czemu wywaliłaś info o zdjęciu:mad::mad::mad:;)
-
[B][EMAIL="M@d"]M@d[/EMAIL],[/B] fota i komentarz świetnie gra:mdleje::roflt:
-
[quote name='LeCoyotte']a jednak masz:cool3::loveu: tylko jak możesz pokazwyać taką zarośniętą?:mad: ja bym się wstydził:eviltong:[/quote] bo ona jest piękna zawsze:obrazic::loveu::loveu::loveu: mam jeszcze filmik jak ćwicze bieganie-krótki bo tak mnie ta noga boli,że więcej i szybciej rady nie dałam,ale Wam nie pokaże:obrazic:poza tym jeszcze go nie wgrałam:eviltong:
-
[B]Kojot[/B]:mdleje::mdleje::mdleje: Przyszłam pozachwycać się Sambą:loveu:no ale coż brak mi słów i teraz nie wiem co pisać bo jestem pod maksymalnym wrażeniem ostatniego zdjęcia:mdleje:
-
kochany Gordonek:loveu:ale w szoku będę jak nagrasz taki filmik z Raputkiem:diabloti:
- 21590 replies
-
dobra dam Wam bo nic dawno nie było:eviltong: fotka bez rewelacji ale aktualna,bo dzisiejsza:diabloti:mojego kochanego zaroślaka:loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/56/a980dde675fbf39a.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://images35.fotosik.pl/56/e31039f7e5df71ddmed.jpg[/url] świetna fota:loveu::loveu::loveu:
-
[B]Doginka,[/B]tak wiem:eviltong:narazie tylko nie moge kucać,wchodzić po schodach itp.ale luzik dam rade:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]smallpati,[/B]jak się wkurze to moja będzie chodziła z irokezem kolorowym:evil_lol:
-
ja widzę Twój banerek:razz:
-
[quote name='LeCoyotte']Monitor masz przepalony:diabloti: Mi się podoba zdjęcie, ale zamknął bym w kwadracie (obciął lewą) i ciaśniej kadrował jakoś tak [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/tocha.jpg[/url][quote] taj jest całkiem nieźle,ale nie lepiej jeszcze poprawić śnieg? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/319/5d8c2ff467d66451.jpg[/IMG][/URL]
-
a u nas już resztki śniegu i sama nie wiem czy się cieszyć czy nie:roll:teraz ma być mocno na +,a później znów śnieżyce:roll:
-
[B]LeCoyotte,[/B]dawno i nieprawda:eviltong: [B]smallpati,[/B]samemu zawsze lepiej:pale pod wystawe to wcale nie tak łatwo:roll: [B]Doginka,[/B]nie mam:shake:kurcze jeszcze mi coś strzeliło w pachwinie jak się poślizgnełam na lodzie i jestem kuśtyk:roll:i nie wiem jak to będzie z tymi fotami,a jak mi nie przejdzie do wystawy to w ogóle pięknie:mad:
-
[quote name='Tinka:)']ale jej się pewnie mają bardziej podobać niż spełniać funkcje ;)[/quote] o to mamy większe pole wyboru:evil_lol::diabloti:a co tam najwyżej ręce będą przemoczone:eviltong::evil_lol::diabloti:
-
napisałam długieposta i mi wszystko wygasło:angryy: [B]eria,[/B]ale teraz to już przeginają:angryy: [B]smallpati,[/B]pokaż to zobacze co Ci się podoba:razz::diabloti: wcześniej nie robiłam tego sama,ale od jakiegoś czasu tak i tak już raczej zostanie;) [B]weszka,[/B]miałam zaczynać od Rzeszowa,ale w ostatniej chwili zrezygnowałam:roll:i co teraz jak patrze na stawke to mi ręce opadają:roll:jeden pies:crazyeye:nie dość że darmowy Cacib to jeszcze sędzia któremu gass się bardzo podoba;)mam od jakiegoś czasu nie fart w wybieraniu wystaw:roll::evil_lol: a na Katowice oczywiście że zapisałam:razz:i jak tylko gass nie dostanie wcześniej cieczki to się spotkamy:multi:i może uda się spacerek z erią:razz::diabloti: [B]Tinka:),[/B]też uważam że przesadza:diabloti::evil_lol: [B]Florka_xyz,[/B]to sprawdzimy jak sucz się z Tobą zachowuje i podejmiemy decyzję;)